Přejít na obsah

collie:


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

S Pepou příjemná komunikace, domluva ohledně setkání platila na minutu, hodinky dle popisu, vyšel mi vstříc, všechno za plnej počet bodů. Posezení a krátký pokec v Pepovo obytňáku (doporučuji zabudovat Nespresso a bude to ideální prostředek na dealovalní hodinek). Díky za obchod Pepo, bylo mi ctí a kdykoliv rád zopakuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Můj první obchod s Pepou, já kupující. Rychlá a věcná komunikace, vše sedělo jak mělo, chvilku jsme pokecali a ujistili se, že máme na hodinky téměř totožný pohled:) za mě s čistým svědomím doporučuji, dalšímu obchodu se bránit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pepu mohu coby kupujícícho jedině doporučit: ultrarychlá a jasná dohoda, přijel, prohlídl, zaplatil, nechal si chudák ode mě vykecat díru do hlavy a pochválit auto, odjel. Co jsme si domluvili, to platilo, děkuji, rád kdykoliv znovu a ať dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koupil jsem od Pepy své (po dlouhé době, od základní školy) druhé hodinky s kalkulačkou. Už asi nebudu za takového kinga jako kdysi, ale radost mi dělají stejnou. 

Obchod měl samozřejmě všechny náležitosti, komunikace, odeslání, jakož i stav hodinek. Děkuji a s čistým svědomím doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...