Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

Pardon vážení kolegové,

Skutečně mi přijde správné trvat na tom datu(28.12.) a chtít deathline konec února a nebo peníze zpět. A to direktivně.

28.12. ? Tak to je ešte more času

 

Edit: překlep v datu - 28.2. je správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:crying_anim:

To není fér, YPO!

Ty všechno víš a všechno znáš. V limitce se neangažuješ.

Fotky jsi taky neviděl. A přesto jsi frajer, protože umíš krásně lidi povzbudit.  :whip:

Zjistil jsem, že vedle tebe jsme tady všech nás čtyřicet, úplní idioti.

Děkuji ti za tvé slova, které jsi nám věnoval.

Naplnili mě láskou k tobě.  :notworthy:

 

No a teď už zbývá jen jediné. Všichni se sejdeme před domem od Tomasse v kuklách zítra v 20:00. (To ať se můžeme dokoukat na večerníček)

Molotovy jsou vítány. Uděláme to takhle ..........  .

 

Tak jsem se výživně vykecal a můžu si jít hajnout. Dobrou .....  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny nás nadnasi tvá inteligence.... :-D

Jsi na seznamu? Nejsi...

Dal ať si tě resej MODi..

 

A nevím proč vyzrazujes co jsem udělal s prachama!:-P

 

 

 

tě to nadneslo ? :D .... to je dobrý  :lol2:  .... dát pět litrů za železnej kroužek co svět neviděl by mě taky nadneslo  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

tohle je veřejnej prostor vosle .... takže si můžu psát kam chci co chci než přijde vosel mantů s buzerací a šikanou .... 

 

tenhle projekt se vodvíjí hned od prvního příspěvku v duchu "já bych chtěl" akorát si potřeboval 50 špeků aby to bylo "jako" levnější .... tudle píčovinu by ti vysoustružil každej zdatnej metalurg za pětistovku .... ale máš ten dar voblbovat lidi, tak to dotáhni do zdárného konce ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Ovšem příspěvek typu: ?chvála. Moje poznámky tečka výčet připomínek? je na prokopp...laždonadočnicovéhooblouku.

Dovol pane kolego, abych ti připomněl jak dospěle a vyzrále jsi reagoval ve vláknu své limitky a jak z tebe přímo tryskalo nadšení když nějaký chytrák který se jí ani nezúčastnil tam přišel a rozumy z něj padaly stejně rychle jak ho*na do toy toy budky v sobotu vecer někde na festaku...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě mne Ypouš naštval - ale pánové, přiznejme si, při pohledu zvenčí, při pohledu od někoho, kdo v tom nevisí zaplacenou zálohou, vypadáme za pěkný pitomce...

Akorát se divím, že Ypo po tom čtvrtmelounu neskočil - ani jinej šikula teda, když je výroba taková brnkačka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...