Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

Tady je předchozí seznam. Nemůžu mluvit za ostatní, ale já děkuji opět za možnost a rád ji využiju.

 

Taky bych vyuzil dovazky do Brna


PRAHA --> BRNO
Seznam na přání od a pro Lamiczka:
Sicik
(z)denny
Funthom95
Vítek 75
Popik

Sent from my mobile

 

 

Paráda, jsem zvědav naživo. Pokud by bylo potřeba, můžu vyřešit převoz některých kusů do Brna a distribuci tam, stejně jako jsme se domlouvali před svátkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to dopadlo se saquinasem? Mám i druhé solárky?

 

 

jeste doplnim ze saquinas se nam uplne odmlcel... :(

 

tak pro nekoho aktualne odvazneho bychom mozna meli 1 kus:D

pokud se nam saquinas do predavky neozve...bude 1 kus volny...

 

 

nahradnikem je Sicik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je předchozí seznam. Nemůžu mluvit za ostatní, ale já děkuji opět za možnost a rád ji využiju.

 

Pro mě a - předpokládám i pro Vítek 75 by platilo totéž, t.j. pokud bude Lamiczka tak ochoten přiblížit do Brna, budeme rádi a využijeme jeho nabídku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě a - předpokládám i pro Vítek 75 by platilo totéž, t.j. pokud bude Lamiczka tak ochoten přiblížit do Brna, budeme rádi a využijeme jeho nabídku

Také bych poprosil o přivezení do Brna :-)

Děkuji :-)

Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy vlastně bude předání?

 

Mimochodem, v pátek jedu z Prahy do Ostravy, v úterý Karlovy Vary, ve čtvrtek směr Liberec, příští pátek Plzeň a okolí.. Kdyby měl někdo zájem, tak doručím.. Další termíny a místa budu vědět příští středu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardslimere, prosimte ty pracujes na fin uradu, delas auditora, nebo fin. poradce?  :P

 

EET uctenky od toho nemam :blush02:  posledni naklady co budou bude postak, kdo nebude mit os.predani a pokud bude predavaci sraz tak nakej ten drink.. pak verim ze naky drobaky zbydou a domluvime se co s nimi - na provoz chronomagu,dar nekomu znamemu potrebnemu,apod...

 

 

Tak, chtelo by to nejdrive doresit finance + administrativu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mne ceka kouknout na 20kousku, ale presto:

 

ad BRNO - jedu tam v pondeli navecer a vidim se tam s Funthomem, pripadne je muzu predat v 1745 pobliz/pred AIR CAFE, rad bych Vas pozval i na drink, ale kona se tam prednaska o RAF :(

 

ad Praha - co predavaci sraz v CT 18hod a pozdeji? treba naky podnik na Andelu ?

 

ad nedockavci -u me v praci - od pondelka Pankrac 7:30-15hod u me v praci - piste SZ

 

ad zavislaci - neco malo by slo pripravit uz na zitra na Pankrac ;) - piste rychle SZ :)

 

ad posta - vytvorime pls seznam? poslal bych pr.tyden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...