Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, warann napsal:

Tak moje umi obcas i prekvapit. Dnes jsem jel k Vrchnimu soudu, rano si jeste volame, ja ze jsem jako trochu nervozni, jak to probehne a ona soucitne - neboj, to bude dobry, akorat si nejsem jista, dneska mas zubare nebo hygienu? 

🤣to jsem celej já..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní zážitek. Šlapu od doktora do práce a najednou vidím jak na chodníku, kousek od zastávky autobusu před poštovní schránkou, stojí nějaká mladá paní s děckem a něco doluje z tašky. Jsem asi 50 metrů daleko, tak identifikuju nějaký polštářek, který paní položí na zem, načež na něj poklekne a zřejmě se modlí k Aláhovi, prostě klasika - takové ty kývavé pohyby dopředu do zadu, dítě poskakuje okolo, jako by se nechumelilo, asi je zvyklé... Tak si říkám, že je to zvláštní, proč s tím nešla aspoň do parku, který je hned vedle a provozuje to takhle na ulici, okolo jezdí auta, lidi ze zastávky tupě čumí... já taky čumím, samozřejmě, z věže nedalekého kostela malebně hlaholí zvony, páč je poledne... Načež paní vyskočí, okoukne polštářek a začne ho ládovat do té poštovní schránky... Prostě nějaká bachratá obálka, kterou tímhle kuriozním způsobem zkoušela zplacatit, aby prolezla škvírou.

Nezplacatila, neklaplo to. Obálka šla zpátky do tašky a já do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pise mi pani, co sem jeji holce vratil penezenku, ze jeji znama nasla ve vlaku sluchatka k applu, ze stojej 7200kc. A ze by je rada vratila. Mam uplne chut rict, ze to jsou moje!
Sice by mi k nicemu nebyla, ale mohl bych je tady dat za trojcicku na bazar.
Nekde od Brna prej to prijelo. Lidi sou holt nevopatrny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hopa26 Copak dráhy už neprovozují "ztráty a nálezy"? Je hloupé že k legálnímu vydržení ztracených elektronických hraček o které se nikdo nepřihlásí musí ze zákona uplynout tak dlouhá doba, že osazené a neservisovatelné baterky v nich mezitím definitivně chcípnou :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky - ona ta otázka možná vyzněla ironicky, ale dneska už si jeden fakt není jistý co jsou ještě "dráhy" a co už nějaký jiný podnik. A občas mě až zaráží kolik vzdělaných lidí (včetně těch co své věci zapomínají/ztrácejí) dodnes nechápe že "nález" není výhra, ale něco u čeho by měl ze zákona proběhnout aspoň pokus o navrácení původnímu majiteli... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před mnoha a mnoha lety jsem si šel o polední pauze v práci dát cigaretu na čerstvý vzduch. Vylezl jsem z objektu, jdu po rampě a pak jsem chtěl po železných schodech sejít z rampy na dvůr. V půlce schodů jsem zahlédl poházené peníze, bankovky i mince, cca 150 korun, přesně už nevím - v té době já držený manželkou u huby, dvě malé děti, tak jsem se po těch penězích vrhnul, že jsem provedl držkopád po schodech na dlažbu. Potlučený jak hovado jsem ještě ty peníze posbíral a druhý den jsem musel k doktoru - vcelku jen naraženiny a modřiny, myslím nejhůř jsem měl dobité rameno, že jsem nemohl pohnout rukou ... a několik dní musel zůstat na neschopence.

Když jsem se dostal do normálu, vyvstala ta obligátní otázka - tak vidíš, ty vole, stálo ti to za to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám něco podobnýho. Kdesi jsem přišel levně ke švestkám. A když jsem přicházel domů, tak mi jich pár vypadlo z narvané tašky. A jak jsem se pro ně sehnul a šel do dřepu, tak mi šlo koleno do strany a utrhnul jsem si meniskus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zpestril sobotni rano touhle vyzivnou cetbou a zjevne splnuju vsechny atributy zatraceni:

Taky se o sobě leccos dozvědí. Třeba když vyplňují seznam „bílých privilegií“, s položkami, díky nimž mají pochopit, jaké problémy mají jiní: „Jsem běloch“, „jsem heterosexuál“, „jsem muž“, „stále se identifikuji s genderem, s nímž jsem se narodil“, „nikdy jsem nebyl znásilněn“, či dokonce „nepoužívám veřejnou dopravu“.


https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/amerika-rasismus-deti-kritika-blm.A210618_171549_zahranicni_mama?zdroj=top

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes zase ukazka specificnosti komunikace muz:zena.

Manzelka - kamoska prodava Fabii, tak kdybys vedel o nekom, kdo by mohl mit zajem, tak ji dej vedet. 
Ja - a co to je za rok?

M - nevim.

Ja - co tam je za motor a kolik to ma asi nejeto? 

M - no, nevim. 

Ja - a aspon teda kolik za to chce?

M - (uz trochu podrazdene) no nevim. 

Ja - hele a jak to teda mam asi nabizet?

M - (dotcene) nech to plavat, promim, ze jsem te obtezovala. 
 

Mi to pripomnelo ten vtip o prvni zene na mesici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, warann napsal:

Tak dnes zase ukazka specificnosti komunikace muz:zena.

Manzelka - kamoska prodava Fabii, tak kdybys vedel o nekom, kdo by mohl mit zajem, tak ji dej vedet. 
Ja - a co to je za rok?

M - nevim.

Ja - co tam je za motor a kolik to ma asi nejeto? 

M - no, nevim. 

Ja - a aspon teda kolik za to chce?

M - (uz trochu podrazdene) no nevim. 

Ja - hele a jak to teda mam asi nabizet?

M - (dotcene) nech to plavat, promim, ze jsem te obtezovala. 
 

Mi to pripomnelo ten vtip o prvni zene na mesici. 

Tak o téhle Fábce lze s jistotou říct jediné: je červená 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes zase ukazka specificnosti komunikace muz:zena.
Manzelka - kamoska prodava Fabii, tak kdybys vedel o nekom, kdo by mohl mit zajem, tak ji dej vedet. 
Ja - a co to je za rok?
M - nevim.
Ja - co tam je za motor a kolik to ma asi nejeto? 
M - no, nevim. 

Ja - a aspon teda kolik za to chce?
M - (uz trochu podrazdene) no nevim. 
Ja - hele a jak to teda mam asi nabizet?
M - (dotcene) nech to plavat, promim, ze jsem te obtezovala. 
 
Mi to pripomnelo ten vtip o prvni zene na mesici. 
Ze se jeste nechate nechytat... idealni odpověď prece zni: "ano urcite, to neni špatný napad, rad ji s tim pomuzu, dej mi na ni cislo, at zjistim jen nejake ty nepodstatne podrobnosti.." ...manzelka spokojena az na půdu a vecer bude mozna i pridavek.. :-))

.. mam jednoho kamarada, ktery je s zenami velmi spolecensky (kdyz to řeknu decentne), ten si v tehle situacich liboval, ten si byl schopen manzelce říct o telefon a domluvit si s tou jeji kamaradkou rande.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...