Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jdu dneska kolem prodejny ruzoveho porcelanu, s vidinou toho ze si konecne koupim hrnecek na kafe z porcelanu ktery umime jako jedini na svete kupuju dva podezrele lehke exemplare cehosi, pak se dusoval ze je to samozrejme ruzovej porcelan, tak prijdu domu, slehnu s uchem o stul abych se sam presvedcil a hele, von fakt asi ekecal. Je to ruzovy i zevnitr. :D Pristi cestu tam jdu se zadosti o vyrobu deseti klasickych obycejnych hrnku z ruzoveho porcelanu, treba budu mit konecne ranni kavu dle svych predstav. Ale furt mi ty hrnky prijdou podezrele lehke.

 

18jWqtE.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Waya:  😀

Mára sice na srazech dává pozor a ví, že to děláme skvěle, ovšem stále ještě jak uslyší spojení vlak a neštěstí, obava o mne ho úplně paralyzuje. Následný šok vytěsní, vše co se do té doby o kolejích naučil.......

Každopádně, je pěkné, že se ten dobrý hoch strachuje, je mi hnedle líp.

 

Na kokakolu srazovou bych zas zašel....

Oslovím Omega samce, nechť zamluví lokál a vybere příhodné datum.... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
to byl zážitek.. poprvé v barber shopu.. mladá holka, tak 21, furt se mi motala kolem obličeje..  hezky voněla.. no, bylo to náročných 30 minut  
To ti stačí málo nebo na tebe dělala oči a tiskla kozy?

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já čekal taky chlapa, proto mě to překvapilo. 

.. říkám jí, nechávám si vousy poprvý trochu narůst, ale strašně to kouše, možná to zas brzo schodím.. prej by to byla škoda, jsou pevný a maj potenciál.. 

jak dlouho todle asi roste? 🤔

0D566E0E-FEA2-4A90-ABB5-E310AAECC3DA.jpeg

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, montemar napsal:

no, já čekal taky chlapa, proto mě to překvapilo. 

.. říkám jí, nechávám si vousy poprvý trochu narůst, ale strašně to kouše, možná to zas ˇbrzo schodím.. prej by to byla škoda, jsou pevný a maj potenciál.. 

Kup si kvalitní olej na změkčení vousů a nějakej balzám/krém na ksicht. Plus se teda hodí obličej čistit aspoň večer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2022 v 15:39, montemar napsal:

to byl zážitek.. poprvé v barber shopu.. mladá holka, tak 21, furt se mi motala kolem obličeje..  hezky voněla.. no, bylo to náročných 30 minut :D 

moje dentální hygienistka má pevný čtyřky a tiskne se 🙂 chodím radši častěji, nerad bych něco zanedbal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl, to by bylo neco na me.

Ja jsem desne vzrusivej, mam problemy i na sonu jater a to provadi starsi zenska nez jsem ja. Jak to na me kydne a jezdi mi po brichu, tak se zacinam potit. Dycky si rikam, tvl snad ti nehoupne, ale jak rikam, jsem desne vzrusivej. :)

A masaze jsou pro me peklo, ta moje chce chodit se mnou, tak se tam vysvlikne a ja tam lezim vedle ni a vubec nerelaxuju nýbrž trpim a myslim na mamu s babickou, aby nebyla vostuda, ze mi houpne ze stary thajky. Btw, jedna to nak vytusila a furt mi sahala letmo na koule. Holt od ty doby uz chodim jen na bankovani, tyhle stresy nemam ve svym veku zapotrebi... :😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy máte hygienistky, já mám logopedku, dětskou, a k tomu mladou, hezkou. Když předváděla názorně, jak zakroutit jazyk kvůli vyslovování, tak jsem taky myslel na mámu s babi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...