Jump to content

Kapesní solární hodinky L.E.

TOMASS

Recommended Posts

Tady je předchozí seznam. Nemůžu mluvit za ostatní, ale já děkuji opět za možnost a rád ji využiju.

Taky bych vyuzil dovazky do Brna

PRAHA --> BRNO
Seznam na přání od a pro Lamiczka:
Sicik
(z)denny
Funthom95
Vítek 75
Popik

Sent from my mobile

Paráda, jsem zvědav naživo. Pokud by bylo potřeba, můžu vyřešit převoz některých kusů do Brna a distribuci tam, stejně jako jsme se domlouvali před svátkama...

Jak to dopadlo se saquinasem? Mám i druhé solárky?

jeste doplnim ze saquinas se nam uplne odmlcel... :(

tak pro nekoho aktualne odvazneho bychom mozna meli 1 kus:D

pokud se nam saquinas do predavky neozve...bude 1 kus volny...

nahradnikem je Sicik

Tady je předchozí seznam. Nemůžu mluvit za ostatní, ale já děkuji opět za možnost a rád ji využiju.

Pro mě a - předpokládám i pro Vítek 75 by platilo totéž, t.j. pokud bude Lamiczka tak ochoten přiblížit do Brna, budeme rádi a využijeme jeho nabídku

Pro mě a - předpokládám i pro Vítek 75 by platilo totéž, t.j. pokud bude Lamiczka tak ochoten přiblížit do Brna, budeme rádi a využijeme jeho nabídku

Také bych poprosil o přivezení do Brna :-)

Děkuji :-)

Edited by (z)denny

Kdy vlastně bude předání?

Mimochodem, v pátek jedu z Prahy do Ostravy, v úterý Karlovy Vary, ve čtvrtek směr Liberec, příští pátek Plzeň a okolí.. Kdyby měl někdo zájem, tak doručím.. Další termíny a místa budu vědět příští středu :-)

Hardslimere, prosimte ty pracujes na fin uradu, delas auditora, nebo fin. poradce?  :P

EET uctenky od toho nemam :blush02:  posledni naklady co budou bude postak, kdo nebude mit os.predani a pokud bude predavaci sraz tak nakej ten drink.. pak verim ze naky drobaky zbydou a domluvime se co s nimi - na provoz chronomagu,dar nekomu znamemu potrebnemu,apod...

Tak, chtelo by to nejdrive doresit finance + administrativu !

jeste mne ceka kouknout na 20kousku, ale presto:

ad BRNO - jedu tam v pondeli navecer a vidim se tam s Funthomem, pripadne je muzu predat v 1745 pobliz/pred AIR CAFE, rad bych Vas pozval i na drink, ale kona se tam prednaska o RAF :(

ad Praha - co predavaci sraz v CT 18hod a pozdeji? treba naky podnik na Andelu ?

ad nedockavci -u me v praci - od pondelka Pankrac 7:30-15hod u me v praci - piste SZ

ad zavislaci - neco malo by slo pripravit uz na zitra na Pankrac ;) - piste rychle SZ :)

ad posta - vytvorime pls seznam? poslal bych pr.tyden...