Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

před 58 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Ja jen cekam, kdy si tady zacnete jeste pomerovat pindoury. Samozrejme i s detailnimi foto jako dukaz 😎

Brzdi, pinďoura jsem měl moc rád, velikost normální, holky si nestěžovaly. Akorát už ho dlouho nemám, tak přikládám cizí fotku jako důkaz.

09B61637-A675-4DF9-B07A-C3C9F3CD98BD.thumb.png.ff4d5c5f0001a6fe2b321d968ecda4dc.png

Zdroj: https://www.motorkari.cz/motokatalog/jawa/jawa-50-21-pionyr.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti účastníkům, ale koukám že ten "test" od script kiddies bude mít asi vysokou vypovídací úroveň - doufám že to od Vás aspoň vydyndává nacionále a mail  :shit:

Vzpomínám si že jak jsme něco podobného po plyšáku z prdele "naprogramovali" chemikářce na gymplu: Věděli jsme že je prdlá (stop-cssr-nobyl) a že se vláčí s čutorama autobusem do lesa pro vodu, takže se jí sepsal sáhodlouhý a ukrutně složitý "program", co se jí nejdřív zeptal asi na 60 parametrů (které si prý X hodin musela dohledávat) - a pak jí to bez ohledu na naklované hodnoty po asi 5 minutách falešného počítání procent výpočtu vypsalo "NEJLEPSI JE U DUBU!". Čímž byla zcela uspokojena a z alchymie to bylo za 1 🐔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějakou minimální vypovídací hodnotu to má, to asi jo. a důležitějši parametr je určitě věk. starý to maj benevolentnější. frostie je zřejmě ve skupině 20-30 let, tedy té nejpřísněji hodnocené. :)

spíše než pinďouři by byl ještě zajímavej test EQ. :) 

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, mato57 napsal:

Tak nevím, esli tam soudruzi nemají nějakou chybku. Vyšlo mi tohle, ale zatím jsem na sobě žádné stopy geniality nepozoroval.

14521277_IQtest.png.cc682daa737817925fc82281f07c3040.png

Jsme to zavěsili dost podobně, ale jsem holt cucák...

Správně jste zodpověděli 29 otázek za 12 minut. Hodnota Vašeho IQ je 135.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten IQ test prakticky testuje schopnost řešení jen jednoho typu úlohy. Někdo tu zmiňoval, že dělal i test od Mensy, tam to taky vypadá takto? Pro mě to byl spíš test trpělivosti, protože už 5. otázka byla neuvěřitelně nudná.

Zajímavá je statistika, co posbírali. Oni tam tvrdí, že IQ nad 140 má mít jen 0.2 % lidí (a shodou okolností jsou všichni tito lidé tady na fóru 😃 podle vašich výsledků). Ale jejich výsledky ukazují, že nad 140 má 13 % lidí a dokonce nad 170 má 0.3 % lidí.

Ale mně neposlouchejte, já u nich mám jen 139 ☹️

Upraveno uživatelem suflik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja su docela nasranej, :D Netusil jsem ze cas hraje roli a delal jsem i jiny veci. Ale s 29/30 jsem spoko.

Ad: Ted koukam na vysledky a jednou jsem z nepozornosti spatne klikl, i kdyz jsem to vedel, ale histous neptous :)

image.png.0488bfbf7c334a70dcd6847f5cda0386.png

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, bobi napsal:

 Pinčl jedenadvacítka byl dobrej stroj :smile_anim:

Kdeže ty loňské sněhy jsou“

 

 

Jednu dobu jsem měl doma tři, jeden na značkách na cestu, druhý kross do terénu a třetí na ND, ale nemůžu si pomoc, byl to celkem křáp, mě to nejelo 300km v jednom kuse, aby člověk nemusel něco opravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...