Přejít na obsah

Ukaž svoje Laco


MejlaG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 499
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 4. 10. 2020 v 12:07, Lubajda napsal:

A podle mě za ty peníze prostě stoji :)

 

sice trochu opozdene, ale ja se pridam. Jsou to uzasne a nedocenene hodinky. Osobne mam “pouze” nejetou verzi B-Uhr ve 42mm, s priplatkovym antireflexnim safirem a v automatu - Pederborn. Uz v zakladu maji nejlepsi kuzi co jsem kdy mel. Tedy kdyz srovnam treba s Tag Heuer, za ty prachy - ktera stala mimochodem uplne za hovno a uz jsem ji resil.. - no je to pro jine renomovane znacky minimalne ostuda. Pouzdro je uzasne, v me verzi piskovane do matu. Vintage vzhled dotvorim:lol2:, ne schvalne.. casem.. to samo.. Jen jsem tomu jeste mirne pomohl a objednal origo Laco vintage remen Fliegerlederband „Erbstück”. Ten by jsi tam mel mit ty uz v zakladu.. no taky za tu pajdu, ze?! @Jen tedy kratka prosba - mohl by jsi zde pridat vice fotek a hlavne toho remenu. Muze byt prositi, zespodu, prezka atd. Opravdu me zajima, co mi doda Laco za cele 4000Kc - ne ze by to byla nejak horentni suma - ale ve srovnani s tim co dodava v zakladu za blbych 850 kacek. A o tom jsem psal uz ale vyse.. Samozrejme vidim i negativa, to vsude krome Moonu :blow:, ale o tom az v kratke minirecenzi, kterou chystam. Vlastne uz dlouho.. a vlastne na vsechny svoje hodinky.. Diky! Jsou supr, dodatecne gratuluju

 

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Rider napsal:

Jsou krásný, letos je také pořídím.

Bodejť! Já je mám letos vlastně už 6. rokem a pořád mě ty hodinky děsně baví. Sluší jim v podstatě všechno - Canvas, NATO..., ale na vonejtovaný origo echt kůži jsou stejně nejlepší. 😎 Nicméně rád to střídám...😁

IMG_20200708_070204_480.jpg

IMG_20210103_133025_293.jpg

IMG_20201106.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, petroniuzz napsal:

Bodejť! Já je mám letos vlastně už 6. rokem a pořád mě ty hodinky děsně baví. Sluší jim v podstatě všechno - Canvas, NATO..., ale na vonejtovaný origo echt kůži jsou stejně nejlepší. 😎 Nicméně rád to střídám...😁

IMG_20200708_070204_480.jpg

IMG_20210103_133025_293.jpg

IMG_20201106.jpg

Jak říkáš, na origo kůži jsou prostě TOP! Předpokládám, že máš 42mm verzi? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, petroniuzz napsal:

Jj, 42 mm...ale když to šikovně vyfotím, vypadaj velký skoro jak původní 55 mm. 😁😁😁

IMG_20210101_201740_984.jpg

Jasný, já se svým zápěstím 17,5 cm to budu mít opravdu jako 55mm 😄 Ale 39mm verzi jsem zamítl, protože to už by prostě nebyly pilotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Rider napsal:

Jasný, já se svým zápěstím 17,5 cm to budu mít opravdu jako 55mm 😄 Ale 39mm verzi jsem zamítl, protože to už by prostě nebyly pilotky...

Hele já mám podle mě stejný zápěstí - cca 17,5 a sedí mi perfektně. A máš naprostou pravdu, pilotky (tedy pokud je řeč o B-Uhr) mají být "pořádný" hodinky. 😎 Například u Sinn 556 mi velikost cca 38.5 mm přijde super skvělá, ale jasně, tam je to něco jiného. 😉 

A když už jsem nakousl ty Helmutovy Sinny, přidám jednu fotku s pilotní řadou 104 St Sa. 

IMG_20200701_151958_898.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že se vám do toho pletu. Laco posledních pár používá na hodinky s miyotou jiná pouzdra. Mají 42 mm, ale jsou nižší a sklíčko je o cca 2-3 mm užší, takže ty nové působí na ruce menším dojmem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, MejlaG napsal:

že se vám do toho pletu. Laco posledních pár používá na hodinky s miyotou jiná pouzdra. Mají 42 mm, ale jsou nižší a sklíčko je o cca 2-3 mm užší, takže ty nové působí na ruce menším dojmem. 

Tak to jsem ani nevěděl. Jen vím, že v poslední modifikaci je už například u strojku hacking, který na starších modelech ještě nebyl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, MejlaG napsal:

že se vám do toho pletu. Laco posledních pár používá na hodinky s miyotou jiná pouzdra. Mají 42 mm, ale jsou nižší a sklíčko je o cca 2-3 mm užší, takže ty nové působí na ruce menším dojmem. 

Je to tak no. Navíc mají broušené dýnko a jinou minutovou ručku.

Z mého pohledu dobrý, jen se tím napojením nožek na pouzdro vzdálily historické předloze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 7. 1. 2021 v 22:52, petroniuzz napsal:

Je to tak no. Navíc mají broušené dýnko a jinou minutovou ručku.

Z mého pohledu dobrý, jen se tím napojením nožek na pouzdro vzdálily historické předloze. 

Tak dlouho jsem váhal, až udělali nový model 😄 Ten původní tvar pouzdra se mi líbil více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...