Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

No kurnik, take restauratory mam nejraději...Nepijou, furt si cosyk píšou na manžetu a na druhý den ze mne robi cypa jako "Hahaha, to bylo legrační, jak jsi v 22:24 upadl do urinální kaluže na záchodcích a v 23:08 sahal té starší paní do výstřihu" a "jé, podívej kolik má ta tvoje legrační fotka z noci lajků"... ;o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Nakonec nemuzu dorazit.

v radegastovne 29.11. od 18.00

SkoroVanocni věčurek
1. Farky
2. M3M
3. Fajkus
4. jo pico nickovlas
5. Xenomorfus
6. patprom
7. BKR
8. ondazz
9.Effe
10. marty

11. wizard-ov (na malou kávu, minerálku a nějakou tu skývu chleba)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi.

Trošku se mi otřásly plány, dnes jsem byl znova u zubaře, neboť v pondělí tam (jiný zubař) zapomněl nějakou podstatnou část starého zubu, respektive tu věc, ze které se zřejmě šířil zánět, díky níž musel zub pryč. Dnes mi byl ten zbytek, včetně nějakých nepodstatných úlomků kosti, odstraněn. Taktéž byl odstraněn nějaký další bordel, co tam neměl co dělat, oškrábána kost a pár dalších detajlů, které jsem už raději zapomněl. Každopádně uvidím, jak mi zítra bude. Sem už asi týden takový vcelku zbřyzeny. Jako ideálně bych se hodil na akci "zažeň bolševiky za Ural", ale jestli budu vhodný společník do Radegastovny, to nejsem schopen odhadnout. Vidím, že se sejde fajna partyja, takže se pokusím aspoň na chvíli přijet pozdravit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...