Přejít na obsah

TENIS


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 447
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krejčíkovej to přeju jako nikomu jinýmu. Drobet jsem hrával tenis a při tréninku jsem byl mistr světa. Jak byl zápas tak jsem nervozitou posral všechno. Takže si dovedu představit co zažívala. Každopádně jsem otevřel okno a řval jak kráva. Sousedi si asi mysleli, že jsem se zbláznil nebo u nás došlo k vraždě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Geodet napsal:

Krejčíkovej to přeju jako nikomu jinýmu. Drobet jsem hrával tenis a při tréninku jsem byl mistr světa. Jak byl zápas tak jsem nervozitou posral všechno. Takže si dovedu představit co zažívala. Každopádně jsem otevřel okno a řval jak kráva. Sousedi si asi mysleli, že jsem se zbláznil nebo u nás došlo k vraždě.

Musim se priznat, ze uz dlouho me nedostalo nic do pozitivnich emoci jako jeji zapas. Myslim ze finale je otevrene na obe strany. O to vice bude zapas zajimavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Frantik napsal:

Jako nic proti tem holkam, ale teď čumím na semifinále Novak vs Rafa a to je absolutni masakr. Masakr! Ty holky obecně jsou proti tomu, jak když si dvě vyhuleny hipísačky hážou míčkem na rozkvetly louce ve vůdstoku 🙂 

A hráls ty vole někdy tenis proti holce, co to někdy aspoň trošku hrála?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gladiátoři Rafa a Djoker, tam včera nechali vše, kràsnej match.

každopádně se moc těšim na dnešní Báruuu ve finalu, normálně jsem z toho nervózní😅 Nejvíc jí to přeju, přijde mi to dost podobný když Kvitová před deseti lety vyhrála Wimbledon, to bylo taky tak super!

Tak držme pěsti!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Frantik napsal:

Bára to dá a zitra Nole a Tsitsi bude taky dobra rezba 🙂 

To se taky těšim a budu fandit Stefanosovi, ten kluk se mění k lepšímu jak tenisově tak hlavně lidsky a už to neni ten arogantní zmrdeček, ale mladej kluk kterej si to tak nějak vše uvědomil a chová se a je pokornej! A první GS si za mě zaslouží;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...