Přejít na obsah

Traser Super Sport - srovnání vteřinovky


Ivan Lelák

Doporučené příspěvky

Mám pocit, že se o tom už kdysi psalo, ale nejsem si jistý, jestli tady. Mám Traser Super Sport Chrono, hodinky, které se už nevyrábí, podle mne jedny z posledních pěkných, které Traser dělal. Centrální stopková sekundovka, se mi nevrací po zastavení stopek na 12, ale zůstává asi 2 sekundy před dvanáctou. Už se mi to kdysi stalo, mám pocit, že po první výměně baterie a našel jsem někde návod, jak to srovnat. Teď jsem si toho všiml zase, možná, že se to stalo po další výměně baterky (ale nevím), na postup srovnání se už nepamatuji a návod nemohu najít. Poradíte?  

PS: Fotka je z doby, kdy to bylo ještě OK.

post-3283-0-86091100-1473670015_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám to samý u mých Seiko, akorát se mi to děje u minutový ručičky, která zůstává 2 minuty před dvanáctou. S jistotou vim, že se to nestalo po výměně baterie, protože tu jsem ještě neměnil. Taky bych uvítal nějakej návrh na "opravu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vyšroubuj korunku, vytáhni ji na poslední pozici - kde se nastavuje čas a horním tlačítkem chrona mačkaj, až si ju posuneš, kam chceš ... 

Spodní ovládá desetiny sekund.

 

P.S. Ano, mám tje taky a jsou to fakt tool hodinky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

chlapi super, úplnou náhodou jsem pátral, jak spravit CASIO - mám je  z druhé ruky a návod jsem neštudoval,

myslel jsem, že musím strojek vyndat a ručky porovnat, měly nulu úplně šejdrem (tzn ukazovaly o desítky minut jinam) a ono je to takhle eolegantní

 

super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...