Přejít na obsah

Klišé a fráze z prodejních inzerátů


Mischa80

Doporučené příspěvky

Setkáváte se s frázemi, které vám vadí? Mám na myslí nejen chronomag, ale obecně prodejní inzeráty kdekoliv.

 

 

Já po zkušenostech nemusím fráze typu:

 

Hodinky ve skutečnosti vypadají lépe než na fotkách. Nedostatky při běžném pohledu přehlédnete.

 

Většinou je to právě naopak. fotky bývají ještě milosrdné nebo šikovně upravené.

 

Přesnost a doba nátahu nesledovány.

 

Co je tohle za informaci? Jakože mám počítat s tím, že asi budou muset absolvovat servis. Nebo když budu mít štěstí, tak ne? To je takovej problém hodinky před prodejem, nebo na žádost kupujícího, natáhnout a 24-48 hod. otestovat?

 

Případnou opravu by měl zvládnout každý hodinář za pár korun.

 

Kdo má nějakou zkušenost, tak dobře ví, že najít opravdu dobrého hodináře zase taková sranda není, a určitě ne za pár korun.

 

Původní kožený řemínek v dobrém stavu.

 

Třeba u 2 let starých denně nošených hodinek tohle moc nechápu. Minimálně z hygienických důvodů (taktně napsáno).

 

Podle původního majitele... (je přesnost taková a taková; hodinky nebyly nikdy ve vodě apod.)

 

To je sice hezké, ale za stav a vlastnosti hodinek by měl odpovídat stávající majitel a ne se odvolávat na původního. Připadá mi to, jako schovávání se za někoho jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tebou popsané stavy jsou ty, které mne vedou k okamžitému opuštění inzerátu, i kdyby se jednalo o hodinky, které chci. Když je někdo lenoch a de.bil a neumí měřit přesnost chodu hodinek, tak je to jen alibismus a vidím za tím, že je potřeba něco skrýt. No a poslední věta? No to už zavání vychcaností typu "já nic, já muzikant"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setkáváte se s frázemi, které vám vadí? Mám na myslí nejen chronomag, ale obecně prodejní inzeráty kdekoliv.

 

 

Já po zkušenostech nemusím fráze typu:

 

Hodinky ve skutečnosti vypadají lépe než na fotkách. Nedostatky při běžném pohledu přehlédnete.

 

Většinou je to právě naopak. fotky bývají ještě milosrdné nebo šikovně upravené.

 

Přesnost a doba nátahu nesledovány.

 

Co je tohle za informaci? Jakože mám počítat s tím, že asi budou muset absolvovat servis. Nebo když budu mít štěstí, tak ne? To je takovej problém hodinky před prodejem, nebo na žádost kupujícího, natáhnout a 24-48 hod. otestovat?

 

Případnou opravu by měl zvládnout každý hodinář za pár korun.

 

Kdo má nějakou zkušenost, tak dobře ví, že najít opravdu dobrého hodináře zase taková sranda není, a určitě ne za pár korun.

 

Původní kožený řemínek v dobrém stavu.

 

Třeba u 2 let starých denně nošených hodinek tohle moc nechápu. Minimálně z hygienických důvodů (taktně napsáno).

 

Podle původního majitele... (je přesnost taková a taková; hodinky nebyly nikdy ve vodě apod.)

 

To je sice hezké, ale za stav a vlastnosti hodinek by měl odpovídat stávající majitel a ne se odvolávat na původního. Připadá mi to, jako schovávání se za někoho jiného.

Mně zase přijde naprosto zbytečný tvůj příspěvek, ať si každý píše do inzerátu co chce, pokud neporušuje obecná pravidla. Nebo bys rád přesně definoval, co se může a co nemůže v inzerátech psát?

 

Odesláno z mého phone pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do mého inzerátu si můžu napsat co chci a nokomu po tom nic není. Nikoho nenutím číst m? inzeráty, potažmo si mé věci kupovat. Nech?pu toto téma, neboli dalš? téma vohovně. ( pardon)

Kdo chce, ty správné informace si v textu najde, nebo je um? získat.

A navíc některé sarkastické inzeráty tu slouží k všeobecnému obveselen? tak co..

Navíc snad i výňatek z pravidel- tohle není primárně inzertní a prodejní server, prodej tu je jen jako servis pro členy.

Za mě tohle "lock"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč lock? Jako si do inzerátů může každý psát co chce, tak i do jiných vláken co chce a o čem chce.

Nějak máme všichni poslední dobou (nejen tady, všude) jakousi podivnou snahu neustále něco omezovat a určovat jiným co mohou a co ne. Já to trochu i chápu, lidé se chovají stále hůř, ale jdeme na to špatně, cesta ke zlepšení přece není v neustálém vydávání zákazů a omezení, ale ve výchově ke slušnosti a vzájemné vstřícnosti a toleranci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nikdo nikomu nic nezakazuje. Samozřejmě, každý si do inzerátu může a bude psát, co chce. Na druhou stranu, ostatní mohou mít na tyhle fráze a někdy bláboly svůj názor a diskutovat o nich. Pokud vás toto téma neoslovuje, tak je tu jistě spousta jiných témat, která ano. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischa: Tím zakazováním jsem nemyslel tebe, to byla moje reakce na ten lock od Radima. Obecně mám přibližně stejný názor jako ty. Je to diskuzní fórum a diskutovat můžeme v podstatě volně. Něčí chuť zamykat jiným normální a slušné diskuze mi přijde nepochopitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischa: Tím zakazováním jsem nemyslel tebe, to byla moje reakce na ten lock od Radima. Obecně mám přibližně stejný názor jako ty. Je to diskuzní fórum a diskutovat můžeme v podstatě volně. Něčí chuť zamykat jiným normální a slušné diskuze mi přijde nepochopitelná.

 

Já vím :) Ona ta má reakce byla také na kolegy nád námi  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...