Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Dneska rano jsem vezl svou mati do Chocne k tetce na navstevu a manzelka mi porucila at se stavim v Penny. Nesnasim ten quelb, bezi jedna kasa .
Kupuju mimo jine veprovou panenku, na regalu napsana akcni cena 189kc , na etikete vakuovaneho  balicku 249kc.
U kasy rikam pokladni: "Prosim Vas, kolik stoji kilo?"
Pani na kase: "Mate to tam snad napsany, 249, ne?"
Ja: " Na regalu mate 189 cenovku..."
Pokladni: " Aha takze ji teda nechcete?"
Za mnou 10 lidi.....
Ja :" Ne vezmu si ji, dekuju."

Manzelka hned doma: "Kolik to stalo, 249, jo? "
Ja: " Nejsem blbej, doslapnul sem si na ne, ty pane koukali !!! "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska rano jsem vezl svou mati do Chocne k tetce na navstevu a manzelka mi porucila at se stavim v Penny. Nesnasim ten quelb, bezi jedna kasa .
Kupuju mimo jine veprovou panenku, na regalu napsana akcni cena 189kc , na etikete vakuovaneho  balicku 249kc.
U kasy rikam pokladni: "Prosim Vas, kolik stoji kilo?"
Pani na kase: "Mate to tam snad napsany, 249, ne?"
Ja: " Na regalu mate 189 cenovku..."
Pokladni: " Aha takze ji teda nechcete?"
Za mnou 10 lidi.....
Ja :" Ne vezmu si ji, dekuju."
Manzelka hned doma: "Kolik to stalo, 249, jo? "
Ja: " Nejsem blbej, doslapnul sem si na ne, ty pane koukali !!! "
A proč jsi ji to nehodil na držku?

Odesláno z mého M2004J19C pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, hopa26 napsal:

Dneska rano jsem vezl svou mati do Chocne k tetce na navstevu a manzelka mi porucila at se stavim v Penny. Nesnasim ten quelb, bezi jedna kasa .
Kupuju mimo jine veprovou panenku, na regalu napsana akcni cena 189kc , na etikete vakuovaneho  balicku 249kc.
U kasy rikam pokladni: "Prosim Vas, kolik stoji kilo?"
Pani na kase: "Mate to tam snad napsany, 249, ne?"
Ja: " Na regalu mate 189 cenovku..."
Pokladni: " Aha takze ji teda nechcete?"
Za mnou 10 lidi.....
Ja :" Ne vezmu si ji, dekuju."

Manzelka hned doma: "Kolik to stalo, 249, jo? "
Ja: " Nejsem blbej, doslapnul sem si na ne, ty pane koukali !!! "

😂😅👌

před 2 hodinami, Frostie napsal:

A proč jsi ji to nehodil na držku?

Odesláno z mého M2004J19C pomocí Tapatalk

 

Hopu si musis nacist. Treba za domaci ukol. 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím si na lavičke, v hube cigareta, pozorujem holuby a ich Brownov pohyb.

Naraz jeden holub začal zaťahovať brucho, dvíhať ramená a celý napechorený poskakoval pred holubicou. Tá si ho nevšímala a pokračovala v cupkaní a hľadaní zobu. Ale holub sa nenechal odradiť. Vykračoval jak husár a predvádzal sa.

Po chvíli už holubica usúdila, že teda dobre a nechala ho na seba vyskočiť. Holub sa pár sekúnd na nej triasol, potom zoskočil a išiel si po svojom.

Situácia sa otočila. Holubica za ním, snažila sa získať jeho pozornosť. Holub nevšímavý. Potom sa tak rázne pred neho postavila a klovla ho. Tak sa chvíľu otierali zobákmi. Holub sa následne otočil, sadol si a začal si upravovať perie, bez akéhokoľvek záujmu o holubicu. Krídlom si zakrýval hlavu. Holubica chvíľu stála pri ňom a neveriacky na neho pozerala.  Po chvíli jej to dopálilo a zaradila sa ku kŕdľu hľadať niečo pod zub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem pořádek v cyklokoutku a dal jsem na prodej do inzerce nepotřebné pláště a řazení, obojí vlastně nové, sundané z kol . . .

 

1. reakce na pláště, Patrik

Dobrý den, jaký je důvod prodeje?

já: DD, sundal jsem z nového a používám jiné.

