Jump to content

Kapesní solární hodinky L.E.

TOMASS

Recommended Posts

nahradnikem je Sicik

jeste doplnim ze saquinas se nam uplne odmlcel... :(

tak pro nekoho aktualne odvazneho bychom mozna meli 1 kus:D

pokud se nam saquinas do predavky neozve...bude 1 kus volny...

Edited by TOMASS

to hardslimer - ja jsem se mel s nekym vsadit, ze prvni kdo se ozve budes Ty :D to je dobre ze to hlidas  :)

Helios zatim nema novinky od dodavatele, jsme domluveni ze prioritou je kvalita, ne rychlost vyreseni.. kdyz jsme propasli uz ty vanoce :(

Klasicka vyroba trvala od zadani vyroby vice jak mesic,dodavateli se to dostalo nekdy v pulce ledna, tak nase ocekavani smerujme nejdrive na pulku unora, kdy by to Italie mohla expedovat do DE a pak z DE do CR....

:-)

Skoda, ze ses nevsadil. ;-)

Dekuji za info o predbeznem stavu tve dohody s Heliosem.

Ja osobne jsem z toho tak mrzuty, ze mam chut svuj kus pustit nekomu jinemu. :-(

Trpelivost asi neni moje silna vlastnost.

Tobe jeste jednou velke diky za pevne nervy i s takovym brucounem, jako jsem ja. :-)

Edited by Hardslimer

Já měl za to, že čekáme na vyjádření dodavatele Heliosu, co tedy zamýšlí dál dělat. Máme tedy už informaci, že probíhá výroba nových kusů, pokud pracujeme s druhou půlkou února?

mame informaci ze to Helios hodil svemu dodavateli na hlavu... jak to budou resit v Italii nevim a mozna nechci vedet, nechme se prekvapit :) my chceme 40 bezvadnych kousku .. 

ted je micek na strane dodavatele a ja se obcas budu ptat co je noveho.... 

terminove - necekejme to drive - at uz to bude vyroba/uprava/oprava - je to muj expertni odhad :D

• 2 weeks later...

Ale zajímaly by mě první dojmy. Působí naživo (s odmyslenim vad) luxusně a precizně jako na propagačních fotkách, nebo je to za 5k spíš... rozpačité?

Edited by pjanek