Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

problém je v tom, že těm lidem to ani nedojde, nereagujou, žádná vtipná odpověď, zpětná vazba, někdo kdo by mě utřel a já se zasmál, že na mě vyzrál............ a mě je z toho těžko na duši :D .....to je fakt peklo ..... dnes a denně ........ já už musím do důchodu nebo se voběsím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V jedenáct ráno jsem otevřel prvni alkoholických drink, piju, piju, piju, no a teď tady píšu, koukám že bez gramatických cjyb...to je taky že života, nebo? Pokude ne, sorry za offtopic :-)

pojď do hospody voe, František votevrel Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako řidiči :D :D :D

si děláš prdel vole :D ale spousta linek má kus cesty společnej ...prostě se stane, že jedeš tři dny po sobě jednu linku, čtvrtej den den dostaneš jinou, která ale jede kus cesty stejně jako ta kterou si jezdil tři dny předtím..... takže se stane, že jedeš a jedeš a přijedeš na křižovatku a nevíš kam máš jet, protože najednou nevíš co si za linku a musíš se podívat na počítač nebo na noty ....... zrovna v pátek jsem koukal na 125 která v Petrovicích místo na Háje odbočila na Uhříněves ..... hned za křižovatkou si to uvědomil a byl v prdeli, protože se tam s tou čabajkou nikde nevotočíš :D ...... největší prdel je že těm lidem je to úplně jedno kam jedeš a začnou bublat až když si v jiný vesnici a tebe to vytrhne z letargie  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A trestaji Te nejak? Myslim pokud si nekdo z cestujicich stezuje?

jako když sjedeš z trasy ? ......hele stát se může všechno a pokud to není nějakej zásadní zásek tak se na nejbližším bezpečném místě otočíš a najedeš zpátky na trasu ....pokud je to zásek na otočení někde v prdeli a tím i větší zpoždění tak zvedneš vysílačku a řekneš jim sem vocas .... sjel sem z trasy .... otočím se tam a tam a jedu zpět, eventuálně ti řeknou kde se máš otočit ..... sme jenom lidi ..... potom je na vedoucím jak to ohodnotí ....obecně si myslím platí, že čím většího debila z vedoucího budeš dělat, tím na tom budeš hůř

 

pokud se ptáš obecně na stížnosti, tak to záleží na typu a závažnosti stížnosti ..... na mě příšla jedna stížnost v prvním roce a teď tenhle tejden .... obě se smetly ze stolu jako neoprávněné

 

* když si vezmeš kolik lidí jsem za ty léta odvez, tak je to docela dobrý skóre :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...