Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem si myslel, že mě v mém věku jen tak něco nepřekvapí a ejhle, tohle jsem ještě neviděl a neznal :eek: 😬 !

1174065876_cotopako.jpg.da52e368f87341f625816066c1ab7721.jpg

162344453_cotopako1.jpg.557cb65bde3822e12593d65804d53828.jpg

724133955_cotopako2.thumb.jpg.3e07badab580c8900611e82779659534.jpg

a pak jeden příspěvek z diskuze pod článkem za všechny:

1243788094_cotopako4.jpg.3507176fb52ffdeaa200c0924bebba29.jpg

Nahota je pro mě jako kostým, říká performerka Kača Olivová - Expres FM

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v pořádku, že ženská chodí takhle nahá na veřejnosti před dětmi?

EDIT: A sakra .. dávejte sem varování... žena se mě najednou ptá, zdali se mi ještě líbí, když nemá 150 kilo...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

To me dneska pobavilo, jakej sem debil. Uz asi deset let mam nejakej malej dvouplastovej trezor, na klic. Jeden klic mam furt tak nejak u sebe, vymnenuju ho mezi kalhotama.. a jeste jsem ho neztratil, byt to parkrat bylo jen tak tak. Druhej klic je bezpecne ulozen v trezoru, casto sem si rukal, ze ho musim nekam konecne schovat:) No a zda se, ze sem konecne ten prvni klic uspesne ztratil.. takze sem kde? V prdeli. Lec predpokladam, ze odvrtat to nejak zamecnikem jednoduse pude no..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Micey napsal:

To me dneska pobavilo, jakej sem debil. Uz asi deset let mam nejakej malej dvouplastovej trezor, na klic. Jeden klic mam furt tak nejak u sebe, vymnenuju ho mezi kalhotama.. a jeste jsem ho neztratil, byt to parkrat bylo jen tak tak. Druhej klic je bezpecne ulozen v trezoru, casto sem si rukal, ze ho musim nekam bezpecne schovat:) No a zda se, ze sem konecne ten prvni klic uspesne ztratil.. takze sem kde? V prdeli. Lec predpokladam, ze odvrtat to nejak zamecnikem jednoduse pude no..

Jo, mě takhle jednou magnetkou odvrtávali trezor. Akorát měl před uzavíracím mechanismem bezpečnostní vložku z martenzitické oceli. Potom co na tom zničili 4 vrtáky to vzdali a přijeli za týden s vrtákem z USA za 100€ a ten to za půl hodinu dal. A to byl přímo výrobce toho trezoru, který věděl kde vrtat...

Hold když si člověk vybere kombinační zámek, protože bude vypadat cool... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje vlastní historka o zázraku 😀
 
Vyrazil jsem dneska k proktologovi. Po letech zkušeností se soukromou ordinací, kde za každý úkon chtějí bambilion, jsem vzal zavděk doporučením k doktorovi v jednom nejmenovanym pražskym špitálu.
 
Byl jsem objednanej na 12. hodinu, dorazil jsem na chirurgii v 11:40 a byl už třetí v pořadí. Sedím, čtu si, koukám do mobilu. V poledne dorazil doktor a první člověk šel do ordinace.
 
Po zhruba dvou minutách se zpoza dveří ozval strašnej řev. Takovej ten nefalšovanej projev bolesti, z kterýho jde člověku mráz po zádech. Trochu mě polilo horko, ale lidi kolem mě vypadali úplně v klidu, tak jsem nic neřešil. Za minutu se řev opakoval.
 
Začal jsem bejt trochu nervózní, ale lidi okolo byli pořád úplně v pohodě a navíc chodili další a další, kteří se na recepci hlásili k danýmu doktorovi.
 
Ve 12:15 šla na řadu paní. O pár momentů později prořízla vzduch čekárny série výkřiků a hekání. Husí kůži jsem měl po celym těle.
 
