Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Zas to ma vic dveri a slusny zrychleni, takze lidi padaj nejen pri brzdeni, ale i rozjezdech...

Dopraváci říkají "kaštani se kutálej'" - to jen tak na okraj. Jinak dneska jsem jel do práce zase vlakem - 160 km/h přes město, pánové kdo z vás to má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ypo, jak jsi se prosim k tomu autobusu dostal? ... Nedělal jsi pred tim uplne neco jineho, nepletu se? .. to mas jako takovej zivotni zvrat...

 

Ja kdyz vylejzam z kanclu a koukam na ty vsudepritomny reklamy "pojd mezi nas autobusaky", kterejch je prej u nas malo, tak jsem si rikal, ze az s tim nekdy seknu, tak se pudu vozit... Ale když to tady ctu, tak asi ne.. :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja do prace letel. Pres nekolik mest. Pres vsechna 900km/h. A vcil mudruj :-)

Proč bych mudroval, holt jsi rychlejší pracant, dobře pro tebe 

 

Snad nečekáš, že se Ti někdo s tou stošedesátkou přizná. :)

Tak někteří se za to nestydí, ale upřímně, nečekám. Připomněls mi, jak jsem byl kdysi na školení referentských řidičů, když se řešila 160 na dálnicích, a instruktor se ptá: "Kontrolní otázka, můžete po dálnici jezdit 160?" - "Ne." - "Správně, 160 je jenom návrh a nejspíš neprojde, po dálnici se jezdí 130." Vedle instruktora seděl náš správce vozového parku, hrál tetris v mobilu a po téhle větě, aniž by zvedl oči od hry, říká: "Oni nejezdí 130 ani 160, oni jezdí 180..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ypo, jak jsi se prosim k tomu autobusu dostal? ... Nedělal jsi pred tim uplne neco jineho, nepletu se? .. to mas jako takovej zivotni zvrat...

 

Ja kdyz vylejzam z kanclu a koukam na ty vsudepritomny reklamy "pojd mezi nas autobusaky", kterejch je prej u nas malo, tak jsem si rikal, ze az s tim nekdy seknu, tak se pudu vozit... Ale když to tady ctu, tak asi ne.. :-)

už sem to tu někde psal .... třeba to někdo zručnější najde

 

v zásadě sem se dostal do věku, kdy sem moc "chytrej" a drahej = nezaměstnatelnej = tak abych nebrečel doma do počtáře jezdím busem

 

skoro všichni moji známí nad tím zvedají obočí, což částečně chápu, na druhou stranu mám božský klid na úrovni zaměstnavatel x zaměstnanec, kromě toho, že si občas dejchnu "do balónku" si mě ještě nikdo nevšimnul = to už považuju za benefit jako kráva hned po stravenkách :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mel bejt vtip, Filipe

To moje taky, ale nezobrazily se mi smajlíky a bez nich to asi vyznělo jinak  ^_^

 

Až potkáš pšonka s kamionem, budeš mluvit jinak :)

No jo no, až se railjet na přejezdu roztříská o pšonka, pošlou pro mě Ypa s náhradním busem. Možná... Dobrý je, že teď už vím, že mě odveze i se zlomenou páteří, tak jsem klidnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nečekáš, že se Ti někdo s tou stošedesátkou přizná. :)

 

Ypo, Tę fakt obdivuju na co ses to dal, fakt.

 

Já si myslím, že by se někdo i přiznal, ano tu spoustu moralistů, ale co, jakoby to snad nikdy nikdo neudělal. Teda přímo ve městě je to magořina, ale třeba takový Pražský okruh? Město to defakto je a někteří na něm lítají slušně, prostě vidí dálnici noooo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

Klobouk dolu ! :-) ..nepredpokladam, ze bys to mel nafurt, ale zmena teda velika.. a asi to vobcas tak ma bejt...

to nemusíš smekat :)

 

to čeká každýho kdo nemaká na svým, nebo není tak dobře zapíchlej ve firmě, že je nesestřelitelnej .... bohužel si to člověk uvědomí až když to přijde

 

noa nafurt to není ... plánuju ještě něco kolem odpadů .... že bych vyzkoušel jak se jezdí s mercedesem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nemusíš smekat :)

 

to čeká každýho kdo nemaká na svým, nebo není tak dobře zapíchlej ve firmě, že je nesestřelitelnej .... bohužel si to člověk uvědomí až když to přijde

 

noa nafurt to není ... plánuju ještě něco kolem odpadů .... že bych vyzkoušel jak se jezdí s mercedesem

 

to má hlavu, odpad jenom smrdí, nehádá se a nebonzuje jako kaštani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto by sa hodilo do viacerých vlákien... Ako napríklad "humor", "co nosí VIP", "co mě dnes potešilo", resp "co mě právě naštvalo" a podobne... :lol2: 

 

 http://www.expres.cz/foto.aspx?r=dx-celebrity&c=A160603_140331_dx-celebrity_kp&foto=KP63b3e2_maresiphoner.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem spis myslel jezdit s tema kostatama....pekne pomalu abych kazdyho sral

To jinak můžeš i s linkovým busem :clap: . Zrovna dneska jsem za jedním jel, dával přednost všude a jel cca 35 km/h a díky všem vymoženostem jsem ho nemohl předjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

tak este dve kola a mastim k vietnamcovi pro plznicku (v akci) ...... neska dobry.... jenom jedna vozrala zenska(pekna).....vcera to bylo horsi..... neprobuditelny vyfetlo(vyndala ho policie) ...... ja kdyz vidim jak se nekomu kinklaj nohy v ulicce tak vim ze je zle

 

pro dnesek z terenu vsechno

Y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...