Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Grog s máslem a taky káva s máslem, viděl jsem to kdysi i v nějakém dokumentu, že to mají v oblibě národy na severu Evropy. 

Já jednou zkusil k dobré černé kávě požírat plátky parmezánu a chutnalo, v pohodě je Gran Moravia a i jiné.

Káva s máslem čili bulletproof + káva a sýr | Lázeňská káva (lazenskakava.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě zastihnul zcela nepřipraveného výfukový řád na trati S7. Vzhledem k osvětě od @hopa26jsem byl v poslední době k různým excesům na železnici velmi tolerantní, ale tady opět musím prohlásit, že toho mohl vymyslet jedině člověk s polovinou mozku (a to bůhví jestli). Takže místo normálního intervalu, zhruba 15 minut, nám tu teď jedou dva vlaky 9 minut po sobě a pak 51 minut nic. Vlak samozřejmě pošlou jako normálně, prehistorické vagóny po nezdařené rekonstrukci. A to ani nemluvím o nechráněném přejezdu v Radotíně, vlaky jedou 10km/h a troubí, pro auta značka stop. Kdybych nešel večer na kulečník, radši se na to vykašlu a zůstanu doma :-).

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waya, jsi hodný člověk a proto bude moje řeč mírná. Je nutné rozvinout klid a být dobrý, neboť zlost a hněv směrem k dráze nepřinese žádnou úlevu. Věz, že tvá bolest (zvlášť když budeš večer křídovat tágo a pít kontušovku ) pomine, neboť otravná výluka snad časem skončí.......   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, hopa26 napsal:

u starého motorku zašlost, která je do skla trochu i vrostlá vlastně ani nevnímám......v autě by mi to vadilo taky.

V aute? Zbytecne! Dyt bys ho stejne nekde "oprel" o pangejt u parkoviste :-P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...