Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

Je to tak :)

 

Nicnene uvidim se i se Strasakem ten den, takze ti je muzu u Toma vzit a dovezt i s tim zbytkem :)

 

EDIT: sorry, nevsiml jsem si Tomasova prispevku. V tom pripade je preberu rad v to pondeli, napisu sz

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, dopises se pls seznam Brno, ktery je o par prispevku driv? at je to na jednom miste, Brno/ predavacka Praha/postak, at maji pokud mozno seznamy :) diky moc.

 

jinak z toho budem mit gulas:) indiv. predavky resim pres SZ

 

 

 Tomassi pokud se v pondělí potkáš s Funthomem v Brně, předej mu i můj kousek, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mne ceka kouknout na 20kousku, ale presto:

 

ad BRNO - jedu tam v pondeli navecer a vidim se tam s Funthomem, pripadne je muzu predat v 1745 pobliz/pred AIR CAFE, rad bych Vas pozval i na drink, ale kona se tam prednaska o RAF :(

 

Pravda, neuvědomil jsem si to. Ok Tome, vezmu i ten kousek pro Vítek 75 (s mými dvěma jsou to celkem 3ks); ad Lamiczka - Jardo, děkuju za nabídku převozu, vyzvednu si ty kousky u Toma v Brně. Varianta je, že bych případně převzal i ks pro brněnské kolegy a dohodl se s nimi na převzetí, pokud by nemohli v to pondělí navečer u Air Café (pokud to někomu pomůže)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mne ceka kouknout na 20kousku, ale presto:

 

ad BRNO - jedu tam v pondeli navecer a vidim se tam s Funthomem, pripadne je muzu predat v 1745 pobliz/pred AIR CAFE, rad bych Vas pozval i na drink, ale kona se tam prednaska o RAF :(

 

ad Praha - co predavaci sraz v CT 18hod a pozdeji? treba naky podnik na Andelu ?

 

ad nedockavci -u me v praci - od pondelka Pankrac 7:30-15hod u me v praci - piste SZ

 

ad zavislaci - neco malo by slo pripravit uz na zitra na Pankrac ;) - piste rychle SZ :)

 

ad posta - vytvorime pls seznam? poslal bych pr.tyden...

V pondělí 27.2. 2017 v 17:45 hod. před Air Cafe na Zelňáku? Můžu si je také přijít převzít?

Zd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to zkusim vyzobat, tak do BRNA  povezu CIkovky pro:

(predavka 1745 pred AIR Cafe, zelnak, budu parkovat nekde pobliz, asi v nakym tom parkinghouse,aby mne strazci poradku neodtahli :)):

 

Sicik

Lamiczka

Funthom95

Funthom95

Vítek75

Popik

(z)denny

financ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to zkusim vyzobat, tak do BRNA  povezu CIkovky pro:

(predavka 1745 pred AIR Cafe, zelnak, budu parkovat nekde pobliz, asi v nakym tom parkinghouse,aby mne strazci poradku neodtahli :)):

 

Sicik

Lamiczka

Funthom95

Funthom95

Vítek75

Popik

(z)denny

financ

pokud mi je David vezme, tak si napiš i mě, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to zkusim vyzobat, tak do BRNA povezu CIkovky pro:

(predavka 1745 pred AIR Cafe, zelnak, budu parkovat nekde pobliz, asi v nakym tom parkinghouse,aby mne strazci poradku neodtahli :)):

 

Sicik

Lamiczka

Funthom95

Funthom95

Vítek75

Popik

(z)denny

financ

Tomassi. Priber, prosim te, i moji sedmicku a predej je Sicikovi.

Diky moc, chlape. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...