Přejít na obsah

Dubaj


Doporučené příspěvky

sraz chronomagu DXB

 

026_zpslmyikhob.jpg

 

vzhuru do pouste

 

012_zps720efe0v.jpg

 

H2 je bezva, ale v pousti na  landaky nema

 

013_zpscq5rxeq8.jpg

 

Jumeirah beach moc nemusim, je to furt jedno velky staveniste

 

014_zpsuplqqqkq.jpg

 

rozhodne doporucuju navstivit na letisti restauraci Obergine, byva tam dycky volno a vyborne vari

 

017_zpsmjg5du3d.jpg

 

016_zpsjshlhx0i.jpg

 

jidlo vobecne moc nefotim, ale tohle je pro me must have na letisti - lobster tail

 

015_zpsto475xog.jpg

 

ted sme toho na jare videli zas dost, ale ani fotak sem netahl a vobecne su cim  dal linejsi fotit. kazdopadne urcite lyzovacka, urcite tou lodkou (abra) pres creek, fascinuje me, ze je to soucasti MHD

 

dubai-creek-005-1500x850.jpg

 

urcite ta nadzemka, jestli s deckama, tak rozhodne nejakej water park, ted budou mit novy ZOO, a cim driv, tim lip, protoze 2020 je tam EXPO a solej ceny uz ted :)

 

vycurat, pomodlit a spat

 

025_zpssjr6gu1t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

souhlas s preferencí výšek ;)

 

ale jak se do pobytu připletou děti je to vo něčem jinym

 

Byla to taková poznávačka okolí, vánoční zpestření

 

Al Murooj je normal hotel, splnil co měl... snídaně super, postele ok pohodlný, personál ochotnej, úsměvy přilepený v každý situaci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Oživím túto tému. Chystáme sa na budúci týždeň na pár dní do Dubaja. Bol tam niekto v januári? Ako je to s teplotou mora a vzduchu, dá sa aj okúpať, alebo je to studené a dá sa tam pohybovať v kraťasoch a tričku, alebo treba niečo teplejšie? 

A ešte jedna otázka k nol karte. Na nete sa informácie líšia, ak prejazdím za deň určitú sumu, tak potom sa už ďalej v ten deň neodrátava, alebo odrátava toľko koľko jazdím a je jedno akú sumu za deň prejazdím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já loni touto dobou. Bylo jasno, ale větrno a teplota kolem 20°C. V moři jsem moc lidí neviděl a ani já jsem koupání neplánoval. Rozhodně bych bral nějakou mikinu, jen na tričko to chvílemi nebylo. Koupání si dokážu představit někde v závětří v hotelovém bazénu. Co se karty týká, netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mi moc o kúpaní neuvažujem, bude to skôr o poznávaní ale ak by sa dalo na chvíľu by sme tam vliezli, ale asi to bude studené. Nebol si náhodou v Abu Dhabí, rozmýšľame že aj tam by sme skočili, len neviem ako je to časovo náročné. Cesta predpokladám tak hodinku, dá sa to tam stihnúť za jeden deň?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...