Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

mam pred barakem aktualne hromadu drivi,kmeny .topim jen drevem,vesnice..... 
jak se v praci moc nehejbu,tak se docela tesim,narezu stihlkou 50 kolacu a vezmu fiskarsky a jdu stipat. 
narezu 10 kolecek a poklepani na rameno,soused . 

otazka.. "cau,delas drivi ,jo? " 04.gif 
ja: ",tvl ne asi,co bys rekl? "
on"hmmm,stara mne na srala vcera,neskutecne" 
jdu pro lahev ,mam ve sklepe rozsahlou zasobu.. 
vratim se,uz sedel na spalku,dal si pod pr del vatak ,aby ho nezablo....
stipu a posloucham,on pozvolna upiji a vypravi. najednou piskne,nekdo na kole.......
na kole jede jeho bracha,vraci se z ryb. 
hned mi vynada,ze se uklizenim crcam a ze on uz by to mel davno hotovy. 
rikam,jestli chce kořku. "ne ,dones mi pivo,mi ze vcera tresti hlava. sem nakej nastydlej" .

jdu pro pivo do sklepa a zacnem kecat. prirozene,oba jsou mnohem uspesnejsi,hogo fogo baraky a vozy. ale ten rozdil je nepodstatny,proste jsme mali kluci co si stale hrajou jak zastydnuty pubertaci.

 

A ja si pritom  vzpomnel na tatu,tak Vam to dam k lepsimu.  ......

 

 

 

 

post-1144-0-63990900-1549031364_thumb.jpg

post-1144-0-31132700-1549031378_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mati mela kolo,dostala ho od sveho tatinka,meho dedecka.Darek,mela ho tuze dlouho.Chovala se k nemu jak kdyby bylo z platiny. Ona na nej byla uzkostlive opatrna,takze zaznivala veta:  "neberte mi ho,mate svoje" ,"nebudu ho nikomu pujcovat,choď pesky" ......"nesahej na nej" !!! Myslela kolo! 04.gif 
 

Jeli jsme do lesa na drevo,ja dva brachove,multikarou.Pilky,retezy atd sebou. A tata,pac jeste neco resil za nama prijel dyl na kole.A samozrejme maminym..... 

Rikam mu : " pockej az se mama dozvi,zes ji ukrad kolo,se vztekne" 
Tata se radoval: " nedozvi se to,je pryc ,prijede az v 18hod vlakem. "

Slo se kacet,bum bum , jeste porazime tamhle tu velkou sousku ,bum bacha jde bokem,lame se ,kruuup trada trefila primo mamy kolo 39.gif
To vidim jak dnes,sem se smal,az sem si musel lehnout na zem,protoze mne nohy neposlouchaly....
Brachove zrovna tak.

Tata se skrabal za uchem ,podobne jak chlapik ve videu: 


Kolo vohnuty do bananu,strom trefil presne stred.Nedalo se na nem jet.
Se mracil ,navic ho mrzelo ze se smejem skodolibe.....
Nasi se nehadali,ale prece jen tohle byla velka vec. Tusil,ze se to bude resit a bude z toho mrzeni.....

Kdyz jsme jeli vsichni multoskou domu,brachove v kabine a a ja jel s tatou a kolem na korbe .

Dlouze mne zamyslene pozoroval. 

Citil jsem ze hodla vyrknout neco zavazneho.....

 

A taky ze jo. 


"Rikal sem si,ze bude lepsi ,kdyz reknes mame ,ze sis to kolo pujcil ty. Ma Te radsi"

 39.gif 39.gif 39.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hopa26: =D tvl...jak ti lidi přemýšlí různě. U nás to bylo (nevážně myšleno, doufám) - vás parchanty si naděláme kdykoliv znovu, ale takového dalšího Jarynka už neseženu. Takže na sebe brával průsery táta=).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní story stálo za to- ráno k autu, že pojedu do práce, zamrznuto. Tak se se svou postavou lasičky ( skoro 2 metry a 110 kg ) prosoukám kufrem za volant ( rozmrazovač mám přece u přední sedačky, ne? ). Nastartuju a zjistím, že to ani nepopojede. Tak ven a hrablo a cca 250m šlo jak po másle. Dobrý, výjezd OK. Ujedu 900m a přes cestu spadlej strom. Kurňa. Ještě že zoufalců, co od nás ze samoty jezděj na 7 do práce je víc, takže lano a hurá zapřáhnout auto ( lidská síla v počtu 4 kusů se stromem ani nehlo ). No, málem spálená spojka, ale posunuto a jedem. Že není vesnice prohrnutá, to chápu, ale že hlavní silnice, alternativa za dálnici není pročištěná, to už moc nechápu. V práci v 7.32 ( vstával jsem ve 3 ráno ).

Super den začal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, to je strašný, kde bydlíš, že musíš vstávat tak brzo? V českejch Budějovicích? 3 hodiny ráno, regulérní půlnoc :crying_anim02:

Já vstával v 7:22, u štípačky 7:56 :whistling:

Mám to 40 km, většinou po dálnici. Dnes se ale holt zadařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...