Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Tak zase jsem druhej..
pritom stacilo precist posledni prispevek


Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem při nákupu viděl muže v reflexní vestě. Na tom by nebylo nic divného, to nosí kdekdo, uklízeči, dodávkáři. Ale on měl na zádech nakreslenou židovskou hvězdu a nápis "NEJSEM OČKOVANÝ". Říkal jsem si, jestli mu má smysl vysvětlovat, že ten obrazec má špatně, že správně tam má mít kosočtverec, jenže on se otočil a já zjistil že ho znám a že by to bylo marný. Ještě nedávno to byl nadšený příznivce jedné politické strany, ano té která nedávno zmizela tam kde měla být už dávno, v místech jež slušný člověk nahlas nevyslovuje. Svými nadšenými výlevy oblažoval  tisk a asi i internet, pokud teda tahle imperialistická zvrácenost nebyla pro něj příliš zápaďácká. Hledat to nebudu, nemuselo by se mi udělat dobře. A tenhle člověk, ihned poté co se Strana odebrala, okamžitě použil to nejslepší nadání těchto lidí a přeskočil na protijedoucí vlak. Stal se stejně nadšeným obdivovatelem strany z přesně opačné části politického spektra. Myslím že netřeba jmenovat. A jak již vyplynulo, je samozřejmě zapáleným bojovníkem proti nesvobodě roušek a očkování, asi ho Strana s mnohaletou zkušeností v oblasti svobod a práv dobře proškolila. Zkrátka, blbce netřeba hledat, vybarví se sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Peta-Biker napsal:

Kluci, nevím, jestli úplně ze života...

 

Jak to vidíte s Ukrajinou a Ruskem, dojde ke konfliktu?

Mě by spíš zajímalo, co bude po konfliktu, pokud bude?

 

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil jsem si Vlastu Redla, dal si panáka a začal dělat nějakou bezmyšlenkovitě tupou činnost. Úklid takové komory se všemi užitečnými věcmi, jak by řeklo prasátko z medvídka Pú. Najednou můj pohled padl na holínky. Jsou pěkné, občas je vezmu na houby, ale jinam už moc ne.A najednou jsem se zamyslel, kolikrát můj syn, kluk z města, potřeboval v životě holínky. Snad naposledy ve školce. Já jsem vyrostl tak trochu u vidlí, takže jsem holinky nosil, ale on je nejspíš nebude nikdy k ničemu potřebovat.  Tak mě to tak trochu přišlo líto, i když to je blbost. Možná to je generační, protože táta nosil filcáky. Ty já měl jen párkrát.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to byl  kroj. Tricko AC/DC, pruhovany uzky kalhoty, duchodky, džíska, vaťák, žebradlo. Zmijovku jsrem nenosil, protoze metalista nenosí čepici. Důchodky byly super, když venku byly ty zimní sracky. Nic se nepromáchalo tak dobře. Já spíš zasmutnil nad tím, že mladej vyrostl ve městě, já byl vidlák (dnešní mluvou regionálně retardovaný) z malého města ale s hospodářstvím a žeto taky mělo něco do sebe a já neměl moc šancí mu ty vidlácký věci ukázat. A já je zpetně měl docela rád. Samozřejmě jako mladej jsem je nesnášel. Na moji obranu je nutno podoktnout, že tatík byl megaloman a v chlívě pěstoval všechno vod myší po bejka

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak to říkáš Romane, kdo měl vaťák byl pán 😉 Žebradlo nosím sem tam stále z nostalgie,ano je to taška na polní plynovou masku. ( Pro neznalé). A boty to byla kapitola sama pro sebe, někdy jsem si musel udělat " onuci" abych vůbec mohl ven,páč sehnat padnoucí boty byl oříšek ( pořádný kokosák) 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, ja ti tak rozumim...
Normalne mi u Tveho prispevku pred ocima probehla doba meho noseni filcaku a vataku
Byl jsem frajer jaxvina!
Marťas, já chci vidět fotodokumentaci. Tebe ve vaťáku a filcákách, bych se potento smíchy.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, bohus76 napsal:

Přesně jak to říkáš Romane, kdo měl vaťák byl pán 😉 Žebradlo nosím sem tam stále z nostalgie,ano je to taška na polní plynovou masku. ( Pro neznalé). A boty to byla kapitola sama pro sebe, někdy jsem si musel udělat " onuci" abych vůbec mohl ven,páč sehnat padnoucí boty byl oříšek ( pořádný kokosák) 😁

No jsem sice " měšťák", konkrétně " pražskej pepík ", ale žebradlo jsem nosil taky, a dokonce mám jedno ještě teď, nosím si v něm vysílačku, baterky a nějaký drobnosti, když si jde zablbnout s RC 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je procházka na čerstvým vzduchu 😊Pravá vidlácká práce je třeba kydat prasatům. Tatík se jednou rozhod, že si založí kolchoz. Upravila se stodola a přivez dvě selátka že jako domací masíčko, jaterničky a klobásky. Obě byly svině, tak je pojmenoval po tchýních aby si prej ulevil. No, a na zabijačku se o to víc těšil, přitom babičky byly tak hodný 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...