Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Historky z plavani jsou mi snad blizsi nez ty z masinek. V me prazske padesatce jsou 3 kondicni drahy - pomala, stredne rychla a rychla. Kdo si u plavani nechce povidat, muze si vybrat. Je naprosto bezne, ze do rychle drahy bezohledne naskoci pomalounky prsar nebo prsarka a netrkne je, ze by meli jit jinam ani, kdyz je systematicky obeplouva vlacek lidi uz podesate. Dalsi nesvar jsou placene skupinky s trenerem. 5-10 lidi naskoci do verejne kondicni drahy. To me pak prestava plavani bavit a prcham do pary.

V Podolí mají u těch rychlých drah napsáno jen kraul a znak, to mi příjde dobré. Teda nefunguje to u mého znaku, ale tak co už :D Skupinky s trenérem sou poměrně běžné, já se s nima ale vždy domluvil nebo se i třeba přidal. To couvači mě rozčilují mnohem více. Stejně jako lidi: já si zaplatil vstup tak nemusím dodržovat nic, můžu všude a na ostatní seru. Jednou jsem se takhle i porval, ale to bych tu netahal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To by ses divil, jak je to neklidný sport :D Mě už několikrát docela ruply nervy s některými agresivními plavci. A psal jsem o Šutce, tam žádný kraulový a znakový lajny nejsou.

Mi je jasné, že jsi psal o Šutce, jen říkám, že to v Podolí mají dobře vyřešené. Jiná 50 už je jen v Podolí a tam to maj, že jo  :lol2: Řekni si o to plavčíkům nebo napiš na vedení bazénu, třeba to zavedou ;) 

A já jsem triatlonista, tedy to kolo znám a hlavně silnici je občas výživná. A s tím praním, já to nevyvolal a ani nezačal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já plavat začínám a je to teda boj...s těma lidma. Na jednu stranu rychlíci, těm jdu automaticky z cesty, stejně by mě přejeli a utopili. No a na druhou lochnesky. Dvě, tři vedle sebe, tempo zpomalená želva. Jedna délka a pět minut kecání, pořád vedle sebe. Do toho se tam někam potřebuju natlačit já a podobní (zatím ještě rychlejší) hobíci. Takže se nás čtyři nacpe do jedné, jedné a půl dráhy a uhýbáme si. Rychlíci jsou docela v pohodě, ti si udělají vláček a zaberou jednu dráhu. Lochnesky jsou horší, ty neuhnou a neuhnou...maj zaplaceno, že jo. Ale skoro nejvíc problému je s těma hobíkama, kdy jsou někteří přesvědčení o své nadřazenosti a ti jsou teda echt bezohlední. Doma je ideální čas 20-21h, jinak to vůbec nemá cenu tam chodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak já chodím pravidelně na bazén od 15, byly roky kdy jsem tam byl 6-10x týdně. Plíseň jsem nikdy neměl a pokud ano, tak jsem s ní možná jen nikdy nic nedělal  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopa čoveče já Tě mám rád. Ne jako že zkrocení hory nebo tak něco, ale normálně jako Člověka. Se to táhne už od holčičky od vás ze vsi. Fakt klobouček.

Kdyby někdo neuměl číst mezi řádky tak kolega chtěl určitě vyjádřit že si to Hopo nemáš zk.rvit tím, že by jsi snad nenapsal konec Kokeše . . . ehm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoncil jsem u toho,jak vozejk s Kokešem miri primo do otevreny tlamy krokodyla Zrouta.

Krik a sramot vyplasili z rakosi ptacka Zobacka ,co zil se svoji rodinou u velike reky.... 
Zatrepotal kridly a frrrrrr ,leti se podivat co je to za hluk. Z velike vysky vyborne vidi ,co se dole deje ,sleduje zleho krokodyla,ktereho nema rad jak s otevrenou hubou ciha na jedouci vozejk s kotatkem...

Sletel kousek niz,vzzzzžuuuuuum a primo nad otevrenou tlamou udelal pdrdrd ,pustil hovnajs krkousovi primo do huby. 
Ten se lekl,sklapnul celisti ,na zubech ho vno. Pffuuuj pfujjj, plive ho ven, ten byl taaak rozvztekanej.....

Vozejk jak byl rozjetej prejel pres celyho  krokodyla,ten kdyz lezi ve vode vypada jako klada a protoze mel vzadu trochu nadzvedlej ocas,preskocil jako na skokanku az na druhou stranu reky,kde se zarazil o bezovej keř.
Kokeš z nej vyskocil a honem to po moste obehnul a utikal domu ,kde cekala Micina s mamkou.
Byl z toho chudak tak vydesenej,ze si sel do pelisku hned lehnout a spal az do rana. 
Tesne nez usnul,usmival se-vzpomnel si na krokouse,jak mu sm rdi z huby a rikal si,ze musi ptackovi hned rano dojit podekovat.
Konec dnesni pohadky. 
A co chtel udelat zlej krokous Žrout ptackovi si povime zase jindy,jo?