Zhruba ve 12:24 mi došlo, že až paní vyleze, jsem na řadě já a v souvislosti s tím jsem neklamně rozpoznal, že těch 40 minut čekání mě úplně a dokonale vyléčilo. A že vlastně žádnou lékařskou asistenci nepotřebuju! Zázrak!
 
Vzápětí jsem na recepci trapně nahlásil nějakou výmluvu, protože zázraku by asi osazenstvo nevěřilo, a naprosto zbaběle zdrhnul.
 
Během cesty k autu mě napadlo, že na tý soukromý klinice tolik peněz, zvlášť v porovnání s dnešní inflací, vlastně nechtějí. Až zázrak pomine, rád si připlatím 😀.
Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem loni absolvoval v normalnim spitale v rozmezi par mesicu rektoskopii i kolonoskopii, tu dokonce bez oblbovaku, pac jsem si nevyridil blbec predoperacni vysetreni a prezil jsem to. Bral jsem to presne jak rika kolega jako zkousku... a prevenci samo.... to das :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, KFL napsal:
Moje vlastní historka o zázraku 😀
 
Vyrazil jsem dneska k proktologovi. Po letech zkušeností se soukromou ordinací, kde za každý úkon chtějí bambilion, jsem vzal zavděk doporučením k doktorovi v jednom nejmenovanym pražskym špitálu.
 
Byl jsem objednanej na 12. hodinu, dorazil jsem na chirurgii v 11:40 a byl už třetí v pořadí. Sedím, čtu si, koukám do mobilu. V poledne dorazil doktor a první člověk šel do ordinace.
 
Po zhruba dvou minutách se zpoza dveří ozval strašnej řev. Takovej ten nefalšovanej projev bolesti, z kterýho jde člověku mráz po zádech. Trochu mě polilo horko, ale lidi kolem mě vypadali úplně v klidu, tak jsem nic neřešil. Za minutu se řev opakoval.
 
Začal jsem bejt trochu nervózní, ale lidi okolo byli pořád úplně v pohodě a navíc chodili další a další, kteří se na recepci hlásili k danýmu doktorovi.
 
Ve 12:15 šla na řadu paní. O pár momentů později prořízla vzduch čekárny série výkřiků a hekání. Husí kůži jsem měl po celym těle.
 
Zhruba ve 12:24 mi došlo, že až paní vyleze, jsem na řadě já a v souvislosti s tím jsem neklamně rozpoznal, že těch 40 minut čekání mě úplně a dokonale vyléčilo. A že vlastně žádnou lékařskou asistenci nepotřebuju! Zázrak!
 
Vzápětí jsem na recepci trapně nahlásil nějakou výmluvu, protože zázraku by asi osazenstvo nevěřilo, a naprosto zbaběle zdrhnul.
 
Během cesty k autu mě napadlo, že na tý soukromý klinice tolik peněz, zvlášť v porovnání s dnešní inflací, vlastně nechtějí. Až zázrak pomine, rád si připlatím 😀.

Vůbec se ti nedivím. Myslím a jsem přesvědčen, že svým přístupem některá (hodně) zdravotnická zařízení výrazně napomáhají českým nelichotivým číslům, bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objektivne - byla to chira, buhvico se tam realne delo. Nicmene dojem nic moc :)  

Kazdopadne tyhle penetracni radosti mam za sebou nekolikrat (horem i spodem), byt s fetem (bezva jizda), navic proktolog mi neni cizi, takze tusim, co cekat. Je to jen o pristupu.

Kdyz jsem pred 4 rokama skoncil na ambulanci v Motole, kde mi do pooperacne nacatyho a kurevsky boliciho otvoru vrazila cca 30leta doktorka ruku az po loket (pocitove), zarval jsem si taky. A u toho skocil metr dopredu a zakous se do sprusle od luzka. Na coz ona klidne reagovala slovy: “No no.” Cili o zkouskach uz neco vim :)  
 

A proto mam srovnani, ze to jde i jinak a lepe. Chtel jsem nesoukr zarizeni, otestoval ho a zase se pokorne vratim k hodnymu panu doktorovi :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...