Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Mám dva nové obrázky, ale nemohu je propálit, budou u mne na webu. I s článkem. Takové vysvětleni, proč se snažim psát. Mám z nich strašnou radost. :D

Dělal je pro mne minuly týden stejný hoch, jako vyráběl tenhle. Reprezentuji pro něj se svým zaměstnavatelem zlo. Tenhle pocit koneckonců není ojedinělý. To jsem bezezbytku pochopil na posledním hodinkovém srazu u Patricka. Nepomohly ani úplatky. Ty jsme Vám koneckonců se Soňákem kupovali za Vaše prachy :) :D

post-1144-0-24769000-1581152891_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, teďka nafasoval mladej úplatkovej zvonek na kolo od spřátelené ajznboňačky. Vsadím se že takovej na tom novým kole Hopíku nevozíš ;)

 

post-49277-0-29652400-1581158131_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevozím. :D

Mimo hodinek se koukám se do kolovýho koutku, sleduji vlakno s kudlama a pozoruji, že se mi začínají čím dál víc libit věci, co máte Vy-bohatí lidé. Vím, že je závist špatná vlastnost. :)

 

Jinak tedy už možná mohu veřejně říct, že chystám poděkování pro lidi z Chnmg. fora, kteří mi v životě velmi pomohli a mnohdy i zcela zásadně ovlivnili.

Mám čas si vše vymazlit, už jsou jasné zcela konkrétní obrysy a myslím, že to vejde do análů.

Původní jednoduchý plán už několikanásobně přerostl základní vizi.

Se těším, páč bude prdel. :D

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevozím. :D

Mimo hodinek se koukám se do kolovýho koutku, sleduji vlakno s kudlama a pozoruji, že se mi začínají čím dál víc libit věci, co máte Vy-bohatí lidé. Vím, že je závist špatná vlastnost. :)

 

Jinak tedy už možná mohu veřejně říct, že chystám poděkování pro lidi z Chnmg. fora, kteří mi v životě velmi pomohli a mnohdy i zcela zásadně ovlivnili.

Mám čas si vše vymazlit, už jsou jasné zcela konkrétní obrysy a myslím, že to vejde do análů.

Původní jednoduchý plán už několikanásobně přerostl základní vizi.

Se těším, páč bude prdel. :D

Hele copa je to za zvonek? Jinak se mi to minule náhodou líbilo, dost povedenej večer, řekl bych. A odvoz na zadní sedačce mini cooperu, která tam vlastní není, byl taky zážitek ;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlebíčky, Specialized, Knog, vlastní blog a komiks o blogu, Minicooper . . . že ty taky musíš jíst suchý salámy, žabám nohy a pít staré víno? :lol2: :cheers:

 

@ hopa - dík, to si možná taky nadělím.

Tome, abych tady nepodporoval bludy, tak ten Mini nebyl jeho a dle mejch zkušeností pije zásadně kofolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak chlebicky i platek uzeneho masa v praci obcas pojim. Velka kultura to teda nejni, ale clovek si popravde zvykne i na to spatny relativne rychle. :)

Na chlebíčky s. re bílý tesák, ale to uzené vypadá parádně. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlebíčky jsou best v tom, ze jsou echt cerstve, delaji je v Hlinsku klasickem mlíčňáku primo pred Vama, rano v 5,30 a v 11 uz je vyprodano.

Rohliky jsou z rodinne firmy od Pecky ze Sobetuch. Nemaji konkurenci a to rikam i s ohledem na to, ze mame na vsi soukromou pekarnu a mam docela casto teple pecivo. Uzeny dela bracha, vi ze nemam rad tlusty, tak mi tam povesi kotletu a kapku ji ohreje.  :)

Mila od Sedity je tuze dobra, abych usetril, koupim jich treba 30 kusu v akci za 8 kacek. Ta uspora se mi vetsinou moc nevyplati, pac umim snist treba 4 najednou. Tyhle male hrichy mi v praci projasnuji den.

 

Po takovem jidle se kratce zastydim.

Ale je dulezite si umet rychle odpoustet.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke, díky. Bez legrace, kolikrát přemejšlím, že by to takhle nemělo být. Ono je asi poznat, že jsem spokojenej. Prakticky nezaslouženě.

 

Často kolem sebe vidím, že mají lidi opravdovský trápení. A zjišťuji, že pro mne banální, obyčejné věci se nějak zvláštně zamlouvají- když jsou podané bez pozy, kalkulu, nebo dramatického vylepšování skutečnosti. A dělají radost.

 

To se mi tuze líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...