Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

a uz je mam v rukou !!!

nahodna kontrola nekolika kusu - mam z toho zatim dobry dojem! 

 

co jsem videl, je to podle mne velmi podarene, s prvni varkou se to neda srovnat. toto by mne osobne nenapadlo uz reklamovat... ja muzu mit jiny pohled, jsem zazil a prosly mi rukou vsechny predchozi kusy nekolikrat

 

radsi nastavuju horsi ocekvani predem a budu ted zamerne dusledne kriticky - jak se tu psalo i drive, kdyz si nekdo vezme lupu,silnou lamu a bude to dlouze zkoumat a ocekavat kvalitu jako u spickovych hodinovych pouzder, tak na neco narazi predpokladam temer vzdy... 

 

inkriminovana slaba a nejvice problematicka mista-vykroje pro retizek ci kuzi jsou obecne slabym mistem tohoto produktu, nicmene zadne diry jsem si nevsiml, jen upozornim, je to styk 2 vrstev kovu zastudena slisovany do sebe, ruzne drobne vlasove mezirky se objevuji temer vzdy....

 

s jedinou veci se dodavatel neumel technologicky popasovat - na coz nas sam upozoruje -velmi jemne "vrasky": nad textem limited edition, zkouseli s Italy pry nekolik ruznych postupu, ale eliminovat se to uplne nepodarilo (vznikaji pri zalisovani vnitrni stupnice do ringu lisovacim toolem a vzhledem ke gravirovani  do toho uz pak v danem s textem nezasahuji  dalsim brousenim, vzhledem k riziku poskozeni) - vizualne kdyz se na to zamerim tak to clovek zahlidne pod urcitym uhlem... 

 

shrnu li to, podobne stopy co lze nalezt na Cikovkach ted, se nam na chvili nosenych hodinkach mylsim objevi asi i ve vetsi mire...,

 

 

projdu radsi vsechny kusy, nevim zda stihnu dnes, zitra urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

radsi nastavuju horsi ocekvani predem a budu ted zamerne dusledne kriticky - jak se tu psalo i drive, kdyz si nekdo vezme lupu,silnou lamu a bude to dlouze zkoumat a ocekavat kvalitu jako u spickovych hodinovych pouzder, tak na neco narazi predpokladam temer vzdy... 

 

...

 

Budu se svými 110 Kg k dispozici :lol2:

 

Jsem rád, že to tak dopadlo a jsem sám zvědav na výsledek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...