 

jindy=nikdy. 

 

 

To s hovnem sem tam zakomponoval hlavne proto, ze mne kratky cas pred vypravenou pohadkou na rodinem vylete posral nejakej ptak plesatou hlavu a stara se mi tenkrat smala snad jeste vic nez deti.

Tvaril sem se, ze mi to jako nevadi, ze jsem nad veci.

Ale popravde, necekal jsem takovou podlost od cloveka, ktery u oltare sliboval hory doly.    :D

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poucny presah mohou davat lidi, kteri na to maji. Mam mnohem skromnejsi cil, uzivam si  cas s detmi tak, abych mohl jednou vzpominat, jak to bylo uchvatne a ze jsem jim umoznil odnest si do zivota spokojenost a radost. I za cenu, ze musim furt neco vymejslet.

Tohle dam jeste, protoze vim ze tu taky mate deti a jste z nich paf stejne jako ja. 

A staci, musim se naucit rikat ne jako Frantik. Pekne sebevedome a razne.

 

 

15,12,2018

 

Malej Peta mel svuj oblibeny hrnicek.
Byl kdysi se skolkou na vylete a sam si ho koupil,je na nem vyobrazena parni lokomotiva -Vsudybylka se jmenuje.
Mel ho uz vic nez 3 roky,snidal s nim ,jistota startu do dne,ze vse ma svuj rad a je to tak jak je zvykly.....

Pred 14 dny ho dcerka ,podotykam nechtene shodila a hrnicek na mrte strepu rozbitej.
Kluk byl silene smutny,brecel .
Manzelka mu rika,neboj vyberem jinej ,hezci-nechci mamko,tenhle sem mel rad.

Dal sem si praci a sehnal ho,140kc i s postou,ktera stoji 80kacek.
Uz jsem ho chtel kaufnout,rikam to zene ,jaky jsem frajer. 39.gif

Manzelka se na sumu mracila,prej "no to ne,to vymyslime jinak" a voala ,koupila pres svou sestru v Brne na hlavnim nadrazi vlakovy hrnicek za povazte 59 kc a je na nem take parni lokomotiva. 
Ale jina. 

Moudre jsem mlcel,ale nemylil jsem se ve svem odhadu stran prijeti daru od maleho Peti.

Prvni bylo :

 

Peta " diky moc,ale to neni ona,nechci jinou" 
Manzelka mazlive a podlezave: " ale to vubec nevadi, je taky hezka,podivej-parni" 
Peta: " ja sem chtel tu svoji,to radsi zadnou " a smutek v ocich.
Manzelka :" tatko,rekni neco,je pekna vid? " 
Ja: " no taky se mi nelibi"

Manzelka ,fest nafucena, nove i na mne vetou "heledte, tak ja to zarizuju ,volam ,shanim a neni Vam to po chuti " ukoncila slavnostni okamziky predavky daru. eusa_clap.gif 


Vecer jsem synka ukladal do postylky.
Povida mi....

"Tatko vis jak si rikal,ze vsechno dobre dopadne ,kdyz jsem jeli pro nakrcnik,tak podivej,ze nemas pravdu. Ten hrnek moc dobre nedopadnul,vid? " 
Rikam mu: "to je pravda, ale mamka Ti chtela udelat radost,tak si ten hrnicek vezmi,ano" ? 

Peta :" ja vim,ale stejne sem smutny" .......



Nemam rad ,kdyz je nekdo smutny.
A zbytecne.

Pod stromeckem bude od jeziska jedno prekvapeni.

Jestli se bude pani mracit,coz neocekavam- protoze svatky budu celit jejim vytkam sebedomym a nezpochybnitelnym tvrzenim ze darky nosi jezisek.

Pan buh mi tu lez jiste odpusti.  :)

post-1144-0-30506100-1554394817_thumb.jpg

post-1144-0-38447700-1554394859_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mu vůbec nedivím. Bych tipnul, že Arcivévoda Karel to pohrne sotva padesátkou, zatímco Všudybylku bych tipnul v maximálce na 70 - 80. A je mnohem elegantnější.

 

U nás taky frčely mašinky, pak přešel mladej na letadla. Po Aviatické pouti prohlásil, že Lighting je nejlepší letadlo, po tom co si ho ošahal a od té doby ho to drží. :-) Už máme oba i stylová trička a letecké bundy a tahle vyrážíme na mezinárodní setkání hráčů Wings of glory. Mimochodem první stroje do hry zakoupeny zde v inzerci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...