Přejít na obsah

Kapesní solární hodinky L.E.


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • Po roku...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Páááni, tak to mě teda pěkně štve, že jsem takovou limitku propásl. Velká gratulace pro všechny majitele. Příště musím fórum číst pozorněji, aby mi tyhle věci neutíkaly. 

Zkus je poptat, uz se tady taky mihly v prodeji/vymene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj pánové,

tuto limitku jsem propásl, ale tenhle typ hodinek mne vždycky zajímal. Jen jsem k němu nenašel moc teorie, jak hodiny zkonstruovat. Máte prosím někdo něco srozumitelného a jednoduchého, jak ty rafičky na ten prstenec udělat, odkud a ž kam se má dírka posouvat atd.? Něco jsem sice na netu našel, ale moc moudrý jsem z toho nebyl. Nebo jeden odvážný dotaz - nepůjčil by mi je prosím někdo na víkend nebo odpoledne, že bych je prozkoumal? 

Někde na fóru bývalo i téma o slunečních hodinách obecně, ale teď po přestavbě fóra to nemůžu za boha najít a vyhledávací mašina mi hází "0 nalezených výrazů"

předem díky všem za reakci, případně do SZ.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je mi jasné, že princip je všude stejný. To vlákno, na které mne odkazuješ, jsem kdysi zahlédl a teď mi na novém fóru nešlo najít, takže díky. Ale myslím, že o prstýnku tam nic moc není.

Nejsem si ale jistý, že dokážu (nebo že se mi bude chtít) spočítat, kde má být ta která rafička na prstýnku. Asi vezmu fotku z netu a z ní to zkusím odečíst a přepočítat. Přesto kdyby měl někdo schémátko k těm prstýnkům, ušetřil by mi moře času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...