Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

pojdme v predstihu zauvazovat kdo a kde a jak by slo domluvit osobni predavku, terminove to predbezne odhaduji nekdy mezi Po 19. az st 21. ,kdyby se zadarilo tak konec predch.tydne (odhaduju ze sraz bude nejrychlejsi cesta k solarnim "Cikovkam",zname ceskou postu zvlaste o vanocich...)

 

nasel jsem 17 ks k predani v mem pusobisti - Praze - to by na nejaky treba i kratky sraz po praci mohlo vyjit,co Vy na to? kdo se hlasi? :)

 

dale 12 je vas s PSC co zacina 6 nebo 7 - ale docela dost po Morave a Slezsku rozsetych, treba z Brna jste jen 2. ,nejaky napad, kde pripadne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojdme v predstihu zauvazovat kdo a kde a jak by slo domluvit osobni predavku, terminove to predbezne odhaduji nekdy mezi Po 19. az st 21. ,kdyby se zadarilo tak konec predch.tydne (odhaduju ze sraz bude nejrychlejsi cesta k solarnim "Cikovkam",zname ceskou postu zvlaste o vanocich...)

 

nasel jsem 17 ks k predani v mem pusobisti - Praze - to by na nejaky treba i kratky sraz po praci mohlo vyjit,co Vy na to? kdo se hlasi? :)

 

dale 12 je vas s PSC co zacina 6 nebo 7 - ale docela dost po Morave a Slezsku rozsetych, treba z Brna jste jen 2. ,nejaky napad, kde pripadne? 

 

Tome, 19.-21. jsem v Praze, takže bych se určitě pokusil přizpůsobit termínu setkání, i když je to v čase pekelného pracovního shonu. Mám obavu, že rezervace nějaké restaurace takhle před Vánocemi pro hodně lidí může být taky trošku problém, ale jak jsem psal, pokusil bych se určitě přizpůsobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...