Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Snad se zdejší psavci nenaserou, ale podle mě to patří nejvíc sem, byť je to teda multižánrový...
 
Úplnej coming out.

Něco jsem hledal ve dvacet let starých mailech a našel jsem tam jednu korespondenci. Ano, je to můj vlastní a vážně myšlený mail.
post-2655-0-63185900-1581579467_thumb.jpg

Nojono... Franto, sorry, teď se možná přijde na to, že jsem byl milovník Festin dřív než ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikropribeh pred pul hodinkou

Vezu spesnak nacpanej k prasknuti.

Prisla mi rict vlakvedouci, slzy v ocich , 9 den v praci, na sedacce spal borec, nebudila ho. Nadrazak, jezdi kazdej den, ma rezijku. Jinak vsechny kontroluje, holka fakt poctiva.

Videla to revizorka, bla bla, mela ste ho zkontrolovat, nemusel ji mit.

Bum 500 dolu.

Mi ji bylo lito, sel sem si v Hlinsku do mlicnaku pro chlebicky a vzal ji na ten smutek zakusek -delaj domaci vysoky plneny bombicky s vajecnakem. Dvacku jeden, kroutil sem se, ale cert vem prachy :D

Ji rikam, vemte si kafe a pojdte si ho snist u mne, v klidu.

 

Vy jste taaak hooodnej a zase skoro bulela..

Rozdavat stesti za dvacku, to mi jde. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo dotaz :D

 

Napsal jsem za poslední dva roky asi 20 pochval na někoho z ČD. Má to smysl nebo je to vyhozený čas? :) 

 

A jak často člověk potká "revizora" a dle příběhu, baví se s ním někdo? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo dotaz :D

 

Napsal jsem za poslední dva roky asi 20 pochval na někoho z ČD. Má to smysl nebo je to vyhozený čas? :)

 

A jak často člověk potká "revizora" a dle příběhu, baví se s ním někdo? :D

Mel bys dorazit na sraz do Pardubic nekdy a chvalu rict pekne nazivo. Bylo by to velmi prijemne, protoze jsou na nas blizci lide casto nazlobeni  :D  

 

Smysl psat chvalu urcite ma. 

Najde se, kdo ten den a ktery vlak vezl a pretlumoci mu Tvou lasku. A mnohdy dokonce dostane 2 az 5 kil do vyplaty mimoradnou odmenu. A je to fajn, rozhodne potesi, kdyz si nekdo obcas vzpomene, ze se neco podarilo.

 

Revizori jezdi docela casto.  Tedy alespon u nas. Obliceje vetsinou znam a hlasim vlakousum, ze je skodna v reviru. 

Kontroluji praci ZAP - tedy zakaznickeho personalu, tak i cestujici. Maji sebou normalne POP , prenosnou pokladnu. 

 

Byl sem svedkem situace, uz je to mnoho let kdy jezdil jeden revizor, ted uz je v duchodu stopro.

Zakerenej zmetek. Dedek plesnivej, jedovatej. 

 

Doslo k nejake strkanici a vlakvedouci urostlej chasnik, ten den jel v civilu, nebyl vubec v pracovnim procesu nevahal pomoci rebusoj aby nedostal nakladacku.

Ten se mu odvdecil tim, ze mu za 3 smeny strhnul 5kilo, ze daval strojvedoucimu souhlas k odjezdu z okynka a ne z peronu.

Nevdek vladne svetem, to se malo vi.   :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlebíčky jsou best v tom, ze jsou echt cerstve, delaji je v Hlinsku klasickem mlíčňáku primo pred Vama, rano v 5,30 a v 11 uz je vyprodano.

Rohliky jsou z rodinne firmy od Pecky ze Sobetuch. Nemaji konkurenci a to rikam i s ohledem na to, ze mame na vsi soukromou pekarnu a mam docela casto teple pecivo. Uzeny dela bracha, vi ze nemam rad tlusty, tak mi tam povesi kotletu a kapku ji ohreje.  :)

Mila od Sedity je tuze dobra, abych usetril, koupim jich treba 30 kusu v akci za 8 kacek. Ta uspora se mi vetsinou moc nevyplati, pac umim snist treba 4 najednou. Tyhle male hrichy mi v praci projasnuji den.

 

Po takovem jidle se kratce zastydim.

Ale je dulezite si umet rychle odpoustet.  :D

Hezký  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo s kým to tam pracujete?

Ted jedu jednickou z Prahy do Ostravy a vedle me sedel pan ze SZDC, ktery upravoval nejaky jejich material ve wordu.

Melo to 14 stran a z Prahy do Olomouce to nestihl. Nic smutnejsiho jsem dlouho nevidel. Prvne nastavoval odsazeni textu u kazdeho odstavce zvlast. Potom protoze mu nevychazel text, tak asi 30x enter misto konce stranky atd :-D A do toho mel nastaveny rezim spanku na 2 minuty necinosti a 4x se mu to vyplo, jak usilovne premyslel a vzdy se strasne rozciloval. Jo a notebook s windows xp a tak asi 150 ikon na plose. To uz se fakt jen tak nevidi...

Pan asi 50. A upravoval dokument snad na web s faq predpokladam. A jak preskakoval mezi odstavci, tak bylo videt jak mu tam skacou fonty a velikost pisma.

To jsem nevidel :-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to všechno stejný co obsahuje železnici, všude jedou miliardový zakázky a nemají pro lidi podporovaný OS na počítačích :)

 

Ono není těžké spočítat, že za rozpočtové miliardy by mohl každý z té armády státních inkoustů klidně fasovat novej Mac + školení, že dávno existují i funkčnější a efektivnější nástroje než ?Word za předplatné? a ?modré éčko - seznam internetu?... 

Jenže to by pro Kofolovy klienty znamenalo připustit, že současný model financování HW+SW výbavy státu  (s ?malou domů? ve formě DPH a dalších poplatků a daní od známých napojených firem) je jeden gigantickej tunel, ve kterém řídí provoz setrvačností přesně takoví ignoranti jako ten hňup s XP...  :shit:

 

PS: výše uvedené se týká hopy snad jen v tom, že nikdy není pozdě na zlepšení, byť přirozený odpor ke změnám s věkem roste.

Jen jeden musí sám chtít a nespolíhat nadosmrti jen na altruismus a ?podporu? velkého korporátního bratra...  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem se musel smát SZDC co je to za blbce. Na všechny světový strany rozeslali dopis, ze od 1.ledna mění název na "Správa železnic" a poslali to 14.ledna na starým hlavičkovim papíře se starým názvem. A to je dole podepsanej generální ředitel...bff44dffe814e87f6a405668901c8032.jpg

 

Odesláno z mého Redmi Note 6 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platím v hračkářství, v takovým tom moderním co má na každý krabici tři cenovky. Normál cena, akční cena, cena pro ty co disponují kartičkou.

Samozřejmě, kartičku nemám, má žena a poslala mi ji vyfocenou, takže jsem u kasy připraven.

Vytasím telefon, ukážu, žába to čtečkou odpípne, hodí oči nahoru do hlavy a povídá směrem k pokladně "příště do aplikace, ano?".

 

Tak nevím.

 

Jsem starej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...