Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

No, mě ta známost nevyšla. Holt život.

Buď rád!

Takhle bylo sezeni s veselou partou u brachy a můj druhej bracha se dostal kapicku vic do nalady.
Jeho pani z toho byla mrzuta, pac mela nejak cerstve vylihnuty mimi- kojila a jejich druhy decko uz vetsi zase vysiralo, ze je ospinkany a unaveny.

On byl ale v plnym laufu, uprostred oslav, nicmene jeho zena (je prisna ) rekla:  "uz myslim stacilo, jedem!"

Prisel pak za mnou, vzal si mne kus stranou a povida: "potreboval bych s Tebou probrat vaznou vec a netlem se tomu! "
" Rekni ji, at jede sama, ze tady s Vama zustanu!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to říkám furt, že lidi co projektujou veřejné stavby a podobně, by měli před začátkem práce dostat násadou od krumpáče po hřbetě aby se vzpamatovali. A tuto vakcinaci pravidelně obnovovat dle potřeby na různých úrovních.

Upraveno uživatelem PepaSFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perseidy.

Jako jo, chtel jsem se po tradicni stredecni navsteve pohostinstvi rozepsat o tom, jak ctu ty internety, studuji, vzdelavam se, ...

A taky jo, internety jsou dnes plne padajicich hvezd. Inu, proc ne, stejne v tom horku v podkrovi hned tak neusnu.

Otiram z lehatka prvni ranni rosu, zakryvam rukama dle instrukci zare z lamp a trochu toho mesice a.....

.... a cekam.

a dockal jsem se! Behem dvaceti minut ctyri “kousky” ze severovychodu na jihozapad!
 

Ale jsou kurva rychly! Tak si pospeste. Podle tech internetu budou sakra rychle ubyvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ted vylezl z vody a jdu zrovna do prace. Manzelka s detma nekde rajzaj a nikdo mi tedy neuvaril, nenachystal "kabičku" s sebou..

Jdu teda k cinanoj na 8 pokladu v palive omacce za 129kč.

Cekam nez to na woku umichaj, sedim na zahradce ve stinu a je  tady rodina s detma.

Jsou otravne hlucní....

Smradi jsou okrikovani rodici-hovno platne.

Fagani, jak jsem vyposlechnul se jmenuji se Ervín a Barnabáš.

Uz at mi to nesou, mam hlad a sem mrzutej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu vám takhle v lázních v Luhačovicích si nabrat Vincentku. Procházím kolem lavičky, kde seděl pán (cca50tník) a paní. A zaslechl jsem pána jak té paní říká.,, Paní! Já už nevím jak bych Vám to řekl. Já su šťastné ženaté, tak už mě dejte pokoj"No, vyprsknul jsem jak sviňa. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Jan7 napsal:

Jdu vám takhle v lázních v Luhačovicích si nabrat Vincentku. Procházím kolem lavičky, kde seděl pán (cca50tník) a paní. A zaslechl jsem pána jak té paní říká.,, Paní! Já už nevím jak bych Vám to řekl. Já su šťastné ženaté, tak už mě dejte pokoj"No, vyprsknul jsem jak sviňa. 🤣

No jo no, když svrbí k.nda, je to horší, než podebraná pata :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Jan7 napsal:

Jdu vám takhle v lázních v Luhačovicích si nabrat Vincentku. Procházím kolem lavičky, kde seděl pán (cca50tník) a paní. A zaslechl jsem pána jak té paní říká.,, Paní! Já už nevím jak bych Vám to řekl. Já su šťastné ženaté, tak už mě dejte pokoj"No, vyprsknul jsem jak sviňa. 🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuhle píseň neznám, ale znám vtip co se k tomu hodí.

Prijede paní z lazní domů a tak si tak s manželem leží v posteli.

Paní povídá,, Konečně u sebe"

Manžel,, Taky jsem se moc těšil, už mi bylo smutno"

Paní,, Nemluvím k tobě, ale ke svým nohám"

😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ctvrtek na vsi.

Bracha ma bagr pasovej, sousedoj hrabal pred chalupou - ten bude delat novy hezci vchod a verandu. Vetsi akce, odvazi se matros, to dela dalsi kamarad s Avii. 

Odhad, prej: "bude to jedno max dve auta, tak na hodku. "

Za 3 hodiny se  s Avii otocil 6krat.

Vzal sebou 7 letou dcerku ze aby si jeho stara odpocinula. Mu dela zavoznika.

Krome mne cinnosti prihlizeli jeste dalsi sousede a znami, kteri maji bohate zkusenosti z rekonstrukci a doma je to uz nebavi. Zaznivaji velka moudra, namatkou se uplne vyresil koronavirus, migrujici bubaci, nehody u drahy, a jeste poskytujeme nevyzadana doporucujici mineni, jak nejlepe postupovat s vykopem na dvorku.

Prevlada nadseni, jsme velmi spokojeni jak nam jde prace od ruky.

Dělají pouze 2 lidi.  (bracha a kamarad) 

7 se nas kouka a radí.
Uz to skoro bylo, zbejvalo posledni auto.

Křup, gejzir, voda pod tlakem 10 baru strika do vejsky,

"Ku rva!"

Souseda se bracha samozrejme predem nekolikrat ptal : " hele nevede Ti tady neco?"

Soused: " neboj se a hrabej, tady nic nejni!"

Voda tece po dvorku...
Soused: "tak to cumim ty vole, to musi bejt tazený odněkud z druhý strany... Co s tim ted budes delat? "    :D :D :D
Bracha je vybavenej, cajky ma. Klic na hlavni uzaver pod silnici, zavrel vodu, spojku z dilny, zaplatu a za 25 minut pokracoval v bagrovani.

Mu rikam, pac mne zklamalo jak rychle vse vyresil: "Voda evidentne nejni zadna vyzva, ted te ceka jeste optika a plyn..."  

Pred hozenym kamenem, sem uhnul tak tak.  :D

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...