Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 621
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Troll. Pozooooor.

Jasně. Každý, kdo si myslí něco jiného, je troll. Ale pak nechápu, proč tomu říkáte diskusní fórum?

 

Diskuse je věcný rozhovor několika osob nad určitým tématem, jehož cílem není rozhodovat, nýbrž věc pečlivě rozebrat z různých stránek, shromáždit argumenty a případně připravit půdu pro racionální rozhodnutí.

 

Omíláni jednoho názoru v uzavřené skupině se nazývá fanatismem.

 

 

Je toto fórum diskusní nebo jen kroužek fanatiků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"S řemeny a tahy". :) Proč používáš "odborné" výrazy, když nevíš, co znamenají? "Tah" je pantograf s pružinami, co ty máš je náramek. :)

Vitej zpatky z dovoleny. Rikal jsem si, co je s Tebou, kdyz jsi mi par dnu prestal lezt do profilu.

Furt premejslim, proc sis vybral zrovna me?

Jo, par lidi jsem v zivote nastval, ostatne kdo ne, ale ze by to melo byt az tolik, ze po me pujde stalker jako ty??? Zvlastni.

Alespon na moji SZ jsi mohl odpovedet, hrdino...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitej zpatky z dovoleny. Rikal jsem si, co je s Tebou, kdyz jsi mi par dnu prestal lezt do profilu.

Furt premejslim, proc sis vybral zrovna me?

Jo, par lidi jsem v zivote nastval, ostatne kdo ne, ale ze by to melo byt az tolik, ze po me pujde stalker jako ty??? Zvlastni.

Alespon na moji SZ jsi mohl odpovedet, hrdino...

Proč bych ti měl odpovídat na SZ? Tady nejsme u výslechu na STB. :) Proč jsem si tě vybral? Protože nesnáším hlupáky, kteří se snaží machrovat, toť vše.

 

Jen jsem uvedl tvůj hloupý příspěvek na pravou míru.

 

Ty se asi zlobíš na mě za to, že jsi hloupý, ale za to já opravdu nemohu. Koukám, že jsi napsal přes 3 tisíce příspěvků, takže se domníváš, že máš světu co sdělovat. Dovolím si dva citáty klasiků, které na tebe výborně sedí:

 

"Hodně mluvit a hodně říkat není totéž."
Homér

 

 
"Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj."

 

Jacques Prevért
 
Tys totiž ani nepochopil, že to není nic osobního. :) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Josífku, uvědomuješ si, že lidi kolem svými názory urážíš a nasíráš, že jo? Děláš to tak i v reálném životě, nebo jen v tom virtuálním?

Pokud se někdo nasírá kvůli tomu, že opravím blbost, kterou napíše, je to chudák.

 

Ano, občas se mi to stane, naštěstí ne v profesionálním životě. Je pravda, že většina Čecháčků to bere jako osobní útok na vlastní integritu. Ale s tím nic nenadělám a ani nechci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pátek 13tého by byla škoda nevyužít ...

LUXUS! Zralá do kalendáře!

----------------------------------------------

A jak jsem předeslal včera, tak jsem udělal. Už mi dělají radost na zápěstí. Pořídil jsem "black coke PADI"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že ne, jsou to hodinky mnoha "tváří" a to se mi na nich líbí, proto jsem je koupil potřetí. Jsou úplně nové a budu ladit, dnes tam půjde origo ISOfrane, tak jsem zvědav, jak to bude vypadat.

 

Tady pár tématických fotek "pepsi padin". Modrá jim skutečně sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...