Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 621
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky Davide, mám je rád.
Myslím že  se Seiku u tohoto modelu podařilo potvrdit své kvality v poměru cena - výkon.
To, že dělají takové množství barevných kombinací nových želv je pro mě jen potvrzením, že je to úspěšný návrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si je pred dvema lety jen na dobu, co budu mit jine hodinky v servisu.

Jsou stale doma a asi uz zustanou, protoze jsou to fakt skvely tooly a neskutecny univerzaly.

Jen to jubile mi kurna chybi!

...foto starsi

 

37174860-7929-46B2-869F-0DE0AC2E1F3C.jpeg

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A drží se Tě docela dlouho, tak to má být.

Ještě jedny PADI, které mne nadchly jsou SUNka, tuším už tady taky jsou. Ale ten Kinetic není pro mne. Co mě ovšem bavilo, byl jejich bílý derivát, to byla pecka veliká, dnes i docela slušná raritka.

 

IMGP3869.JPG

DSCN3739.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naživo je super, akorát sehnat je, už je opravdu kumšt, navíc za rozumnou cenu to prakticky nejde. A jak to krásně svítilo, když se chytly na sluníčku? Svítil skoro celý číselník. A už končím, protože tohle nejsou PADI, tak jen jedna pro zajímavost.

 

 

IMGP3494.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Sphinxx napsal:

Přesně tak, u tohoto modelu zcela bez debat, za málo peněz hodně muziky a jak zde bylo řečeno, na jubi jsou super. Taky Tě zde podpořím pár obrázky.

Pěkné, dokonce vypadají dobře i na tvé ruce.

Před hodinou, Murphy97 napsal:

Koupil jsem si je pred dvema lety jen na dobu, co budu mit jine hodinky v servisu.

Jsou stale doma a asi uz zustanou, protoze jsou to fakt skvely tooly a neskutecny univerzaly.

Jen to jubile mi kurna chybi!

...foto starsi

Klidně zkus i shark mesh, na něm jsou taky super.
Vit_Seiko_PADI_160903_01.jpg

 

před 59 minutami, Sphinxx napsal:

A drží se Tě docela dlouho, tak to má být.

Ještě jedny PADI, které mne nadchly jsou SUNka, tuším už tady taky jsou. Ale ten Kinetic není pro mne. Co mě ovšem bavilo, byl jejich bílý derivát, to byla pecka veliká, dnes i docela slušná raritka.

Nádherná fotka těch bílých!
Ty PADI kinetic mají nádherný 3D číselník (pár mých fotek ZDE). Pro mě mají dvě zásadní chyby:
- jsou to quartzky
- jsou na mou ruku moc velké (hlavně vysoké)
a navíc jsou to jen light pepsi (skoro samá modrá - málo červené)

Vit_Seiko_PADI_kinetic_1700601_04.JPG

Upraveno uživatelem Vit
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vit: Ano, ty se povedly, tohle jsou v zásadě asi dva top modely z řady SUN. Ale jak píšeš, jsou vysoké, na druhou stranu mají super, neokoukaný tvar pouzdra a ta modrá je moc hezká, alespoň mě se moc líbí. Já bych ještě zmínil jednu nevýhodu a to je dost rychle opotřebující se gumový řemen, který ve spodní části trpí na otěry a to mě u gumy za 2K+ dost štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 8. 2020 v 8:03, Sphinxx napsal:

Přesně tak, u tohoto modelu zcela bez debat, za málo peněz hodně muziky a jak zde bylo řečeno, na jubi jsou super. Taky Tě zde podpořím pár obrázky.

 

IMGP4479.JPG

IMGP4484.JPG

IMGP4505.JPG

Davide , nádherný fotky , jako hodně tady v tom vlákně, které mě utvrzuji že je chci 😄😄😄, asi je budu muset na příští léto vyzkoušet a na jubi jsou asi nej👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...