Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jo, takhle jsem jednou přes FB dával za odvoz starou mikrovlnku. S jednou holčinou jsem se domluvil, že si pro to přijedou. Zradu jsem začal tušit, když psala, že přijede později, že jí ujel autobus. Mikrovlnka byla stará, dost velká a hlavně těžká. No, přesně podle očekávání se ke dveřím dostaly dvě mladý holky za groš kudla obě a samozřejmě si ani nevzaly nějakou kabelu nebo tak něco. Když jsem viděl jak se na to tvářily, nejradši bych jim to odvezl, ale měl jsem ještě práci, tak jsem jim na to dal aspoň takovou tu velkou tašku z Makra. Jak se s tím dokloprtaly domů, to radši ani nechci vědět 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte proč jede Pendolino z Pardubic do Prahy hodinu dvacet a z Prahy do Pardubic jen hodinu?

 

 

Protože tam jede oklikou přes Osek, Poděbrady, Nymburk a Poříčany :)

Důvodem je rozkopanej koridor, ale jak jsem jen koukal na jízdní řády a nestudoval výluky apod., tak mně to furt vrtalo hlavou kde to ten vlak nabere. No a pak jsem se divil kudy to jedem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vlakům. Mi nedávno jedna česká herečka tvrdila, že je na pytel. Jak jezdí každý den do Prahy z Ostravy 5 regiojetů a z Prahy jen 3. Chvíli jsem se snažil vysvětlit, že to je blbost a ani můj vtip, že v Praze jim stojí už tisíce žlutých vlaků, protože jim tu nakonci dne vždy 2 přibudou 😄

Do teď si myslí, že se to vystřídá a vychází to. Nepomohlo ani kreslení, ani jízdní řád (prý normálně to tak ale jezdí). 

Zas je moc hezká a jinak celkem fajn holka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pak nad lecčím prihmouří oko, viď? 

Jsem si byl před chvilkou odplavat. Moc lidí nechodí, tak sem si všimnul, že na schůdkách na dráze čislo 8 stojí taková hezounká štíhlounká asi 20 letá dívka, nasazený brejle na očích a 20 krát udělá rozhodnutí jakože do vody vleze, dostane se tam přesně  po pipinu a zase vyleze ven.  

Hned sem pochopil, že má panickej strach z hloubky a neumí plavat, takže bych ji mohl vyučovat. No dopadlo to báječně. Připlaval sem tam a říkám: "Dobrý den, vy se bojíte vody, že jo, to se už nebojte, protože Vás ohlídáme s plavčikama."

Ona: " já se Vás neprosím, nevtírejte se." 

Měl sem chuť natáhnout do pusy chlorovanou vodu a potrestat ji za zpupné chování!

Ale udržel sem se, vratil se k sobě do dráhy, doplaval si dávku s podivným smutkem  a uvažoval, že přesně rozumím, jak se cítil mistr Bílek.  

 

 

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, vojta1 napsal:

K vlakům. Mi nedávno jedna česká herečka tvrdila, že je na pytel. Jak jezdí každý den do Prahy z Ostravy 5 regiojetů a z Prahy jen 3. Chvíli jsem se snažil vysvětlit, že to je blbost a ani můj vtip, že v Praze jim stojí už tisíce žlutých vlaků, protože jim tu nakonci dne vždy 2 přibudou 😄

Do teď si myslí, že se to vystřídá a vychází to. Nepomohlo ani kreslení, ani jízdní řád (prý normálně to tak ale jezdí). 

Zas je moc hezká a jinak celkem fajn holka. 

A proc by z Prahy do Ostravy nemohly jezdit vlaky s vice vagony a nejaky jeste s dalsi lokomotivou na konci soupravy k tomu? 😊

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tvl, to nevymyslíš ... Tak si tak dneska v noci krásně spím a zdá se mi nějakej divnej sen, asi nějaký postapo nebo co,s kamarádem vedem jako starý zkušený trampové nějakou skupinku lesem a najednou nějakej menší tygr či co, tak nejdřív zařvem, ono to uteče, nicméně za chvíli to proti nám stojí na cestě, tak se proti tomu s kamarádem rozběhnem, v ruce jen klacky a já to v zoufalství nakopnu kanadou do tlamy a v tu chvíli se bolestí probudím... vážení přátelé ano, kopnul jsem ve spaní do zdi 😁 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Probíráme se s dítkem hromadou známek, samozřejmě dítě malé, základní školou povinné, na kapesném závislé vyzvídá ceny. Album nacpané protektorátníma známkama netuším, listuju katalogama, tohle je úplně mimo mě, takže nóvum který můj mozek tak jako pomalu zpracovává . . . 

k tomu hromada obálek, další a další známky 

do toho vysvětluju modrý Mauritius, přitom zjišťuju že by mi stačilo najít aršík s Heydrichem co stojí milión (není tam) . . . vysvětluju dál . . . červený Mauritius . . . ano, existuje obálka na které je modrý a červený vedle sebe . . . 

 

tati? to jsou oni????

 

🤔

 

ne synu, tohle je jen modrej a oranžovej Hitler 🤣

20211012_184355_copy_756x1008.thumb.jpg.a917907c1a94aa21f9af9927b45744e9.jpg

kdyby jste do tohoto někdo dělal tak pište, mám na stole stovky a stovky Hitlerů 😂😂😂, vlastně celý archy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

ta Volha M21 je dobrá - ale - to bude nějaký policajt, nikdo jiný by si na Volhu  nedal číslo ze stejšna /1202/ a na zadním okně by správně měl být Chruščevův Slamák a cedulka SU /Soviet Union/.

CCCP je blbost, tohle by si tam rusáci nikdy nedali. Nostalgie je dobrá, ale blbost kvete jak vidět stále. Sorry  za názor. ☕

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...