Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, hopa26 napsal:

 

před 23 hodinami, Z. Paul napsal:

Mě se tohle stalo u Ducato 2.2 cca v červnu. 
V jednom pístu díry, další pridreny, hlava pretlakovana olejem, turbo skrz výfuk pá pá a s nim o všechen olej :) 

Nyni nově skládám cely motor 🤷🏿‍♂️😂

 

Doufam ze to ten v BMW nemá stejně ....

 

před 21 hodinami, zhrado napsal:

Bmw vybehla ojnica, stáva sa.. U tej 2,2 buď prepáli piest alebo tiež vybehne ojnica. Je to črep, ford motor...

 

Chlapi díky za osvětu, asi jsem toho zatím na cestách viděl málo a měl doposud kliku, že se mi nic podobného nestalo. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska me pobavilo nejaky novy bistro na Narodce.. Maj tam ceduli s nejakou nabidkou a na prvnim miste neni neco o skvelym jidle, kuchari, blabla, ale hrde “insta-friendly food”. Uz je to mozna normalka a ja objevuju Ameriku, ale fakt me to zaujalo. Nase jidlo neni treba dobry, ale je insta-friendly, hehe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Liqid napsal:

Jsme si musel ten pojem "insta-friendly" vygooglit, jako první mě napadlo, že vaří instantní jídla z pytlíku :D

no každopádně ať tak či onak, pro mne je to absolutní no-go 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odchazim z bazenu....... 

Zem je mokra, vytreno se smradlavym covid pripravkem.

V satne u lavicek asi 8 lidi , vsichni s rouskama. Neni si kam sednout a vzit boty. Skocim teda jen bosou pulkou chodidla do nerozvazanejch tenisek a projdu turniketem. Plan ze se obuju na lavicich v hale se mi komplikuje, je tam asi 20 deti, posedany i na zemi a svaci. V bistru ktere je soucasti haly je uplne prazdno, jen jedna maminka s kocarkem sednu si ke stolecku na zidlicku a nasazuju nejdriv levou nohu. Vidim, ze mi pani s kocarkem ukazuje, a hybou se ji rty-neslysim ji, pac mam sluchatka. 

Vyndam boltec ven a slysim jak na mne od baru krici obsluha: " to si snad delate legraci, ze se tady obouvate! co si vubec myslite, tady je restaurace, vypadnete! Ale hned!" 

Divam se, kdo si to na mne dovoluje- puvodne pani uklizecka ktera casto vytirala prostor u me skrinky byla pravdepodobne povysena.

V ramci karierniho postupu je aktualne obsluha v bistru a diktuje pravidla.

Jsem byl uplne zblblej, v jedny bote odchazim a zase na mne mluvi ta maminka od kocarku: "Zapomnel jste si tady tasku.."  prijemnym hlasem, tvarila se vystrasene.  

Otacim se, dekuju ji a vychazim za paravan. 

Teprve pak mi doslo jakej sem posera, takze se obracim a rikam tej babe za barem. : "Priste mi to muzete rict normalne a nekricet. Nikde napsany to tady nemate, ze je tu zakazany obouvani, navic je tu uplne prazdno, ale jestli je to pro Vas velkej prohresek, tak se teda omlouvam." 
Obul jsem se kompletne az pred laznema.

Samozrejme jsem mohl byt i sprostej, jenomze ja proste tyhle ujeceny hadavy zensky nemam rad!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...