Jump to content

Kapesní solární hodinky L.E.

TOMASS

Recommended Posts

Je to tak :)

Nicnene uvidim se i se Strasakem ten den, takze ti je muzu u Toma vzit a dovezt i s tim zbytkem :)

EDIT: sorry, nevsiml jsem si Tomasova prispevku. V tom pripade je preberu rad v to pondeli, napisu sz

Edited by Lamiczka

ok, dopises se pls seznam Brno, ktery je o par prispevku driv? at je to na jednom miste, Brno/ predavacka Praha/postak, at maji pokud mozno seznamy :) diky moc.

jinak z toho budem mit gulas:) indiv. predavky resim pres SZ

Tomassi pokud se v pondělí potkáš s Funthomem v Brně, předej mu i můj kousek, díky.

jeste mne ceka kouknout na 20kousku, ale presto:

ad BRNO - jedu tam v pondeli navecer a vidim se tam s Funthomem, pripadne je muzu predat v 1745 pobliz/pred AIR CAFE, rad bych Vas pozval i na drink, ale kona se tam prednaska o RAF :(

Pravda, neuvědomil jsem si to. Ok Tome, vezmu i ten kousek pro Vítek 75 (s mými dvěma jsou to celkem 3ks); ad Lamiczka - Jardo, děkuju za nabídku převozu, vyzvednu si ty kousky u Toma v Brně. Varianta je, že bych případně převzal i ks pro brněnské kolegy a dohodl se s nimi na převzetí, pokud by nemohli v to pondělí navečer u Air Café (pokud to někomu pomůže)

jeste mne ceka kouknout na 20kousku, ale presto:

ad BRNO - jedu tam v pondeli navecer a vidim se tam s Funthomem, pripadne je muzu predat v 1745 pobliz/pred AIR CAFE, rad bych Vas pozval i na drink, ale kona se tam prednaska o RAF :(

ad Praha - co predavaci sraz v CT 18hod a pozdeji? treba naky podnik na Andelu ?

ad nedockavci -u me v praci - od pondelka Pankrac 7:30-15hod u me v praci - piste SZ

ad zavislaci - neco malo by slo pripravit uz na zitra na Pankrac ;) - piste rychle SZ :)

ad posta - vytvorime pls seznam? poslal bych pr.tyden...

V pondělí 27.2. 2017 v 17:45 hod. před Air Cafe na Zelňáku? Můžu si je také přijít převzít?

Zd.

kdyz to zkusim vyzobat, tak do BRNA  povezu CIkovky pro:

(predavka 1745 pred AIR Cafe, zelnak, budu parkovat nekde pobliz, asi v nakym tom parkinghouse,aby mne strazci poradku neodtahli :)):

Sicik

Lamiczka

Funthom95

Funthom95

Vítek75

Popik

(z)denny

financ

kdyz to zkusim vyzobat, tak do BRNA  povezu CIkovky pro:

(predavka 1745 pred AIR Cafe, zelnak, budu parkovat nekde pobliz, asi v nakym tom parkinghouse,aby mne strazci poradku neodtahli :)):

Sicik

Lamiczka

Funthom95

Funthom95

Vítek75

Popik

(z)denny

financ

pokud mi je David vezme, tak si napiš i mě, díky

kdyz to zkusim vyzobat, tak do BRNA povezu CIkovky pro:

Sicik

Lamiczka

Funthom95

Funthom95

Vítek75

Popik

(z)denny

financ

Tomassi. Priber, prosim te, i moji sedmicku a predej je Sicikovi.

Diky moc, chlape. ;-)