Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

Hezky si tady z náš děláš prdelky, jo jo. Mně by taky stačilo jedno z toho a byl bych v prdeli

 

 

Kluci tu hranici určuje moderátor a netřeba mu radit a nebo ho shazovat. Zkusit si to mohl kdokoliv z Vás. Není to legrace a sebere to mnoho mnoho času.

Navíc Ypo je rozesírka nejvetšiho kalibru a  lidi jako je on se z firem vyhazují. Jeho komentáře velice často postrádají smysl a to, že tady stále je , je dle mého spíše souhrou náhod a omezených možností moderátorů.

 

 A Marovi se nedivím. Napsal to co si myslí  a navíc jistě není sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To plný souhlas a není to nic jednoduchého. Já jsem spíš upozorňoval na použití jednoho spravedlivého metru pro všechny, ale to už do diskuse o solárkách nepatří, Mlčím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tu bylo víc lidí jako Ypo, chodil bych sem ještě radši ;-) Je tu málo lidí, kteří vám upřímně řeknou co si myslí...

I mě se trochu houpe žaludek, před prázdným placácáním po zádech, žvatláním zbytečných samozřejmostí a hraní si na bratrství. Ale většinou to jenom s úsměvem přejdu. Ypo to nedovede a když vidí pitomce, musí si do něj kopnout no... A dneska si teda rejpnul jenom nepatrně a hned dostal po čuni :-)

O moderátorství Manty se zmiňovat radši nebudu, nechci si zvedat tlak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

dycky se někdo chytí ... podle toho poznáš pitomce(reakce bez přemejšlení .... respektive nečtení a nechápání textu).... první tři pitomci jsou obvykle největší pitomci ... pak to de samospádem (podle toho jak si pitomci podkuřovali v poslední hospodě nebo v jeseníkách).... to sem se naučil u těch firem z kterejch mě vyhodili dle manuálu vrchního klauna .... ale že první pitomec bude moderátor sem nečekal ... ale i to se může stát (slabá chvilka... nepozornost .... pitomost) .... neska je možný všechno

 

@Kristian.nov .... neudělals dobře, žes to takhle napsal na plnou hubu .... teď po tobě pude .... jako po mně ... to mám zase potvrzený od jednoho podkuřovače co chodí podkuřovat tam kde se všechno hejbe :D

 

*svět není veselej, hlavně se z toho neposrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já tě chápu, taky mám někdy pocit, že mám patent na rozum....možná by neškodilo mezi ty "pitomce" sem tam vyrazit a zjistit, že ten virtuální prostor je trochu zrádnej....

Neříkám, že si každej musí sednout, ale to není důvod kafrat do všeho....pokud tě Manta sere, tak máš ideální příležitost ho prostě ignorovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

...pokud tě Manta sere, tak máš ideální příležitost ho prostě ignorovat...

mechanicky ho ignorovat nelze (bohužel to fakt nejde .... mačkal sem kde co i sem se štípal do ucha).... a naživo ho ignorovat nemůžu, protože se s ním nikdy zaplaťpánbů nepotkám .... noa když si pozorně všimneš, tak já na něj nijak nereaguju  ... reaguju pouze na jeho slinty mířené mým směrem

 

víš vono po deseti letech v tomhle hnoji získáš tak nějak přehled vo tom kdo je blboun a kdo není ... s tím, že se stal před lety moderátorem jsem nesouhlasil a myslím, že je to i dohledatelné ... člověk, který nemá obecný přehled, netráví tu většinu času,  nemá nadhled, neumí číst, nedochází mu souvislosti, nemá v moderátorském křesle co dělat ... bohužel tam dřepí ... nevadí ... ať dřepí ... třeba to je jeho jediný životní poslání .... já to nevím 

 

já když sem dělal moderátora, tak jsem ani nechodil na nějaké srazy abych si uchoval nějaký odstup a nadhled ... vod tý doby co to nedělám jsem svobodnější a s lidma s fóra se kterejma du třikrát do roka do hospody si mám co říct a o hodinkách to fakt není, ale třeba mě jenom zvou ze soucitu, aby se ten pitomec taky vyvětral 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ypo, radeji si prectu tri stranky "souhlasim", nez ty tvoje egoisticke sracky. ;-)

jasný ... jak sem psal .... první tři pitomci jsou největší pitomci ... to se nedá nijak voddiskutovat ...potom přiletěj zelený mouchy dojíst zbytek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

longu vzhledem k tomu, že ti můžu napsat, že jsi blbec, pitomec, ubožák a klaun .... tak ti to píšu .... seš blbec, pitomec, ubožák a klaun 

Nie som si isty ci si mozes byt taky isty ze mozes. Moze sa stat, ze to uvidi iny moderator, vyhodnoti to inak a mas bum. Ale v tom pripade by mal asi zaroven bum aj povodny autor vyroku s inkriminovanymi slovami.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nie som si isty ci si mozes byt taky isty ze mozes. Moze sa stat, ze to uvidi iny moderator, vyhodnoti to inak a mas bum. Ale v tom pripade by mal asi zaroven bum aj povodny autor vyroku s inkriminovanymi slovami.

voni ti moderátoři držej spolu, takže sem si istý ... a pokud by to tak nebylo, tak by se konečně ukázalo, že to nefunguje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane, to já bych to asi vydržel... Přece jen jsem do teď našel v sobě dost sil na ti, abych ho ignoroval. Nějak poprvé se jich nedostalo.

Prostě mi vadila ta potřeba se vyjadřovat k něčemu, po čem je mu prd. Tj. Jak naložíme se svými penězi. (a i kdybychom to tu řešili rok, stejně je to jenom naše vec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim si zapamatat tie slova a v prislusnom poradi ich sem tam v prihodnom case pouzijem a ked dostanem bum tak sa odvolam na precedencne stanovisko podla ktoreho je to povolene.

 

Mal som dnes fakt blby den, tak troska relaxujem, vdaka za pochopenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

longu vzhledem k tomu, že ti můžu napsat, že jsi blbec, pitomec, ubožák a klaun .... tak ti to píšu .... seš blbec, pitomec, ubožák a klaun 

 

 

Ano. To já ale vím a jsem za to rád.

 

Určitě se na mně také těšíš, to už je let co jsem se takhle s někým nepomuckal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...