Přejít na obsah

Casio Pro Trek PRW-6100


Ivan Lelák

Doporučené příspěvky

Myslím, že by mu mohly pomoct :)

A tady se členu Kopec46 přímo nabízím s pomocí, budu rád, když se přidáš ;)

 

A. předpokládám, že kupec takových hodinek vládne alespoň trochu němčinou nebo angličtinou, aby si návod ke Casio hodinkám stáhl dle čísla modulu např. zde: 

 

http://support.casio.com/de/manual/manuallist.php?cid=009

 

B. Pokud ne, Fast by mohl svou práci dovozce a vybavování jím zastupovaného zboží návody dělat lépe (což samozřejmě není tvá chyba jako AD)  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš ty 3 A5 od Fastu, které jsou asi dvacetinou původního návodu? No, paráda...

 

Předpokládám, že ten českej manuál bude v cca stejným rozsahu jako na např. Rangemany a tam nic podstatného nechybělo, skoro bych řekl že to bylo 1:1. Otázka je, zda na ProTreky ho vůbec shánět, když je zde takový super popis.

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neblbni, kdo ti zase šlápnul na kuří oko?

Předpokládám, že ten českej manuál bude v cca stejným rozsahu jako na např. Rangemany a tam nic podstatného nechybělo, skoro bych řekl že to bylo 1:1. Otázka je, zda na ProTreky ho vůbec shánět, když je zde takový super popis.

Nikdo. Jen mne rozčiluje, že se v českých návodech o některých věcech vůbec nedozvíš nebo jen v omezené míře. Např. německý návod na rangemany má cca 24 stránek A4...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukyn77 - určitě shánět, jen na základě této recenze by to myslím bylo těžké. Pokud se použijí oba materiály (snad si s recenzí moc nafandím...), bude to určitě lepší.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ivan Lelák:

Tvoji recenzi se super návodem jsem zhltnul jedním douškem. Pravda, koupil jsem sice trošku jiný model, ale ovládání je stejné. Protože jsem hodinky bral z Německa, přišly s orig. návodem v němčině. Než bych ty pidi mušky písmenka v té kolibří knížečce přelouskal, možná by už Casio začlo vyrábět nový model :)

Fajn počin! Ušetřil jsi mi dost času na takovéto kompasování nebo průběžné měření výšky a tlaku :)

Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Dobrý den všem,

rád bych se s váma podělil o jednu zkušenost a rád také uvítal vaše příspěvky. Hodinky jsme zakoupil v únoru 2017. Letos v zimě se mi poprvé před začátkem jara vybili. V opravně mi bylo řečeno, že baterka vypověděla službu. Za 1000kč (cena i s prací) jsem si nechal dát novou ale letos v létě se mi už 2x stalo, že jsem musel hodinky znovu nastavovat jelikož začly hlásit RECOVERY a pak už jen tma. Nechal jsem je vždy v klidu na parapetu, kde svítí silné slunce  a pak vše OK. Hodinář mi sdělil, že baterie v solárních CASIO hodinkách mění zpravidla jednou za 3 roky ale má i případy, kdy je mění jednou za 5 let. 

Musím říct, že od koupě jsem hodinky nesundal a používám je jak při turistice (týdně), tak při cvičení (stopky). Občas si i v noci posvítím ať nešlápnu na lego (kdo má děti pochopí).

Jsem z nich stále nadšený a funkce i vzhled mi stále vyhovuje. To co začaly dělat ovšem už méně a obávám se, že s nimi "něco" bude.

Máte podobnou zkušenost? Co záruka? Někde píšou 2 roky, někde 5 let - platí ikdyž jsem nechal měnit baterii?

Díky a mějte se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 31. 8. 2020 v 10:32, Hagbard Celine napsal:

Dobrý den všem,

rád bych se s váma podělil o jednu zkušenost a rád také uvítal vaše příspěvky. Hodinky jsme zakoupil v únoru 2017. Letos v zimě se mi poprvé před začátkem jara vybili. V opravně mi bylo řečeno, že baterka vypověděla službu. Za 1000kč (cena i s prací) jsem si nechal dát novou ale letos v létě se mi už 2x stalo, že jsem musel hodinky znovu nastavovat jelikož začly hlásit RECOVERY a pak už jen tma. Nechal jsem je vždy v klidu na parapetu, kde svítí silné slunce  a pak vše OK. Hodinář mi sdělil, že baterie v solárních CASIO hodinkách mění zpravidla jednou za 3 roky ale má i případy, kdy je mění jednou za 5 let. 

Musím říct, že od koupě jsem hodinky nesundal a používám je jak při turistice (týdně), tak při cvičení (stopky). Občas si i v noci posvítím ať nešlápnu na lego (kdo má děti pochopí).

Jsem z nich stále nadšený a funkce i vzhled mi stále vyhovuje. To co začaly dělat ovšem už méně a obávám se, že s nimi "něco" bude.

Máte podobnou zkušenost? Co záruka? Někde píšou 2 roky, někde 5 let - platí ikdyž jsem nechal měnit baterii?

Díky a mějte se!

Minulý týden jsem hodinky předal oficiálnímu CASIO servisu, tak jsem zvědav jak to dopadne a na co přijdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hagbard Celine - jsem zvědavý jak to dopadne. Já už Pro Treky nemám, ale občas se i po nich zasteskne, byly opravdu výborné. Neměl jsem je tak dlouho, aby se projevila nějaká závada a zůstanou mi na ně jen ty nejlepší vzpomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Minulý týden jsem hodinky předal oficiálnímu CASIO servisu, tak jsem zvědav jak to dopadne a na co přijdou.

To byl nějaký ležák po leta v šuplíku či co?
Normálně, při pravidelným nabíjení na denním světle/slunci to má vydržet snad 2 desetiletí. Na fórech co jsem, tak jsou lidi, co ještě nikdy neměnili. A já si taky nepamatuju, že bych i vůbec poprvé měnil solární článek. A to mám solárů několik.

c731bda1eaca9bd56bb8940239e68f2c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 9. 3. 2021 v 22:14, chief napsal:


To byl nějaký ležák po leta v šuplíku či co?
Normálně, při pravidelným nabíjení na denním světle/slunci to má vydržet snad 2 desetiletí. Na fórech co jsem, tak jsou lidi, co ještě nikdy neměnili. A já si taky nepamatuju, že bych i vůbec poprvé měnil solární článek. A to mám solárů několik.

c731bda1eaca9bd56bb8940239e68f2c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak jsem psal, hodinky pouzivam denne a to i nekolikrat za den funkce - stopky, kompas, baterka. Obcas vyskomer a teplomer. Zacal jsem se vice hlidat a hodinky hlavne v zime sledovat a vystavovat slunci/dlouhy rukav mikin a bund. Baterku mam novou a origo Casio servis chtel pouze 800kc za novou baterku. Zatim jedou jako nove. Uvital bych kohokoliv vecnou pripominku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...