Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Ahoj, jdu dneska takhle Štatlem a z náměstí Svobody, slyším reprodukovaný řev, tak si říkám, to asi Okamura tam řve, radši obejdu pár ulic a dostanu se na náměstí odjinud a třeba Okamura tam už nebude. Vzal jsem to tedy Čárou dolů na náměsti a zjišťuji, že  tam řve přes dva velký reproduktory nějaký svatý muž o ďablovi a jinem pokušeni. Pro mě je chůze Štatlem relaxace, jdu pomalu a dívám se i po babách. Nikdo z prochazejicich mu nevěnoval pozornost. To mě tedy dost ten řev rušil v procházce a tak jsem přistoupil k svatému muži s mikrofonem a ze dvou metrů jsem na něho zařval na plnou hubu " Neřvi ! Drž hubu ! Neřvi ! Borec mi odpověděl, že může,  má to povolený zabor od magistrátu. A do mikrofonu sdělil na moji adresu a na celý náměstí : pán asi nemá rád Boha. Moje dcera mi potom doma řekla: Až budu v tvém věku tati (60) chtěla bych být jako ty..což mě potěšilo.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Hudson10 napsal:

Ahoj, jdu dneska takhle Štatlem a z náměstí Svobody, slyším reprodukovaný řev, tak si říkám, to asi Okamura tam řve, radši obejdu pár ulic a dostanu se na náměstí odjinud a třeba Okamura tam už nebude. Vzal jsem to tedy Čárou dolů na náměsti a zjišťuji, že  tam řve přes dva velký reproduktory nějaký svatý muž o ďablovi a jinem pokušeni. Pro mě je chůze Štatlem relaxace, jdu pomalu a dívám se i po babách. Nikdo z prochazejicich mu nevěnoval pozornost. To mě tedy dost ten řev rušil v procházce a tak jsem přistoupil k svatému muži s mikrofonem a ze dvou metrů jsem na něho zařval na plnou hubu " Neřvi ! Drž hubu ! Neřvi ! Borec mi odpověděl, že může,  má to povolený zabor od magistrátu. A do mikrofonu sdělil na moji adresu a na celý náměstí : pán asi nemá rád Boha. Moje dcera mi potom doma řekla: Až budu v tvém věku tati (60) chtěla bych být jako ty..což mě potěšilo.. 

Ted tam moc nechodim, ale specialne na Čáře takovejhle retos staval furt, mlada bydlela tam na byte a ja z toho solidne silel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekelnej byl ten posuk v ty frantiskansky kutne, jak vlacel na rameni ten drevenej kriz, dosel dycky i s megafonem na Obilnak k porodnici a zacal tam hlasat, ze potrat je vrazda... predpokladam, ze ho nejaky nastavajici tatinek asi casem zakopal na piskovisti tam, pac rodicky z toho byly ve stresu, ale vydrzelo mu to leta...

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to 20 let co jsem toho mumlajícího derviše i s krucifixem rozmáznul o zeď, když jsem doprovázel s manželku na vyndání stehů do porodu a ten kretén před vchodem na obilňák zavazel couvající sanitce. Škoda že mě ta odpověď "s pověřením od pánaboha" nenapadla, když se mě ještě s držkou odřenou od zdi blbě ptal "proč jsem tak brutální?" - každopádně baby na poporodním svýma litaniema a vyhrožováním deptal celá léta a jestli skončil špatně, fakt mu to naprosto nesluníčkově přeju :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však na čáře a v minulosti na Maliňáku je pamatuju co chvíle (tak rok 2005-2010). Byla to hlavně tato "sekta" https://triumfalnivira.cz/

Na youtube je tuším i několik nahrávek, spado do toho i několik lidí v mém okolí kolem roku 2000. Jedno z kázání je tak legendární, že to tom psaly i noviny https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/podivejte-se-jak-to-vypada-kdyz-bozi-kralovstvi-vari-a-pari.A080613_154915_domaci_pje

A Mucha na tom postavila svoji legendární píseň Ježíš....

