Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Včera jsem se zaregistroval u nejmenovaného provozovatele saun. Jako správného hejla mě nalákali na první časově neomezenou saunu. A v tom saunovém centru byla solná sauna, bylinková sauna, dvě finské sauny, tropická sauna a pára. 
Po příchodu se ve mě probudily dvě temné stránky české duše. Je to zadarmo a neomezeně.  Takže jsem tam sjel všechny sauny a některé i dvakrát. Celkem 8 kol. Přestože jsem doplňoval tekutiny, šel jsem se při odchodu vyčůrat a koukám, že čůrám žlutou zubní pastu, jak jsem byl dehydratovanej.  Večer jsem se zase nemohl dopít. Minerálky a plzně. Přátelé, i kdyby bylo pokušení veliké, nedělejte to. :-).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman I. napsal:

Včera jsem se zaregistroval u nejmenovaného provozovatele saun. Jako správného hejla mě nalákali na první časově neomezenou saunu. A v tom saunovém centru byla solná sauna, bylinková sauna, dvě finské sauny, tropická sauna a pára. 
Po příchodu se ve mě probudily dvě temné stránky české duše. Je to zadarmo a neomezeně.  Takže jsem tam sjel všechny sauny a některé i dvakrát. Celkem 8 kol. Přestože jsem doplňoval tekutiny, šel jsem se při odchodu vyčůrat a koukám, že čůrám žlutou zubní pastu, jak jsem byl dehydratovanej.  Večer jsem se zase nemohl dopít. Minerálky a plzně. Přátelé, i kdyby bylo pokušení veliké, nedělejte to. :-).

 

Já jsem tam byl v pondělí, v Saunii na Chodově. Byla nějaká akce, pondělí levnějc a neomezeně, lidí jak psů. Ale to podstatné, po každým kole jsem se ochladil kromě ledového bazénku taky jedním světlým pšeničným, to je důležité! Po čtyřech kolech a třech hodinách jsem se spokojený odmotal dom :-).

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jezdil před 15 lety do sauny z Ostravy do Dolního Benešova. Chlazení probíhalo ve venkovním bazénu, bylo nás tam vždycky tak 15 lidí, pořád stejných, takže téměř rodinná atmosféra. Vstupné 50 kaček, bez omezení času. Chodil tam masér, byl tam v odpočívárně krb, prostě paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl oblíbenou saunu u Pardubic v golfovém rezortu Kunětická hora. Moc lidí tam nechodilo, se saunovacími ceremoniály to nepřeháněli, ale když byly, tak byly celkem fajn. Jenže u toho rezortu je kongresový hotel a časem tam začaly jezdit takové ty párečky si na hotel zašoustat. A řeknu vám, že sedět jak blbec a okolo tebe se zlehka obírají nebo si špitají miluju tě miluju tě, tak to není nic moc. Přestal jsem tam jezdit.

Ale zažil jsem tam ruskou baňu. Vedl to kluk z Ukrajiny, nějaký Alexej, chlap jak hora a ten mě v prvním kole seřezal březovými metličkami, v druhém na mě napatlal nějaký eukalyptový sajrajt, že mě najednou byla hrozná kosa, ale potil jsem se jako blázen. Ve třetím kole mě  udělal masáž, že mě málem protlačil skrz ty pryčný. Bylo to něco úžasnýho.  Odjížděl jsem po částech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

@Roman I.: Ty máš ze života samé zajímavé příběhy...

Jezisi, co je na tom zajimavyho :-)))? Tim nesvarem, ze se do sauny jezdili zasivat milenci u nas trpel Saunovy svet v Holicich. Ten tim byl vyhlasenej. A pak se to rozmohlo i na Kuňce. V Pardubich kam chodi hafo lidi by to asi neslo. No a zaplatil jsem litr, protoze jsem na Ukrajine nebo v Rusku nikdy nebyl a ta jejich baňa je jina nez finska. Min horka a vic vlhka. Tak jsem to chtel zkusit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roman I. napsal:

Já měl oblíbenou saunu u Pardubic v golfovém rezortu Kunětická hora. Moc lidí tam nechodilo, se saunovacími ceremoniály to nepřeháněli, ale když byly, tak byly celkem fajn. Jenže u toho rezortu je kongresový hotel a časem tam začaly jezdit takové ty párečky si na hotel zašoustat. A řeknu vám, že sedět jak blbec a okolo tebe se zlehka obírají nebo si špitají miluju tě miluju tě, tak to není nic moc. Přestal jsem tam jezdit.

