Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

Tve jednani je spravne a cenim si toho. ;-)

Ale nyni pretekl Heliosu pomyslny pohar.

Chci te pozadat, abys napsal nemcum toto:

" Zadam vas o dodani zbozi do konce 02/2017 v kvalite, kterou jsme si zaplatili. Pokud shleda vase vystupni kontrola pred vyexpedovanim vady na zbozi, toto zbozi nam neposilejte. V tomto pripade odstupujeme od kupni smlouvy a zadame vraceni penez v plne vysi. "

 

Tomu uz snad budou rozumet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s tim, ze bychom se meli pripomenout. Je celkem jedno, zda je dodavatel nemec, ital nebo rumun. Zaplatili jsme nejakou cenu, ocekavali jsme zbozi bez vad. Nevyslo to, stane se. Ale meli by resit reklamaci v rozumne dobe.

 

Sent from my mobile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano zhruba tento příběh "koupil jsem si postupně 40 slunečních hodin a ani jedny nestály za to, má cenu dál zkoušet?"

Ano. I tak to muze skoncit. :-(

Pokud jsi cetl me predchozi reakce, tak musis vedet, ze jsem jeden z pesimistu.

Ale je tady jeste sance na dodani kvalitniho vyrobku.

Jen je treba ukazat, ze nejsme parta cocotu ze Sibire!

A ten pribeh je prece o kreslenem serialu, kde byly tyto hodinky.

Pokud nam muzes nejak pomoct, tak sem s tim. ;-)

Pokud ne, tak dekuji za tvuj hodnotny prispevek hodny zhrzene manzelky.

Dej si kafco a pohodu. Diky. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomoc s reklamací? Na Němce platí pouze právníci, řešili jsem vrácení peněz z cestovní kanceláře, takže vím co to obnáší - musí jim zavolat někdo s perfektní němčinou a vyřídit to, dopisování je často k ničemu. Já bych si nechal vrátit peníze, pokud někdo nevyrobí tohle bez vad na 40 kusech, tak to nevyrobí nikdy. Snad jsem poradil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu Vaše emoce, min každých 14dnů jsem v kontaktu s Heliosem..slušně,asertivne...

 

Vyhrozovanim jsem ještě nic v životě nevyresil a to jsem býval dost horká hlava...lepší je domluva.. Zatím jsme ve fázi domluvy...a nejedname s korporací... Dejme si zmiňovaný čas do konce měsíce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...