Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

Tady byl dneska sraz místních vrchních prudičů nebo co?

 

Celá situace mě taky neskutečně štve, ale i tak bych se rád zastal Tomáše, kterej byť dělá co může, tak stejně všechny lejna padají na jeho hlavu. Limitku vymyslel, oranizuje ji (a dlužno říct, že dobře), ale nidko předem nemohl tušit, jak to dopadne.

 

Hodinky jsem měl asi jako jeden z mála šnaci mít v ruce a prohlídnout si hned několik kousků, takže ty hloupý narážky na obohacení jsou trochu pod pás. Hlavně ať se to co nejrychleji dotáhne, ať nám v případném vracení peněz neudělá další vítr ČNB a změna kurzu směrem silnější koruna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se taky mozna stane velke kulove, jelikoz CNB korunu natolik znehodnotila, ze ocekavane posileni se asi ani nebude konat.. Celkem do teto povedene akce CNB nasypala ke dvoum bilionum korun a intervence dale pokracuji.. Takze kurz je asi to posledni, ceho bych se obaval..

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Lamiczkou, ze Tomass si lyncovani nezaslouzi. Kdyz, tak spis Helios.

Co se tyce mozne kurzove ztraty...vzhledem k tomu, ze v lednu dala CNB udajne snad 100miliard na udrzeni kurzu, bych se bal. Az to prestanou udrzovat, tak to bude rodeo.

 

Sent from my mobile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nereagujme uz na to prosim,o to jedine mu prece jde, je to jiste zajimavy exeplar pro vyuku na UK :)

 ja si rikal ze ho od nekud znam, on je pan recidivista:) zde  jsme ho nechhali bez povsimnuti a byl klid...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/101971-pojdme-venovat-hodinky-nasemu-letci-raf/?p=1819388

 

na jinych forech je myslim docela poradek, aby ruzni psYPOpati negenerovali negativismus a rozbroje mezi slusne lidi (a k tomu netreba sprostych slov) to by chtelo striktnejsi pravidla,ktera jsou jinde bezna...

 

 

zalozme treba sekci KRITIKA,UTOKY a pak si tam davejme po tlame a kritizujme vse co se nelibi... uz je mi jasny proc dost slusnych a schopnych lidi tady bude po zkusenostech uz jen v pasivni roli...a to je myslim skoda

 

toto by mohl byt namet na pravidla i pro nase chronoforum- lipnu je i nekam kam to patri:

  1. vse OffTopic se ve vlaknech okamzite MODy maze + varovani autorovi,prip pak BAN
  2. jakakolik agrese, utok - BAN
  3. opakovana agrese - nenavratne smazani profilu vsetne vsech prisvevku

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomassi. Taky me to namichlo, ale nezachazej do koncin, kde nepatris!

Musim se Ypa zastat z toho duvodu, ze nejsme prece vyssi divci skola. ;-) Nejaky ten nazor jsme si vymenili, dostal cas na oddech a jedeme dal.

Vybodni se na provokaci. :-)

Mame tady dost dukazu, ze zatim hrajes cistou hru. Nic vic vedet nepotrebuji.

Dej vedet skopcakum nas termin a bud nasertivni. :-)

Diky za tvou praci. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vnimal jsem tuto limutku pouze na zacatku... Nyni mi to nedalo a zkousel jsem na netu najit jakékoliv reference nebo diskusi o této firmě a jejich vyrobcich a prstenech.... A nic jsem nenasel.. vubec nic... Zkouseli jste to, treba v nemeckych diskusnich forech? Co je to za firmu?

 

Preju, at to dobre dopadne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

nereagujme uz na to prosim,o to jedine mu prece jde, je to jiste zajimavy exeplar pro vyuku na UK :)

 ja si rikal ze ho od nekud znam, on je pan recidivista:) zde  jsme ho nechhali bez povsimnuti a byl klid...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/101971-pojdme-venovat-hodinky-nasemu-letci-raf/?p=1819388

 

na jinych forech je myslim docela poradek, aby ruzni psYPOpati negenerovali negativismus a rozbroje mezi slusne lidi (a k tomu netreba sprostych slov) to by chtelo striktnejsi pravidla,ktera jsou jinde bezna...

