Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Pište si že kdyby decebala výjimečně neklepli prsty a nechali ho dál dojit hoteliéry poplatkama za televize na prázdných pokojích + hospodské za rádia v zamčených lokálech, byl by i teď vytlemenej jak Farrage po Brexitu - jak díky jemu a jemu podobným "vorům v zakoně" tuzemský mediální průmysl vzkvétá, koronaviru navzdory... :thumbsdown_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak si připadám nějak takhle:

 

Včera volá švagr, že mají asi podruhý koronu. Dnes ráno vyteče sušička, jedinej výsledek pokusu o opravu je ztracenej šroubek (jinak bez efektu), všechno mi padá a teď volá třídní našeho prcka, že máme nakaženýho spolužáka, takže je kluk v karatnéně. A to máme se ženou na příští tejden jednání od rána do večera. Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nalej si trojityho panaka, posad se vedle ni na gauc, chyt ji za ruku, uprimne se ji zahled do oci a procitene rekni: Lasko, slibili jsme si, ve zdravi i v nemoci, v casech dobrych i zlych, to vsechno samozrejme plati az do skonani veku. Ted ji polib na celo a pokracuj. Ale ted to muzu jebat, nebo skonam ja a to okamzite. A kopni to do sebe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hledal jsem vlákno, kde se vyplakat ( do co mě naštvalo nechci  a humor to úplně není ).

Včera jsem na požadavek z července roku 2020 dostal skartační popelnici, kde byl umístěn plastový pytel ( docela kvalitní, aby něco vydržel ), no a dnes jsem zjistil, že se asi nějakému kolegovi na patře hodil a tam mi chybí. A já naiva myslel, že je to jednoduché jako facka - dojdeš s prosíkem k dotyčnému, co má tyhle popelnice na starosti a poprosíš o náhradní pytel a popelnici pak zamkneš do kanceláře. Ale ouha - pracovník sice má na starosti popelnice, ale nemá na starosti ty pytle. Tak další kancelář- ano, paní má na starosti pytle a možná by se nechala obměkčit, ale vedoucí, co to zaslechla ne a musím sepsat požadavek pro třetího pracovníka, podepsanej třema svýma nadřízenýma ( teda jen podpis nejvyššího a parafovaní od dvou nižších ) a ten pracovník schválenej požadavek přidělí té paní, aby mi vydala pytel. Ze slušnosti jsem si to celé vyslechl a vyběhl na 2 minuty ven a zakoupil roličku náhradních pytlů ze svého ( jen doufám, že stejné barvy, aby mi pak skartační popelnice kvůli tomu nebyla odmítnuta ). Ve státní sféře tedy dělám už nějakou chvilku a myslel jsem si, že mě nemůže nic překvapit, ale spletl jsem se.

Za rozčilení mi tohle nestojí, napsat to sem mi pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představa jak dals těm důležitým čůzám (hned jsem si vzpomněl na ty babky v Básníkách, co kontrolovaly nástěnky politické aktivity - a v dalších dílech "provozovaly" nemocniční kartotéku) přes držku by byla barvitější, ale máš recht že za ten kriminál (do kterého by tě za "napadení a psychickou újmu v nouzovém stavu" určitě dostaly) by to fakt nestálo... :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, hopa26 napsal:

Mám kamaráda, který mi líčil podbné zážitky a dokonce je sepsal.http://www.nekorektne.com/2020/11/ze-zivota-kocourkova-jak-jsem-byl-za.html 

Geniální 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, kuncák7 napsal:

Hledal jsem vlákno, kde se vyplakat ( do co mě naštvalo nechci  a humor to úplně není ).