Patrik: nastolil rádiový klid a neodepsal

 

2. reakce, na řazení, Lukáš 

Měl bych zájem o páčky. šly by mi i na horáka? děkuji.

já: fakt netuším co máte za horáka, přesné označení je v inzerátu, zkuste si ověřit kompatibilitu

Lukáš, dle očekávání, rádiový klid :)

 

3. reakce, pláště, Marcela:

máte je ještě? cena je pevná?

já: ano, ano

Marcela: škoda, i tak děkuji.

:D

tvl, prodávat věci za jednotky stokorun bude asi chtít jinej level myšlenkových pochodů, jsem zvědav co přinese zítřek  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě připomíná, jak jsem prodával (ehm, prodávám) objektivy. Přišlo asi 5 dotazů, zda je zboží dostupné. Odpověděl jsem, že ano, tím to skončilo. Pak jsem komunikoval se 3 zájemci s tím, že objektiv berou a pak komunikace z jejich strany ustala, s jedním jsme týden ladili osobní předání, taky bez úspěchu. Na to jsem se teda už nevnucoval. Fakt ty lidi nechápu, když to nechtějí, tak ať to jasně napíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyzkoušeno, že kvalita komunikace záleží na tom, na jakým serveru se inzeruje. Specializovaný servery jsou většinou v pohodě, čím víc obecnější inzertní  server, tím horší.

Speciální kapitola je FB. Žena občas prodává věci po synovi. Do inzerátu velkým písmem uvede, že to chce prodat pouze ve městě bydliště (korunový věci, nechce se balit a posílat). No a co myslíte? První tři reakce jsou zásadně z druhýho konce republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak pisete, kluci. Ja minuly tyden prvni zkusenost z prodejem na Bazosi. Baleni 100m kabelu CYKY, co mi zbyl z rekonstrukce. Lezelo to tam asi mesic, nejdriv napsal jeden typek sms, zda je to jeste k dispozici. Telefon nebral, tak sem mu napsal sms, ze je. Zadna dalsi reakce. Po trech tydnech borec sms, zda to jeste mam a jestli je mozna sleva. Taxem mu volal, nejak sme se dohodi na cene a predani. Uz od poslechu "raketovy inzenyr". Samozrejme vecer volal, ze nic, jestli budu druhy den dopo. Nebyl sem v dosahu, tak to baleni predal bratranec na baraku. Asi po 5-ti hodinach, po predavce, typek vola, ze pry to ma vazit 17kg (jak na to prisel netusim) a ma to jen 14kg a ze pry toho tim padem asi neni 100m a ma to roztrzeny obal (coz videl, protoze do toho obalu, ve kterem to je zatavene se udela dira na ruku, aby se to dalo nest v ruce). No, to uz sem ho poslal do haje a polozil mu telefon se slovy, at si to premeri. Tvl priste to dam radeji do sberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyzkoušeno, že kvalita komunikace záleží na tom, na jakým serveru se inzeruje. Specializovaný servery jsou většinou v pohodě, čím víc obecnější inzertní  server, tím horší.
Speciální kapitola je FB. Žena občas prodává věci po synovi. Do inzerátu velkým písmem uvede, že to chce prodat pouze ve městě bydliště (korunový věci, nechce se balit a posílat). No a co myslíte? První tři reakce jsou zásadně z druhýho konce republiky.
Ano, souhlasí. Ne odsud, ale z jiných serverů mám podobnou zkušenost. Občas je totiž nutno bohužel počítat s debilitou a negramotností
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten to tu mojí babetu nakonec koupil přijel z Čelákovic. Měl plán že s babetu nastoupí do vlaku city elefanta. To jsem mu řekl že ho asi určitě vykopnou. Tak že prý to dojede, což by asi už šlo, jenže vůbec nevěděl kudy! Když jsem mu vysvětloval cestu a viděl jsem to absolutní nepochopení co se mu zračilo v očích, tak jsem mu to raději hodil na vozík a půlku cesty z Řevnic až do Průhonic jsem ho odvez. Popravdě hlavně proto aby už nenašel cestu zpět a nevrátil se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Waya03 napsal:

Ten to tu mojí babetu nakonec koupil přijel z Čelákovic. Měl plán že s babetu nastoupí do vlaku city elefanta. To jsem mu řekl že ho asi určitě vykopnou. Tak že prý to dojede, což by asi už šlo, jenže vůbec nevěděl kudy! Když jsem mu vysvětloval cestu a viděl jsem to absolutní nepochopení co se mu zračilo v očích, tak jsem mu to raději hodil na vozík a půlku cesty z Řevnic až do Průhonic jsem ho odvez. Popravdě hlavně proto aby už nenašel cestu zpět a nevrátil se. 

To je storka na povídku...🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...