Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Vcera nekdo rozbil v Praze lambo a utikal pred policajtama. Sem psal taky, ze sem zdrhal-neuspesne. 

 

Byl sem presvedcenej, ze mne nedohonej a nenajdou. Pak ale pustili veverku a byl sem v pejci. :D

 

Slo o prd.
Diskoteka v Zamrsku.
Tam sem jel vlakem a zpatky domu ve dve rano asi 8km se mi pesky nechtelo.
Pro jednu myš od nas ze vsi prijel fotr autem, ale picus plesatej nechtel aby se jelo ve 105ce v 6ti, pritom sem nabizel ze mu vezmu dcerku na klin. :D
 
Byl tam i bracha- na masine, 250tka kejvacka, ale mel jen jednu helmu-cassida integrale.
Nakonec sem ho prekecal a jeli jsme presne na kraj vesnice, kde stali benga-zmercil je, otocil a davaj pryc. A oni hen hen hned za nama.
Bracha za zatackou pribrzdil, rika mi : "spadni z toho a mazej pryc, tamhle do houští"
 
Tak sem to udelal a on zustal s motorkou  stat.
Poldove zastavili a krik: "kde je ten druhej?"
 
Bracha neni dobrej lhar, sice rikal "kterej druhej?" ale prohledli ho a prej, kricej do housti, jeste tam byl navic sraz:"okamzite vylezte, jmenem zakona! "
 
Sem si rikal, mam Vas v pici holenkove......Nemeli sanci mne najit ani boha. Uz sem byl tak padesat metru vod nich, jeste sem vzal kamen a hodil ho na druhou stranu ode mne , aby to zasustilo....
Sem videl v nejakym filmu s Vinetouem. :D
 
Chvili ticho a pak slysim : "pobez Kazane, hledej stopu, hledej šupáka! "
 
Tak sem rekl: "no jo, dyk uz jdu!"
:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFL, jj vlcaka. Bracha myslim nedostal ani pokutu.

Mne legitimovali, pak vyhruzne klepali obcankou o ruku a ptali se s recnicky : "tak co s Vama? A proc jste utikal?"

Ukazal jsem se jako nelitostnej a zarytej tvrdak kteryho lectak neco nezlomi!

 

Skoro breky jim povidam: "sem se Vas bal!" :)

Bracha na to vzpomina doted. :D

 

Domu jsme z tohohle dobrodruzstvi dojeli polnima cestama kolem 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, něco podobného z mého mládí...

 

Jízda na mašinách Mustang (spolužák) a Simson enduro (Já), po starém městě - zákazy vjezdu ani jednosměrky nás nedokázali zastavit. Prostě pravý village hells angels.

No a u divadla příslušníci... Začala divoká honička, moto vs. auto, která dosahovala i padesátikilometrové rychlosti. Naštěstí nás nebylo pro rychlost možno předjet, nebo proto, že to jsou na starém městě úzké uličky, nevím, už si moc nevzpomínám ... ale spíš kvůli té rychlosti  :lol2:

Najednou před náma schody... paráda útěk se zdařil. Dole pod schodama jsme příslušníkům zamávali, přidali nějakou vtipně vulgární průpovídku a tradá pryč. Dojeli jsme do sousední vesnice, zapálili vítězné cigáro a užívali pocit rebelů. Ale začalo to hlodat - co když nás hledají?

Ale nejsme žádný blbci, naše stroje jsme dali do kopřiv a šupem do hospody. Tam jsme se začali nalejvat s tím, že když benga příjdou, tak se vymluvíme, že jsme přece pod vlivem nemohli řídit...(to nám bylo cca 16-17) ... inu hloupé mládí a hromada vyplaveného endorfinu.

Naneštěstí nikdo nepřijel...

 

No, a druhý den, když táta přišel z práce, tak jsem dostal naložíno a ani jsem se moc nemusel vyptávat proč. Protože mi to při tom jak jsem dostával vyprávěl táta. 

 

 

 

 

Teď mě napadá, jestli bych ho zpětně nemohl žalovat ... děti a mladiství se přece nesmějí bít a osobně si myslím, že by mi bohatě stačil jeho výchovný pohled....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to krásnej Meďour "Gábina" 220 SE asi po r.1960 (64, 65).

 

My jsme se jednou jako mnohokrát jindy na vojně v Hranicích tak ožrali, že toho inkriminovaného večera jsme se vraceli do kasáren přes silnici, kterou asfaltovali. Jak jsme byli dezorientovaní a padali jsme, prostě posouvali jsme se pomalu a tušili jsme, že přijdeme po vycházce, tak jsme míjeli na té stavbě odstavený motorový silniční válec. Kamaráda Petera napadlo, že bychom se na něm mohli odvézt do kasáren. Byli jsme RTZ,  tak většinou řidiči a tak jsme ho zkoušeli nastartovat, ale nepovedlo se to. Škoda, když jsme na to pak vzpomínali za střízliva, jaká by to byla pr.del, kdyby se to povedlo nahodit ho, přijet na něm do kasáren, prorazit bránu a kroužit po buzerplace...... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem takového Mercedesa ještě neviděl ani na fotce. Bude dělat komplet nový interiér, prostě auto bude jak z fabriky. Zítra tam jedu zase, udělám více fotek.

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Taky na to koukám jak puk - ty tři reflektory jsou kůl. Určitě sem nějakou fotku ještě šoupni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...