Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

To mne mrzi ,je to psane a kopirovane ze zapisek z tabletu,nedokazu to vypnout.  Prepisovat nemam silu,proto i ty hrubky a spatna interpunkce,zaznemano na na prvni dobrou na kolene ,mezi polema kdyz mam cas.  

Za formu si sypu popel na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno tady jeden kolega v souvislosti s hopovými historkami zmínil paměti starého práškaře. Zaujalo mě to, našel jsem si to na planes.cz a úplně mě to pohltilo. Ani ne za týden už jsem za půlkou. Zrovna tam borec líčí, jak se jim v kokpitu dopravního letadla mladá letuška s dlouhýma nohama a krátkou sukní přilepila silonkama k suchému zipu na sedadle a celou cestu z Prahy do Mnichova jí šahal na stehna ve snaze ji odlepit :)

Objednal jsem oba díly knižní verze a dám to otcovi k narozeninám. Jako autobusáka, který sám rád líčí historky od volantu, ho to jistě zaujme a bude si to moct zařadit do knihovny vedle Nebeských jezdců a Fajtlova Sestřelen.

Xenomorfe, díky za nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesim se,ze si ty letecke historky proctu a budu se inspirovat.  

 

 

 

Zapis 2.8.2018

 

 

Dneska jsem potkal asi po deseti rokach posunovace,co se preskolil na pruvodciho.

Jmenuje se Kvetoslav,prezdivali jsme mu Kvetak.

Slouzilo se mi s nim dobre,ale byl to ukrutne prase.
 
Lakal mne treba "Péťo ,pojd se podivat prijel zajezd uklizecek ze sklipku z Boretic a Alča Dulinkova lezi vozrala ve vagonu,odsunul jsem ji na 408 kolej. "
Rikam nejdu.

Prisel za 15 minut a povida:

"Ale ted pujdes,chtelo se ji chcat ale jak je nametena tak ji neslo stahnout kalhoty a pochcala se Ti do vozu,jsou ty 3 bymmaky  na ranni soupravu na 5003 .
Spadla do toho a zase usnula. Vem nejakou hadru. Otrem si ji a vom rdame ji,jo? " 

Rikam :  "ses zblaznil? Budu jebat tlustou zech canou babu,jo?"

A on: "kamarade,svitil jsem ji mezi nohy baterkou,ta ma beranici!

39.gif 

Mam s nim takovejch zazitku,napada mne peronove posezeni nebo treba jak delal krysí cirkus. 39.gif
Nebo co mi udelal u vecere,dobytek jeden........

Chvilku jsem s nim dnes kecal,rikal mi :"kamarade,uz to neni jako driv. Zadny znamy,vsechny stanice prazdne bez lidi,zadna legrace,jeste ze jdu pristi rok do duchodu. "
Ale potesil mne,hned se ke me hlasil a s usmevem ... 01.gif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...