Přejít na obsah

Klišé a fráze z prodejních inzerátů


Mischa80

Doporučené příspěvky

Me tady fascinuje, jak ma někdo porad potrebu resit, co kam napisu. Delam tu prodejni a nakupni inzeraty 10 let, vždycky dekuju Chronomagu za moznost tady prodat, vždycky pisu SZ, aby byla druha strana v obraze, ze jim pisu a mockrat jsem byl s kupujicim/prodavajicim na kafi a to jsem zaplatil. Také nemerim presnost na setiny, protože to neumim a stav popisuji jakžtakž realne a mel jsem problém jen jednou. Jo a taky pouzivam hovorovou cestinu a obraty, které se nekdy v e-komunikaci pouzivaj. A najednou se tady objevujou lidi, kteří lustrujou cestinu, kritizujou pouzivani SZ v komunikaci a hodnoti slovni obraty a fraze a něco za nima hledaji. Pratele soudruzi, bezte s tim do prdele!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele soudruzi, bezte s tim do prdele!

 

Jsem tady jen třetinu času co ty, ale dělám to stejně, jen snad občas nepíšu do inzerátu, že SZ. 

Nikdy by mě nenapadlo lustrovat, co kdo píše.

 

Ehm, chtěl jsem jen napsat, že s tebou souhlasím a pod tu poslední větu se podepisuju  :baby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady jen třetinu času co ty, ale dělám to stejně, jen snad občas nepíšu do inzerátu, že SZ. 

Nikdy by mě nenapadlo lustrovat, co kdo píše.

 

Ehm, chtěl jsem jen napsat, že s tebou souhlasím a pod tu poslední větu se podepisuju  :baby:

Jo a taky blbe fotim a celkove moje inzeraty za moc nestojej. Nicmene je to MUJ inzerat a muj problém. Ale to nekritizuju, páč vim, ze to často kritizuju ostatním :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ještě zaujalo, že se tu často nabízí hodinky za "přátelskou" či "příjemnou" cenu. To mě vždycky zarazí a musím přemýšlet nad tím, pro koho je ta cena vlastně příjemná - zda pro prodávajícího, nebo pro kupujícího. Tak nějak bych preferoval, kdyby posouzení příjemnosti ceny nechal prodávající na mě (jako potenciálním kupujícím). Ale je to samozřejmě každého prodávajícího věc. Možná je tohle podsouvání názoru osvědčený marketingový trik.

Upraveno uživatelem PavelK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těžkým srdcem prodávám... a vím, že toho budu litovat

 

redukuji stav / nějak se mi to nakupilo / tolik toho neunosím.... a dále v textu výměna je možná za XY

 

 

PS: Frantik For President :king:

 

Jeho vec co si tam pise, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nikdo nikomu nic nezakazuje. Samozřejmě, každý si do inzerátu může a bude psát, co chce. Na druhou stranu, ostatní mohou mít na tyhle fráze a někdy bláboly svůj názor a diskutovat o nich. Pokud vás toto téma neoslovuje, tak je tu jistě spousta jiných témat, která ano. 

 

 

Jeho vec co si tam pise, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne bavi, jak kazdy druhy oznacuje jine jako vazene cleny. Jak se pozna vazeny clen? Musi mit aspon 100 kg? Nebo hodinky za milion? 5000 prispevku?

No tak ono sa to niekedy uziva proste tak aniz by si si toho clena nejak zvlast vazil,... myslim v porovnani s ostatnymi. Tak isto ako prihovor na porade zacnes "Vazeni kolegovia" apod....

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...