Přejít na obsah

collie:


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pepu jsem oslovil již v půli léta, ale vzhledem k mé nezkušenosti píši recenzi uživatele teprve nyní, snad to nebude na škodu. Nehodinkový obchod proběhl parádně. Pepa mě dopředu upozornil na úskalí nabízeného produktu, po dohodě, která mimochodem proběhla prakticky ze dne na den, jsme se setkali a byla mi nabídka předvedena. Po zralé úvaze jsem se rozhodl pro koupi. Vše, včetně komunikace, přístupu možného prověření odborným servisem, předvedení, doplnění všech dokumentů, předání i následná důvěra spojená s dokončením obchodu proběhlo na jedničku. Uživatele mohu jen a jen vřele doporučit. Snad se příště setkáme již u hodinkového obchodu. S Pepou je radost obchodovat, ještě jednou Ti velice děkuji za Tvou nabídku🤝 Ať se Ti daří, Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
před 1 hodinou, brnakp napsal:

Perfektní komunikace, příjemné setkání a povídání o hodinkách a hlavně parádní hodinky. Pepo, děkuju za obchod.

Nevím, jestli si sem smím psát i já sám :), ale co už. Petře rádo se stalo, trochu Ti ty moje ex závidím, ale umožnil jsi mi nakonec splnit si jinou hodinkovou metu. Děkuji Ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za příkladný obchod, skvělá komunikace. Jen je mi líto, že jsi kvůli čekání dostal pokutu 😞 
Doporučuju. Kuba 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...