Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

post-45656-0-54333500-1476251877.jpg

 

tak a jsme v........  :(

euforii po doruceni vystridala deprese po detailnim prozkoumani prvniho kusu, par kousku, nakonec vsech kusu....

 

s litosti musim oznamit, ze vanocni darek mit nebudeme :( nechci bejt sprostej..... cela davka 40ks je pokazena..

ma stejnou vadu, skrabance uvnitr asi od nakyho obrabeciho stroje. na prvni letmy pohled to videt neni, na druhy uz to bouchne do oci.. da se to velmi blbe nafotit... taky jsem si vsiml nekolika indiv. vad na pak kouscich-vrypy, apod..

 

budu to cele posilat na reklamaci, takze vanoce padaji, tipuju tak unor. ze bychom se mohli..

 

timto rusim pondelni predavku..muzu tak leda mArovi poslat retizek, ten jediny je asi bez vady ...

 

pokud se najde nekdo kdo chce v pondeli videt jak je to pokazene, dejte mi vedet....

 

to je teda cerna nedele :((((((((((((((((

 

omlouvam se.

post-45656-0-39896200-1482061173.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je detail tech skrabancu, ony matujou jako to gravirovani pod urcitym uhlem.. myslim ze na jednom se to snazili rucne vylestit a dopadlo to jeste hur nez kdyby na to nesahali.... tak treba to dopadne nejakou slevou,uvidime.. mame asi 12ks s jinou vaznejsi vadou co se bude muset asi znova vyrobit ,skrabanec do hloubky,apod...tak si rikam poslat to tam cely at nam reknou co jak  s cim navrhujou udelat...

 

jsem mozna detailista,ale ani pritelkyni se to nelibi... ono jak je to male, vse resene do detailu, ruzne lesteny ruzny plochy, tak tohle se pak vysviti...

Upraveno uživatelem TOMASS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...