Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Tak včerejšek na hovno (to jste mě uklidnili, že v tom nejsem sám). Dnešek nejspíš taky tak. Klukovi asi po pátý odložili operaci, nejde úplně o nic životně, resp. bezprostředně, neodkladnýho, ale i tak je to otrava. Navíc to samozřejmě dycky musíme naplánovat z hlediska práce a pak se to zas odpíská. No nic, jiní mají horší starosti, tak to ani nedávám do "co mě naštvalo".

Ačkoli, sekrerářka doma s kovidem, v úterý nám ještě umřela ovečka, tak už by to na drobnej povzdech asi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono nestačilo, že jsem sebou před deseti dny řízl o zem takovým stylem, že ještě teď mě bolí celej člověk. Včera díky své lenosti prožil večer plný vášně na záchodě, objímajíc mísu. Od rána pozoruju u sebe jev naprosto nevídanej, podruhé v životě přicházím o hlas ( vždy jsem se "pyšnil" tím, že hlas neztratím, ať řvu jakkoli ). Špatnej měsíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To je zas den. Ráno cestou autem do práce vidím, jak chlap ztratil mobil. Tak asi po půl kiláku - dřív to nešlo - otáčím, vracím se, nacházím mobil a po chvíli i majitele. Takže fajn začátek dne a vod tý doby všechno na hovno.

Práce neodsejpá, ozývají se ti, kteří by se zrovna ozývat nemuseli a ty, který by se ozvat měli, jsou naopak mimo.

V poledne mi navíc začne bejt blbě, tak to zapíchnu dřív a doma si uvědomím, že sekretářka měla dneska narozky a já jí zapomněl popřát. K tomu mě rozbolel zub.

Jo a během dne si ještě jedna klientka zahrála na VK a sbalila mi mou oblíbenou pracovní propisku.

 

 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...