Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

ta Volha M21 je dobrá - ale - to bude nějaký policajt, nikdo jiný by si na Volhu  nedal číslo ze stejšna /1202/ a na zadním okně by správně měl být Chruščevův Slamák a cedulka SU /Soviet Union/.
CCCP je blbost, tohle by si tam rusáci nikdy nedali. Nostalgie je dobrá, ale blbost kvete jak vidět stále. Sorry  za názor. 
 
 


Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam s tím, tak sem. Dcerky (3.třída) dělaj párty pro spolužačky a ja jsem v roli kuchaře, nealko barmana a dýdžeje. Už znám komplet tvorbu Adély Bors. Jestli budou chtít ještě jednou kroutit prdelkama před TV na song Mííía Sóóófííiá, tak to všechno vymetu a půjdu se ožrat :D

Edit: kristepane, ja už si to broukám...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se ještě vzpamatovávám :) Jedna tmavovlasá tmavooká spolužačka s rytmem v krvi to ve finále docela rozbalila, zmocnila se ovladače a za pomoci YT rozjela multikulti taneční šou. Zatim je to prča, ale tak za šest, osm let to bude divoký :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Se ještě vzpamatovávám :) Jedna tmavovlasá tmavooká spolužačka s rytmem v krvi to ve finále docela rozbalila, zmocnila se ovladače a za pomoci YT rozjela multikulti taneční šou. Zatim je to prča, ale tak za šest, osm let to bude divoký :)

Hezky to zhodnotil můj kamarád, cituji:

"Máš syna, hlídáš jen jednoho čů.áka. Máš-li dceru, hlídáš je všechny".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem šel seřídit věžní hodiny. Šly napřed o 10 min. Nechtěl jsem tak dlouho čekat, že si to usnadním. Místo toho jsem kompletně rozesral obbíjení, jak hodiny, tak čtvrtky. Spustil jsem to všechno naráz. Takže jsem to dával dohromady půl hodiny. Dole mše, varhany a já nahoře mlátím zvonama. Obě závaží padlá dole, natahování už vypadávala tepelná ochrana, že jsem se na to nevysral. Teď sedím na zahradě, poslouchám zvony a jak mi odlehlo, kdy se v poledne ozvaly 4 čtvrtky a 12 hodin. Příště tam půjdu pěšky, vezmu si placatku rumu a holt počkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vsi. Pak jsem už jsem vyháknul lana ke zvonům a blnul jen se strojem, ale jak se mi to spustilo po rukama, roztočily se oba větrníky, tak jsem prvně nevěděl, co mám chytat, jestli závaží, kola nebo držet lana ke zvonům. 🙂 Pan hodinář, co mi to předal a generálkoval stroj, leží už půl roku na hřbitově, inu nějak ty zkušenosti nabrat musím. 😄 Ale on mi to říkal, že se s tímto dá hejbat jen dopředu. Tak teď už vím, jak to myslel. 🙂 Jsem si myslel, že 5 minut dozadu bude v pohodě.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem lezl na věž, akorát jsem zaslech "Vemte a jezte z toho všichni, toto je moje tělo..." tak si říkám, no to jsem si vybral čas... ale je to na chvilku, za chvíli jsem dole, už jsem to odkládal dost dlouho... 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...