 

 

 

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes vtipná story. Začala mi blbnout sim, že mi spadly asi 3 hovory. Tak jsem vyběhl do o2 si to vyměnit. Krom toho, že mi to nechtěli vyměnit, což není tak zajímavé. Tak po cestě zpět, asi 300m mi vypli tu starou. Novou jsem v Tel. ještě neměl a bez internetu jsem se nemohl dostat do kanceláře. Kde mám  i klíče od domu mimochodem, nikomu zavolat atd... navíc jsem neměl peněženku, tak jsem si představil jak takhle se ze mě stane bezďák na národní třídě :D Třeba tak to začalo u většiny z nich :D 

Nakonec jsem uprosil recepciu o vpuštění a doklepal se na lidi z vedlějšího kanclu, co mě vpustili. 

A pak se mi ulevilo, že jsem naočkovaný a tedy očipovaný, protože jsem si představoval jak Soros volá Billu Gatesovi, že jsem najednou off grid a vyšle s tou skupinou iluminátů likvidační komando. Některé představy lidí jsou naivní, třeba ta drzost si myslet, že vůbec stojí za to je sledovat nebo řídit, krom toho, když jim chci něco prodat. To je tak krásně naivní přecenění vlastního života až je to roztomilé. Zajímavé, že velká část těch antisystémových lidí je zajímavá i na ten prodej jen pro poskytovatele kr. půjček....

Já mám jedno tajemství, pokud člověk umře, tak reálně se to dotkne 2-10 lidí. Pokud je miliardář nebo Hollywoodská hvězda, tak si napíše možná na twitter status a vzpomínáme. Reálně Váš život má cenu pouze pro rodiče, nejbližsího kamaráda, děti a partnera, jinak jste celému světu totálně ukradení, zvláště pokud máte majetek pod 1mld US nebo nejste premiér. Mi to příjde vlastně osvobozující. Tak jsem si dnes trochu popřemýšlel o společnosti a světu, při výměně sim karty, což mě pobavilo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, chuckie2 napsal:

Dnes vtipná story. Začala mi blbnout sim, že mi spadly asi 3 hovory. Tak jsem vyběhl do o2 si to vyměnit. Krom toho, že mi to nechtěli vyměnit, což není tak zajímavé. Tak po cestě zpět, asi 300m mi vypli tu starou. Novou jsem v Tel. ještě neměl a bez internetu jsem se nemohl dostat do kanceláře. Kde mám  i klíče od domu mimochodem, nikomu zavolat atd... navíc jsem neměl peněženku, tak jsem si představil jak takhle se ze mě stane bezďák na národní třídě :D Třeba tak to začalo u většiny z nich :D 

Nakonec jsem uprosil recepciu o vpuštění a doklepal se na lidi z vedlějšího kanclu, co mě vpustili. 

A pak se mi ulevilo, že jsem naočkovaný a tedy očipovaný, protože jsem si představoval jak Soros volá Billu Gatesovi, že jsem najednou off grid a vyšle s tou skupinou iluminátů likvidační komando. Některé představy lidí jsou naivní, třeba ta drzost si myslet, že vůbec stojí za to je sledovat nebo řídit, krom toho, když jim chci něco prodat. To je tak krásně naivní přecenění vlastního života až je to roztomilé. Zajímavé, že velká část těch antisystémových lidí je zajímavá i na ten prodej jen pro poskytovatele kr. půjček....

Já mám jedno tajemství, pokud člověk umře, tak reálně se to dotkne 2-10 lidí. Pokud je miliardář nebo Hollywoodská hvězda, tak si napíše možná na twitter status a vzpomínáme. Reálně Váš život má cenu pouze pro rodiče, nejbližsího kamaráda, děti a partnera, jinak jste celému světu totálně ukradení, zvláště pokud máte majetek pod 1mld US nebo nejste premiér. Mi to příjde vlastně osvobozující. Tak jsem si dnes trochu popřemýšlel o společnosti a světu, při výměně sim karty, což mě pobavilo :D 

😂 a u toho premiéra to je hodně diskutabilní 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45 minutes ago, childe said:

😂 a u toho premiéra to je hodně diskutabilní 😂

Jj me obcas fakt bavi predstava nekterych lidi. Microsoft, nejvetsi firma sveta. Chtela tu zainvestovat par mld dolaru. Dle nekterych tak mocna, ze jeji minoritni majitel tu pres cipy ovlada par mld lidi atd...

A porazil ji urednik stavebniho uradu, ze rekli, hm tak tu to datove centrum asi nepostavime. Upsali asi 100mil usd a sli jinam 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...