Ale zažil jsem tam ruskou baňu. Vedl to kluk z Ukrajiny, nějaký Alexej, chlap jak hora a ten mě v prvním kole seřezal březovými metličkami, v druhém na mě napatlal nějaký eukalyptový sajrajt, že mě najednou byla hrozná kosa, ale potil jsem se jako blázen. Ve třetím kole mě  udělal masáž, že mě málem protlačil skrz ty pryčný. Bylo to něco úžasnýho.  Odjížděl jsem po částech.

A zaspital Ti: "miluju Te?" 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem zas miloval saunu jestě před rekonstrukcí pod bazénem v Pardubkách, vedl to tam takovej starej děda. Muselo se zazvonit, pak se odevřely dveře (s koulí z venku) a pokud jste byl uznán způsobilým tak jste teprve vpuštěn dovnitř.  V ochlazovacím bazénku byla voda tak ledová, ze se po kraji dělaly rampouchy a nechalo se tam skočit šipka, pokud se člověk pověsil za trubky od topení , které vedly u stropu. Součástí byl i malej bar, také masážní stoly s masérkou takže se nechalo relaxovat a vydýchat tělo.

 

Po čase přibyla i solaria....

Celkem tři koje -oddělené jenom závěsem -dvě ležací solarka a jedno stojací turbo, takovej válec do kterýho se zavřete a jste potom díky připálený kůži mnohem atraktivnější. Hučí to jak běžej větráky.... 

Zvonek, přišel borec hafo namakanej se svou paní a že : " jde neska na turbo na 9 minut" a jeho milá teda logicky na ležací "na 16 minut...."

Každej do své koje, svléknout komplet oblečení...  Obsluha spustila program a opalování začalo. 

Další zvonek, přišla nějaká postarší, už vysloužilejší modelka a že jde teda na solarko. Není problém, půjdete ležací? Jo,  jen na 12 minut....

 

Opálenej borec z turba byl hotov jako první. Napadlo ho, že udělá srandu.

Nahatej zcela neslyšně odhrnul závěs kóje a potichu přešel k ležacímu stroji, kde si myslel že se griluje jeho hvězda. Rázně, ( pač byl nabitej tím sluncem ) odklopil dekl a říká : " táák a teď mi dej honem pusinu na šulína. "

Sice se pak zaznívalo  " žíši, ty vole, sorry, promiňte, se strašně vomlouvám, sem si myslel že ste ta moje" , ale to zanikalo v jekotu plném bolesti protože baba uvnitř jak se lekla cizího pinďoura hnedle u obličeje zvedla  v obraně ruce i nohy nahoru nad sebe a borec aby jako nedošlo k dalšímu pohoršení ten dvoumetrovej krycí dekl se zářivkovejma trubicema nad ní vší silou přibouchnul zpět do původní -teda bezpečný a krycí polohy. 

Jako bolestný jí pak, když se trapnej omyl vysvětlil a baba přestala fňukat koupil celej šampus.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, vojta1 napsal:

A zaspital Ti: "miluju Te?" 😀

 

Ne, ale jak jsem lezel na tom brise, tak jsem premyslel, jestli to, co se tam za mymi zady odehrava,  je jeste masaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Roman I. napsal:

Ne, ale jak jsem lezel na tom brise, tak jsem premyslel, jestli to, co se tam za mymi zady odehrava,  je jeste masaz.

Jj to je ten starý vtip. 

Cítíte ten prst v zadku?

Jo.

No ale ruce mám tady 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Roman I. napsal:

Ale zažil jsem tam ruskou baňu. Vedl to kluk z Ukrajiny, nějaký Alexej, chlap jak hora a ten mě v prvním kole seřezal březovými metličkami, v druhém na mě napatlal nějaký eukalyptový sajrajt, že mě najednou byla hrozná kosa, ale potil jsem se jako blázen. Ve třetím kole mě  udělal masáž, že mě málem protlačil skrz ty pryčný. Bylo to něco úžasnýho.  Odjížděl jsem po částech.

Nevěřím tomu, že jsi dokázal vlézt do něčeho, co je spojeno s ruskou kulturou a tradicí. To jako fakt ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...