Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Apple: https://apps.apple.com/cz/app/stocard-v%C4%9Brnostn%C3%AD-karty/id444578884?l=cs

 

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard&hl=cs

 

Vřele doporučuju. Já žádný kartičky nemám, všechny má žena, ale máme je v týhle aplikaci nahraný oba.

 

Ale jinak u Droida umí ty kartičky i GooglePay, ale tohle je podle mě lepší. Nebudeš pak za fosila :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli starej nebo fosil ale mám pocit že se s těma kartičkama všichni pos.... Mám dvě karty do lékáren, kromě céčka, ibáče, aspirínu a něčeho na kašlkašl tam nic nepotřebuju. Tuhle jsem probíral futrál na doklady a zjistil jsem že tam mám dvě karty do obchodů co už pár let neexistujou. Už si nevzpomínám jestli jsem v nich vůbec udělal nějakou útratu co by stála za řeč. V Penny kartu nemám a na blbý dotaz jestli ji chci se tvářím nevrle. Co se minulý týden dělo v Kaufhladu, to byla kalamajka a apokalípa prvního stupně, všichni si rychtovali kartičky, ochotně diktovali svý osobní údaje. Tam snad chtěli i číslo lustračního osvědčení, průkaz KSČ a potvrzení o očkování proti července. Tím se potvrdilo mé rozhodnutí se jim na to vytento. Možná nedostanu slevu na to co nekupuju, asi nevyhraju auto které nechci a vůbec se mi nelíbí ale to je jaksi moje věc. Akorát zas budu muset být nevrley až se mě furt budou ptát jestli mám kartičku až si půjdu koupit housky k snídani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, jsem si kdysi liboval v émerice jak to mají vychytaný že dostaneš ke kartičce dvě miniaturní jakožto přívěšek na klíče, a kdo má více přívěsků a kupónů z nedělní přílohy Washington postu tak je víc king . . . a v kapse 6310 . . .

 

a dneska?

 

dneska jsem za fosila když mám kartičku vyfocenou v mobilu!

radši tady ani nebudu psát že jezdím autem na naftuco nemá start stop, Adblue a keyless . . .

 

kurwa dyť nemám ani chytrý hodinky!!!

 

jsem v prdeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli starej nebo fosil ale mám pocit že se s těma kartičkama všichni pos.... 

 

Přesně tak, posrali.

 

Já na to taky nejsem, žena jo. Pravda ovšem je, že zrovna v hračkárně třeba na legu se tím dá ušetřit celkem dost. Jinak já teda nevytahuju ty kartičky v krámech na žrádlo, ty ani nemam nahraný, ale třeba ty hračky, sport, lekárna... to jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, jsem si kdysi liboval v émerice jak to mají vychytaný že dostaneš ke kartičce dvě miniaturní jakožto přívěšek na klíče, a kdo má více přívěsků a kupónů z nedělní přílohy Washington postu tak je víc king . . . a v kapse 6310 . . .

 

a dneska?

 

dneska jsem za fosila když mám kartičku vyfocenou v mobilu!

radši tady ani nebudu psát že jezdím autem na naftuco nemá start stop, Adblue a keyless . . .

 

kurwa dyť nemám ani chytrý hodinky!!!

 

jsem v prdeli

 

Chytrý hodinky jsou číčovina :-) Keyless je supr, naftu nemám (do benzínu se ještě chcanky nelejou, nebo už taky? bych se možná do toho hrdla trefil, když se mi chce) a start stop vypínám, když na to nezapomenu :-) Ale jako fotit kartičku, když už máš smartfouna  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si říkal, že do kartičkových obchodů už nebudu chodit. Jenže to už bych neměl kde nakupovat. Jedinou znatelnou výhodu vidím v těch hračkárnách, tam jsou ty cenové rozdíly fakt znát. Jenže jaký to má smysl? Dneska, kdy má kartičku každý obchod a kadý má kartičku z každého obchodu. Stejně chodím nakupovat tam, kde to zrovna mám blízko, nebo vím že tam je konkrétní věc lepší/levnější/jsem na ni zvyklý. Rozdíl se smazává. Jedinou kartičku jsem si udělal dobrovolně, Globus. Baví mě scan&go. Ale i tady budou za chvíli fronty na scan&go větší než na pokladnách, takže zas budu nakupovat normálně.

Takže, kartičky všech zemí... :fyou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotit kartičku, když už máš smartfouna :lol2:

Však se směj mladýmu fosilovi s krizí středního věku, jsem rád že jsem si vzpomněl na to že mám jít do hračkářství. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však se směj mladýmu fosilovi s krizí středního věku, jsem rád že jsem si vzpomněl na to že mám jít do hračkářství. :D

Jses už fakt starej a sklerotik k tomu :-).

Já zásadně tyhle kartičky vždycky někde zapomenu, o víkendu jsem si musel kvůli mamce udělat tu kartu do Kauflandu (byl levnější nákup asi o 60 Kč) a už zase nevím, kam jsem tu kartu založil.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň fotky zvládne osobní trezor na One Drive. Akorát free verze umí jen omezený počet fotek. Ale to už je na mě trochu moc identitních dokumentů pospolu. Doklady, karty, banka, mobilní ID...

Definitivně uznávám, že jsem starej- vůbec nevím, o čem mluvíš ( ještě možná to, že One Drive bude nějaká aplikace, snad ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tento týden párkrát dopravoval vlakem a vidím, že je to ten samej bordel, jak před deseti lety, kdy jsem vlakem přestal jezdit. Jezdíval jsem pravidelně do práce a tenkrát mě nakrklo, že to mělo 3x týdně zpoždění, tak jsem rezignoval a začal jezdit autem.

 

Nu a teď koukám je to to samé. Člověk si něco naplánuje, říká si prima, že mu to krásně vyjde s příjezdem vlaku, ale kdepak. Jedu tento týden podruhé a v obou případech to má sekyru. Tak si říkám, co se s tím dá dělat, aby jízdní řády byly aspoň trochu přizpůsobeny lidem a aby to jezdilo aspoň trochu na čas. Když jsem zjistil, že momentálně je nastaven příjezd lokálky do uzlového nádraží 2 minuty po odjezdu rychlíku, tak si něco říkám o duševním zdraví těch borců, co dělali grafikon. To bohužel nezachrání ani takoví obětavci, jako je Hopa.

 

Ale zase mě potěšilo, že si mě i po těch letech pamatuje průvodčí. Tenkrát jsem napsal na dráhy od plic čtyřstránkový mail a všichni obyčejní nádražáci na trati mě znali jménem a dávali mi za pravdu. Bohužel, moc se od té doby nezměnilo.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...