Včera jsem na požadavek z července roku 2020 dostal skartační popelnici, kde byl umístěn plastový pytel ( docela kvalitní, aby něco vydržel ), no a dnes jsem zjistil, že se asi nějakému kolegovi na patře hodil a tam mi chybí. A já naiva myslel, že je to jednoduché jako facka - dojdeš s prosíkem k dotyčnému, co má tyhle popelnice na starosti a poprosíš o náhradní pytel a popelnici pak zamkneš do kanceláře. Ale ouha - pracovník sice má na starosti popelnice, ale nemá na starosti ty pytle. Tak další kancelář- ano, paní má na starosti pytle a možná by se nechala obměkčit, ale vedoucí, co to zaslechla ne a musím sepsat požadavek pro třetího pracovníka, podepsanej třema svýma nadřízenýma ( teda jen podpis nejvyššího a parafovaní od dvou nižších ) a ten pracovník schválenej požadavek přidělí té paní, aby mi vydala pytel. Ze slušnosti jsem si to celé vyslechl a vyběhl na 2 minuty ven a zakoupil roličku náhradních pytlů ze svého ( jen doufám, že stejné barvy, aby mi pak skartační popelnice kvůli tomu nebyla odmítnuta ). Ve státní sféře tedy dělám už nějakou chvilku a myslel jsem si, že mě nemůže nic překvapit, ale spletl jsem se.

Za rozčilení mi tohle nestojí, napsat to sem mi pomohlo.

No, vzhledem k tomu, že Tě znám jako empatického jedince, se domnívám, že cítíš hluboké souznění a pochopení pro člověka, který Ti ten pytel radši ukrad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, hopa26 napsal:

Mám kamaráda, který mi líčil podbné zážitky a dokonce je sepsal.http://www.nekorektne.com/2020/11/ze-zivota-kocourkova-jak-jsem-byl-za.html 

Tohle je cucák, co nic nezažil :-)).

Proto zde nechodím ani do kantýny, ani na obědy a nebratříčkuju se tu. 

 

před 8 minutami, straspol napsal:

No, vzhledem k tomu, že Tě znám jako empatického jedince, se domnívám, že cítíš hluboké souznění a pochopení pro člověka, který Ti ten pytel radši ukrad.

Víš, že na něj se ani nezlobím? Protože on možná na skartační popelnici nečekal jako já jen 7 měsíců, ale déle a tak to nevydržel, hodil to do toho pytle a vyhodil ten binec sám, než aby čekal na odvoz. Tak to vidím já ( nebo si ho prostě vzal domů na odpadky ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Radek124 napsal:

Představa jak dals těm důležitým čůzám (hned jsem si vzpomněl na ty babky v Básníkách, co kontrolovaly nástěnky politické aktivity - a v dalších dílech "provozovaly" nemocniční kartotéku) přes držku by byla barvitější, ale máš recht že za ten kriminál (do kterého by tě za "napadení a psychickou újmu v nouzovém stavu" určitě dostaly) by to fakt nestálo... :speak_cool:

Radku věř mi, ač k ráně nechodím občas daleko, tak tohle tě zaručeně odzbrojí, stojíš tam, oči vyvalené, pusa otevřená a jen zíráš, neschopen slova či jiné reakce. To správné řešení tě napadá až venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz dneska tvl nemuzu... Rano strohy mail ze skoly ohledne povinnosti rousek. Na mou otazku co mam delat kdyz nikde nejsou odpoved, trhni si nohou (prenesene). Pak pulhodinova fronta na balik s tema rouskama. Cestou mi baba strcila kocar s dvojcatama primo pred auto. Bylo to vo fous. Vcera mel mladej za ukol matiku, ale nedostal ve skole tu matiku. Tak jsme dopredu udelali dnesni ukol ze psani - pul strany xy. Dneska donesl tu matiku a v pisance jako ukol zaskrtnutou tu druhou pulku stranky. Zatimco pise oteviram balik s rouskama. Ty tam jsou, ale melo tam byt jeste 50 respiratoru...ty tam nejsou. Vysvetlim tu matiku a jdu uklizet bordel do pokoje. Vratim se a cele spatne. Gumuju, vysvetluju, jelito na me kouka a leje sladkou mineralku na zem... Jdu si ulevit k tomu starsimu. Ten na me cumi, jednou rukou si natahuje kotnikovou ponozku az po koleno a druhou si natahuje nosdry na velikost prumerne hajzlove misy. Jo a vcera nalili mineralku do notasu... A zena zbabele utekla na nocni, vcera i dnes.

Muzu ja se nezblaznit??? Nebo neuchlastat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...