Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Ženský hokejovÿ turnaj OH. Při záběru televizní kamery na trestnou lavici, kde zprudka oddychuje blonďatá Švédka v košíku, způsobuje, že se pak pár minut naprosto nedovedu soustředit na průběh zápasu 😂

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Roman I. napsal:

Při záběru televizní kameru na trestnou lavici, kde zprudka oddychuje blonďatá Švédka v košíku, způsobuje, že se pak pár minut naprosto nedovedu soustředit na průběh zápasu 😂

Ty woe, vždyť má košík, rukavice, hnusné kraťasy, dres, chrániče pod tím 🤣🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Roman I. napsal:

Ty nemas fantazii?? 😂

Ale jo a mám tam poměrně dost favoritek i v řadách našich 🤣🤣. Ale nenapadlo mě to v tvém spojeni- já si vykládal svou nesoustředěnost na hru špatným posezením u tv, málo tekutinama, málo jídla u ruky a pod. 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Ale jo a mám tam poměrně dost favoritek i v řadách našich 🤣🤣. Ale nenapadlo mě to v tvém spojeni- já si vykládal svou nesoustředěnost na hru špatným posezením u tv, málo tekutinama, málo jídla u ruky a pod. 🤣🤣🤣

Jdu na bezky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Byl jednou jeden pán a jemu úřad uložil svým rozhodnutím, aby mj. jiné nahradil úřadu náklady řízení v částce XY,--Kč

Když rozhodnutí nabylo právní moci, přišla zástupci onoho pána výzva k platbě, včetně platebních údajů (zejm. č.ú. a var.symbol).

Zástupce to přeposlal pánovi s tím, aby platbu provedl.

Pán se obratem ozval s tím, že na základě takové výzvy nic platit nemůže, neb by mu to nevzala účetní, a že tedy potřebuje nějaký řádný titul.

Zástupce pánovi odepsal, že oním titulem je ono, již dříve poslané, rozhodnutí.

Pán po několika hodinách odespal, že rozhodnutí konečně našel, nicméně zde absentují platební údaje, zejm. č.ú. a var. symbol a jestli by mu je zástupce nezjistil.

Zástupce z toho ochořel a teď se zaobírá myšlenkou, že ihned po uzdravení se nechá najmout na nějakou záoceánskou loď, která pojede třeba do Orientu pro hedvábí a vzácné koření, a bude tak eliminováno riziko, že pána ještě v dohledné době potká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...