Přejít na obsah

Tudor Sub. vs. Rolex Sub.


Melly

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Expy 36mm v kompletu sou okolo 70-80?

Myslím, že možná spíš 90...

 

Docela se tesim, jak to dopadne.. kdy slavis, dokdy "musi" byt vybrano? :-)

Narozky mám v únoru, ještě únorová výplata tam může hrát roli - takže 6 výplat + co kde schrastím bokem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nezapomeň sem tam něco sníst nebo jsi u maminky ještě?  :D přiště šetři pravidelně a dlouhodobě a nemusíš to tak hrotit  ;) za mě vydrž a došetři na rlx, pokud koupíš pěknej kousek tak máš hodinky na celej život  ;) ikdyž některý starý tudory maj taky své kouzlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tudor, ale bacha kde kupuješ. Asi bych nesel do Italu na CH24 mi to prijde jako skladacky, dobra zkusenost s uhrenfreund (moje) kupoval jsem ram expy 36 uz jako duscount model, super kvalita, kotektni info, je to holt drobet drazsi, ale stary Tudor suby resp. nakup je trochu prochazka minovym polem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudor, ale bacha kde kupuješ. Asi bych nesel do Italu na CH24 mi to prijde jako skladacky, dobra zkusenost s uhrenfreund (moje) kupoval jsem ram expy 36 uz jako duscount model, super kvalita, kotektni info, je to holt drobet drazsi, ale stary Tudor suby resp. nakup je trochu prochazka minovym polem

Díky za tip, určitě to zohledním, ať se rozhodnu pro jakoukoliv variantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedí skvěle, pro mojí dětskou ruku je to prostě dobrá velikost, podobně jak Sarby. Zatím mi přijdou jako fakt ideální univerzály pro mě, jeden by řekl takřka až "definitivní". :D

Nicméně Tudory na ruku bych si možná docela rád dal, na živo jsem je ještě neviděl. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...