 

 

zalozme treba sekci KRITIKA,UTOKY a pak si tam davejme po tlame a kritizujme vse co se nelibi... uz je mi jasny proc dost slusnych a schopnych lidi tady bude po zkusenostech uz jen v pasivni roli...a to je myslim skoda

 

toto by mohl byt namet na pravidla i pro nase chronoforum- lipnu je i nekam kam to patri:

  1. vse OffTopic se ve vlaknech okamzite MODy maze + varovani autorovi,prip pak BAN
  2. jakakolik agrese, utok - BAN
  3. opakovana agrese - nenavratne smazani profilu vsetne vsech prisvevku

Jsi docela frajer na to, že jsi tu půl roku i s cestou, máš dost másla na hlavě a odmítáš situaci pro ostatní objednavatele řešit... A klidně si mne navrhni na ban...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojedme dal, ten oftopic sem nepatri a vcetne mych komentu... 

 

o Helios Ringu jsem loni cetl naky  recenze... na nakym Uhr foru to bylo tusim... moc toho nebylo,ale nic negativniho jsem nikde na webu nenasel, sam Helios se divil ze prodal stovky ringu a jedna reklamace pred nami nic vic...

 

 a tohle o Heliosu mozna taky neni fake:)

"Sonne am Arm" von Monika Schramm in der F.A.Z. von heute (Technik und Motor S. T4) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na uhrforum je jedno nicnerikajici vlákno z roku 2017..

https://uhrforum.de/sonnenarmbanduhr-der-firma-helios-t290469

 

Ten novinovy ustrizek moc nepomuze, spis co to je za firmu a jake s ni maji lide konkretni zkusenosti.. je to nejakej nemeckej turek, kterej to vozi z asie nebo to je firmicka, ktera ma v nemecku dilnu? ... I kdyz ted pro vlastni reklamaci to uz asi moc nepomuze...ale jak psal Josef01, pripadny dopis od právníků na zavedenejsi nemeckou firmu by asi zafungoval, ale pokud to je nejakej preprodejce, tak ten s tim nebude nic chtit mit...

 

Uvidite..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schvalne jsem se dival na cinske eshopy na podobne vyrobky/prsteny, je toho jen velmi malo a kvalita bidna, toto vypada mnohem lepe.. Jde o hodne, hodne specificky produkt, proto si myslim, ze to budou vyrabet primo Nemci :)

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pan Heller, sef a myslim i majitel Heliosu je neco jako vedec v solarni oblasti, od malicka vymysli ruzne solarni udelatka,apod, Ring si myslim ze je jeho okrajovy produkt, kdyz kouknes na jeho stranky, ma tam ruzne sofistikovanejsi solarni hracky.. a mozna jedine Ringy si muzes personifikovat, ostatni tusim prodava jako housky na krame...

 

je to fanda slunecnich veci jako my tech tikajicich :) 

 

Na uhrforum je jedno nicnerikajici vlákno z roku 2017..
https://uhrforum.de/sonnenarmbanduhr-der-firma-helios-t290469

Ten novinovy ustrizek moc nepomuze, spis co to je za firmu a jake s ni maji lide konkretni zkusenosti.. je to nejakej nemeckej turek, kterej to vozi z asie nebo to je firmicka, ktera ma v nemecku dilnu? ... I kdyz ted pro vlastni reklamaci to uz asi moc nepomuze...ale jak psal Josef01, pripadny dopis od právníků na zavedenejsi nemeckou firmu by asi zafungoval, ale pokud to je nejakej preprodejce, tak ten s tim nebude nic chtit mit...

Uvidite..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mne uz nebavi cist ty "dusevni vyplody". Sezen cash, a posli mi moji cast na muj ucet. Brals na sebe riziko ze to zaridis.

Todle zacne bejt problem. Nechtel bych bejt v kuzi iniciatora/garanta projektu ale na druhou stranu myslim, ze chtit takhle prachy zpatky neni uplne fer. To riziko ste na sebe brali vsichni, jakkoli to nebylo vyslovne receno. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne uz nebavi cist ty "dusevni vyplody". Sezen cash, a posli mi moji cast na muj ucet. Brals na sebe riziko ze to zaridis.

 

Tohle není správné. Sorry, ale zboží jsme dostali, ale poškozené. Teď se vyřizuje reklamace. Dáváme si teď zrovna ultimátum - do konce února nové zboží nebo peníze zpět. Takže to dle mého je do konce února jediná cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne znacky Helios - nasel jsem na jejich strankach asi nove video o produkci Heliosu s p. Hellerem....a pak vterin jsou tam ke konci videt i nase solarky...

 

https://www.helios-sonnenuhren.de/de/ueber

 

neumim to na vas asi prenest, ale ta jednani s Heliosem jsou korektni, sice stroha bez nejakych etuziasmu, ale jasna, dohody doted plni....kdyby to tak nebylo tak o tom vsichni hned vite.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...